Incident na chomutovsku

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
josesil
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15.12.2011, 13:47

Incident na chomutovsku

Příspěvek od josesil »

Kolegové myslivci je třeba se zamyslet nad pohledem široké nemyslivecké veřejnosti na nás. Když jsem četl článek o nějakých "takymyslivcích" z Vejprt na Chomutovsku, kteří sebrali nějakému fotografovi aparát a hrozili mu střelnou zbraní, pod článkem jsem objevil odkaz do diskuzního fóra, kde jsem se zděšením četl názor na myslivce. To že kde kdo vykládá jak chlastáme na to už jsem si zvykl a spíše se tomu směju, ale lidé nás mají za totální vypatlance co střílí do všeho co se hýbe. Mělo by se začít něco dělat. Ukázat lidem myslivost i z té druhé stránky.
Pro zajímavost uvedu odkaz na diskuzi. K samotnému činu těch dvou "takymyslivců" se raši ani nebudu vyjadřovat.

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?idd ... o&strana=1
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Debata na iděsu - k vzteku

Příspěvek od kojot »

Osobně bych se nenechal nějak znepokojovat. Takovéto diskuze byly, jsou a díky internetu jistě ještě dlouho budou. V naprosté většině jsou přispívají osoby po biologické stránce negramotné, žijící na rozhraní betonu s asfaltem, jenž je ukončen krátce střiženou zelení s lavičkami pořízenými díky dotacím EU. O podstatě myslivosti a jejím poslání neví absolutně nic. Co se týče debat na obranu jejich psů, jsou většinou mimo mísu. To o čem mluví jako o poslušném psovi, by si můj pes nikdy nedovolil. Je to další skupina, která vidí jen to svoje. To, že vyhazují PET lahve po lese, kolem silnic odpady z chat, to je naprosto v pořádku. Pak je ovšem problém, kdy se přespříliš sebevědomému idiotovi z paneláku, jenž páchá v přírodě nepravosti, postaví onen "stále ožralý zelený mozek". Ve snaze mu něco vytknout je posléze bezduše pranýřován přes internet. Neberu to vážně už pro skutečnost, že většina pisatelů produkujících prostřednictvím své klávesnice nesmyslné věty, jenž mají za cíl vytvořit osobní názor, píše pod anonymním NICKem.
Naposledy upravil(a) kojot dne úte 11.9.2012, 18:09, celkem upraveno 1 x.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Debata na iděsu - k vzteku

Příspěvek od kasari »

Bývalo dobrým zvykem uplatnovat presumpci neviny. Vzhledem k tomu, že je pořád tahle kauza ve fázi " tvrzení proti tvrzení ", nedával bych tomu velkou váhu. Vzhledem k tomu, že všechny 3 aktéry znám, byl zřejmě průběh "trochu" odlišný.
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Debata na iděsu - k vzteku

Příspěvek od fesoj »

Kasari, prosím Tě, máš-li o této kauze informace takřečeno "z první ruky", napiš to sem ! Ono totiž lidí, kteří čtou zprávy na Novinkách, je podstatně víc než čtenářů tohoto fóra a občas se stane, že se člověk setká s někým, kdo si vytváří názor na základě takovýchto blábolů. Pak potřebuješ protiargumenty. Pařez sice zůstane pařezem a vůl volem, ale přece jen je dobré vědět o věci něco víc !
Kritériem pravdy je praxe.
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: Debata na iděsu - k vzteku

Příspěvek od Lesomil »

Kasari má místní a osobní znalost.... já zase osobní zkušenost se "zeleným Talibanem" nebo co to vlastně bylo.... , kdy tento se na mne obořil, jak to, že si dovoluji uprostřed lesa v pravé poledne střílet.... I on fotografoval...... ale mne. Nakonec jsem byl rád, že ve zdraví odešel, prchlivost ještě s mým majestátem necloumala, ale diskuze byla silně jednostranná. Spíše se jednalo o jeho monolog.... :oops: :wink: Takže dávám za pravdu Kasarimu. Kdo ví jak to bylo a pokud mu vzali aparát, tak proč....
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Debata na iděsu - k vzteku

Příspěvek od kasari »

Celou záležitost momentálně vyšetřuje Policie, takže se k tomu nebudu vyjadřovat.
Ulkomaalainen...
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Incident na chomutovsku

Příspěvek od kasari »

Tak mám čerstvou zprávu, že se všechno vyvíjí dobře. Prý mají oba už zpátky i zbraně a vyšetřování objevilo další " zajímavé" skutečnosti, svědčící proti " napadenému "...

Více jen do SZ
Ulkomaalainen...
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Incident na chomutovsku

Příspěvek od Red arrows »

Muj nápad tedy nesouvisí přímo s tímto případem....ale taky by to zkrátil :D

Vždycky mě udivuje proč policii a soudum všechno tak trvá.Mám nápad na zkrácení o 99% :D
Je to jeden papír...každej účastník jakýkoliv pře nebo vyšetřování to vyplní, sečtou se body a je jasný kdo má víc a jak tedy vyšetřování a následnej soud dopadne, tak se to zkrátí a rovnou se vynese rozsudek nebo nasolí pokuta.. :D Nějak takhle:
Odpovězte na otázky:
Znáte nějakého novináře?
Máte dost prachů?
Znáte vrcholového politika(nebo si jej platíte)?
Patříte k místní mafii?
Jste ochoten dát pořádný bakšiš?
Máte v příbuzenstvu fízla nebo soudce?
Budete držet hubu o metodách policie?
Znáte se s fízlem nebo soudcem?
Jste členem politické strany jenž je momentálně u lizu?
Máte kontakt v ČT,TV NOVA nebo jiné televizi?
Za každé ano je jeden bod.
:D
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Incident na chomutovsku

Příspěvek od zoubeek »

To je dobrý. Zkus to někde navrhnout a prosadit. Já si myslím, že by to soudy urychlilo o 100 %. :-)
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Incident na chomutovsku

Příspěvek od Red arrows »

Už se stalo..kupodivu neodpověděli.Stejně jako minulý ministr vnitra, když jsem po něm, poté co ochrance potentátů nakoupili nože(za nezjištnou cenu) chtěl jeden poslat (mohlo mu to bejt jedno, aspon by někdo dostal vyšší podíl všimného) nejenže neposlal ale ani Veřejně nenapsal :(
Uživatelský avatar
zoubeek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 274
Registrován: pát 30.10.2009, 6:38

Re: Incident na chomutovsku

Příspěvek od zoubeek »

Musíš to zkoušet dál... :-)
Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.
Odpovědět