BERETTA sportovní střelba

Vše o brokovnicích
Odpovědět
jindrich1212
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pát 08.7.2011, 21:01

BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od jindrich1212 »

Zdravím všechny, jsem začínající sportovní střelec, který právě vybírá vhodnou zbraň (Browning, Beretta), nebo i jinou značku. Zaujal mě model od Beretty :

http://www.beretta.cz/index.php?mod=esh ... ff&lang=cz

Nebo od Browningu : SPECIAL GTS 12M

Prosím o radu někoho kdo má s těmito zbraněmi nějaké zkušenosti.
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od cejlon »

Mám Browning GTS Special 12/76 hlavně 76cm. Se zbraní jsem maximálně spokojen. Za dobu třech let funguje bez jediného problému a vystříleno mám cca. 10tis sportovních nábojů. Na flintě se nemá co pokazit. Třeba praskne úderník, nebo se unaví pružiny, ale všechny díly ostatních Browningů jsou mezi sebou zaměnitelné a tím dostupné. Ale zatím jsem nic neřešil...
Kupoval jsem s tím, že mi vydrží až do důchodu. Letos jsem slavil 29let.... :mrgreen:
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od michalos »

cejlon píše:
Kupoval jsem s tím, že mi vydrží až do důchodu. Letos jsem slavil 29let.... :mrgreen:
Tak jestli půjdeš do důchodu v osdesáti tak nevím nevím... :D
jindrich1212
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pát 08.7.2011, 21:01

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od jindrich1212 »

díky za odpověd mužu se zeptat kde a za kolik jsi toho browninga kupoval?
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od cejlon »

Koupil jsem u Řehák a Řehák ve Třebové. Najdi si stránku. Ceny jsou tam taky. Zbraň stojí víceméně stále stejně.
gewarosse
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 04.1.2007, 22:53
Bydliště: Praha

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od gewarosse »

jindrich1212 píše:Zdravím všechny, jsem začínající sportovní střelec, který právě vybírá vhodnou zbraň (Browning, Beretta), nebo i jinou značku. Zaujal mě model od Beretty :
Kolik za zbraň mužeš dát? Tu berettu určitě něbrat, čistě lovecké model.
jindrich1212
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pát 08.7.2011, 21:01

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od jindrich1212 »

Tak do 70tis.ten model od beretty je opravdu lovecký i když na pohled je krásná :shock: asi pujdu do 686 délka 71cm.mám to tak na 90% na skeet.Trap jen příležitostně.tak to stím snad taky pujde.Jinak moc nechápu rozdělení lovecké sportovní na pohled skoro žádné odlišnosti jestli je to ve vyvážení nebo tvaru pažby jsem teprv začátečník ale zapálený :)
barakuda
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13.8.2011, 12:09

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od barakuda »

Nevím, jestli budu ještě aktuální. Ještě před nedávnem jsem na tom byl podobně. Chtěl jsem střílet hlavně skeet - trap a parkur příležitostně. Několik měsíců jsem chodil na střelnici a půjčoval si kvéry od známých. Berrety mi seděly nejhůř, vyřadil jsem Brno, pak ještě nějakou italku a rusku. Kdykoliv jsem měl v ruce browning, tak pohoda. Takže teď mám nového GTS od Klofandy z Pardubic. Spokojenost. Navíc byl levnější než u Řeháků.
Tím chci říct, že si flintu vyzkoušej, nejlíp opakovaně. A kašli na značku. Každá je jinak lomená, s jiným předpažbím, atd.
357sig
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 13.8.2011, 14:21

Re: BERETTA sportovní střelba

Příspěvek od 357sig »

Ahoj, model co jsi vybral od Beretty je lovecká kozlice sportovní model,který se vyrabí s pažbou se systémem kick off je SV10 Prevail III. Sám střílím s Berettou a mám modely 682 Gold E skeet a 682 Gold trap. Ale i když vybereš nějáký model od Browningu neuděláš chybu.
Odpovědět