Steyr Mannlicher Scout .308W

Vše o kulovnicích a malorážkách
Pavel46
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 08.12.2011, 12:34
Bydliště: Žatecko

Re: Steyr Mannlicher Scout .308W

Příspěvek od Pavel46 »

Jak píše JaroslavN - sice je plastová, ale že by nepřipomínala loveckou zbraň - ??? Ostatní výrobce má v programu také plastové pažby a ty s tradicemi české myslivosti také nemají nic moc společného. Jenže - doba se mění a je třeba se přizpůsobit. Nebo budeme jezdit do lesa na koních a jen ve dvou? :-) Oranžové oblečení také nemá nic společného s tradicí naší myslivosti a jinak už o naháňkách nechodíme...
V tomto souhlasím s Tonnym - neodporuje to zákonu, není co řešit. Ne náhodou již opravdu každý solidní výrobce má plastovou pažbu na některém svém modelu. Proč asi ???
Steyr Mannlicher Scout .308 Win. + Docter 3-12x56
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Steyr Mannlicher Scout .308W

Příspěvek od Hirc »

O Scout-ovi jsem hodně dlouho uvažoval, ale ta "hlavnička" mě nakonec odradila. Ať jsem pátral jak jsem pátral, tak jsem nenašel uspokojující údaje o rozptylu. A taky o odolnosti té hliníkové šíny (vymačkávání). Fakt je, že Steyr svůj model několikrát modifikoval a prý zapracoval i na hlavni - má být o něco tlustší. Takže to možná byla chyba :-). Každopádně jsem moc rád za info jak Ti slouží.

Momentálně je můj favorit na "flintu na hraní" větší bratr Scouta - Steyr Tactical Elite. Čekám až bude EURo za půlku :lol:
Odpovědět