Kreditka od Citibank u ČMMJ

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od zoubeek »

Vím, že to sem moc nepatří, ale to si už snad dělají pr...
http://www.myslivost.cz/Aktuality/Mozno ... ARMA!.aspx
To jako čmmj bude dělat reklamu citi bank? Zrušte tuto směšnou organizaci typu čmmj.
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: U koho se nechat pojistit?

Příspěvek od dalas »

Tak tady skutečně dělají z myslivců blbce. No jen ať pokračují. I má trpělivost má své meze.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: U koho se nechat pojistit?

Příspěvek od zoubeek »

Je to nehoráznost. Vem si, že si tento článek přečte nějaký "důchodce", který už nemá ten přehlad a šup, hned má citybank dušičku, která mu bude platit. Tohle je od nich hrozná sviňárna.
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od motolada »

No rychle jsem to proletěl-takže musím uvalit 30 táců aby mě vrátily 2400?-to je zajímavé asi do toho pujdu...
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od kasari »

Spíš mi to připadá jako podnět pro trestní oznámení. Když si uvědomím, co jsou některý chlapi schopný podepsat jen proto, že to " přišlo shora" jak byly zvyklý...
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od zoubeek »

to motolada: Ty myslíš, že ti někdo něco vrátí? Nebuď naivní.
to kasari: Jestli dáš trestní oznámení, budu ti fandit :-)
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od kasari »

Nebudu ho podávat. Už pár let všechny okolo přesvědčuju, aby z ČMMJ odešli stejně jako já. Ten vyšší poplatek na zkouškách mě nezabije a nemusím podporovat svinstvo.
Ulkomaalainen...
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od precechtel »

nechápu, proč se nad tím čílíte v době, kdy v této republice někdo krade miliony zpravidla na státních zakázkách a tím okrádá nás všechny. Já si myslím, že kdo je schopen si tuto kartu uhlídat, tak ztrátový není, je to obyčejná kreditka jak všechny ostatní, např. kdo hodně jezdí autem, může těch 30 tisíc projet v pohonných hmotách--- Je věcí každého, zdali se na to dá, či nikoliv a na trestní oznámení to rozhodně není - tyto úvahy mi připadají úsměvné. Tedy za sebe ale říkám, že do toho nepůjdu, nevidím důvod, tyto věci mně nebaví, ale znám pár lidí, co těchto kreditek úspěšně využívají - mají na to čas, když neprovozují myslivost a nechovají psy a nevčelaří. S pozdravem F.
politice a politikům zmar
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od kasari »

precechtel píše: Já si myslím, že kdo je schopen si tuto kartu uhlídat, tak ztrátový není,
O tomhle jsem právě mluvil...
Ulkomaalainen...
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od dalas »

Je to otázka, kde leží zdroj financování tohoto systému kreditních karet.
Mohou to být tyto zdroje:
výměnné poplatky a provize, které se strhávají obchodníkům (zvyšuje ceny)
poplatky držitelů karet vydavateli, (v současné době velmi kritizovaný zdroj)
úrok za peníze zapůjčené držitelům karet vydavatelem, (tady bych to typnul)

Takže to může vypadat taky tak, že benzín je dražší i díky členům ČMMJ s kartou CitiBank.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od zoubeek »

precechtel píše:nechápu, proč se nad tím čílíte v době, kdy v této republice někdo krade miliony zpravidla na státních zakázkách a tím okrádá nás všechny. Já si myslím, že kdo je schopen si tuto kartu uhlídat, tak ztrátový není, je to obyčejná kreditka jak všechny ostatní, např. kdo hodně jezdí autem, může těch 30 tisíc projet v pohonných hmotách--- Je věcí každého, zdali se na to dá, či nikoliv a na trestní oznámení to rozhodně není - tyto úvahy mi připadají úsměvné. Tedy za sebe ale říkám, že do toho nepůjdu, nevidím důvod, tyto věci mně nebaví, ale znám pár lidí, co těchto kreditek úspěšně využívají - mají na to čas, když neprovozují myslivost a nechovají psy a nevčelaří. S pozdravem F.
Rozčiluju se kvůli tomu, že staří myslivci berou to, co je napsané v Myslivosti skoro za svátost a řídí se téměř vším, co je v ní napsáno. Tak proto se rozčiluju. Poslední dobrou mě vytáčí všechno co je od ČMMJ, Halali či OMSu.
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od precechtel »

to zoubeek, při vší úctě k Tobě si myslím, žes založil zbytečné vlákno ke kreditce ČMMJ. Stačilo to hodit do Hitparády...Nutno také pochopit, že žijeme v době tvrdé komerce a ta proniká všude, i do myslivosti a na všech úrovních. Myslivec ať starý či mladý, je svéprávný člověk, jinak byl neměl ZP a sám si může rozhodnout, zdali bude u ČMMJ, pojištěn u Halali, odebírat časopis ten či onen, podlehne komerčním svodům a zdánlivě výhodným nabídkám atd. Tvé rozčilování nad těmi starými nic nezmění, jenom sám škodíš svému zdraví. ... S pozdravem F.
politice a politikům zmar
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od zoubeek »

Že Ty už ji máš doma? :lol:
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Kreditka od Citibank u ČMMJ

Příspěvek od motolada »

Je fakt,že je to jen tahání peněz z lidí,každý má svůj rozum tak ať se řídí.
Zarytě se vztekat nad jakoukoliv vrcholnou organizací včetně pojišťoven ale opravdu smysl nemá,tady se to nevyřeší...
Odpovědět