Problém Docter

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Docter Clasic 8x56 RD

Příspěvek od krkam »

Zdravím kolegové,
chci se zaptat na vaše zkušenosti s tímto typem puškohledu. Po přečtení mnoha témat zde a i negativních zkušenostech s Meoptami ( páteční kusy atd) jsem se rozhodl k zakoupení Doctera. Po měsíci používání na kulovnici ZG 8x57 JS jsem byl maximálně spokojen 2ks lončák cca 45 a 55kg, 2Ks liška, 1x srnec. Za šera a v noci super a splnil mé očekávání. Před dvěma dny jsem však s ním poprvé zmokl ( používám krytky okuláru i objektivu butler ) a dnes při ranní čekané a pohledu do puškohledu mě málem trefil šlak. Uprostřed puškohledu mokro a kapky jak kdybych ho nakropil před žehlením............Trefil jsem se na páteční kus i u Doctera a nebo máte i vy podobné zkušenosti???
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od ČENDA »

S tímto puškohledem jsem zmokl mockrát a takovýto problém nemám. Asi jsi kápl opravdu na páteční kus. Ta voda by se tam dostat neměla vždyť je to plněné dusíkem :shock: .... Ale reklamace prý není žádný problém a údajně to řeší výměnou.Ale to mám pouze z doslechu od puškaře.
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Nechal jsem si ho poslat dobírkou z Promysu 10. 5. 2010 a zmokl jsem s ním poprvé, když se podívám z obou stran do puškohledu jsou vidět na středové čočce kde je osnova drobné jak zaschlé kapičky, při zamíření to vypadá jak zaschlé kapky na špatně umytém okně. Už je zabalenej a ráno ho posílám a budu volat do Promysu, tak uvidím jak se k tomu postaví. Pak dám info...
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od johnyc77 »

Krkam - já ho mám taky od Lepiče.. Zamluvil jsem si ho po telefonu a dojel si pro něj.. Už jsem s ním taky párkrát zmokl a zatím v pohodě... Žádný problém..
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od Toma »

Po zhruba ročním rozhodování jestli vzít nového Meostara , ZD nebo Doctera,zvítězil Docter 8x56 s bodem.Je to měsíc co jsem ho koupil.Mám se teda těšit?
Lovec zabíjí jednou ranou.
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Tak jsem dnes volal do Promysu a puškohled se pojede podívat do Německa a mají na to 30dní. Takže klasická reklamace. Jsem zvědavej, jestli ho budou opravovat a nebo pošlou druhej.Věřím, že jsem kápl na páteční kousek a že už snad bude klid. Loni jsem to samé absolvoval s Meoptou 7x50RD, otec ji má na kulovnici do teď a už se nezamlžila.
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Zdravím kolegové,
tak se mi po 25 dnech reklamovaný puškohled vrátil zpět s tím, že se i po dvou urgencích pošty nepodařilo zásilku doručit. Tak jsem hned volal do Promysu a ona jedna ze zaměstnankyň se před měsícem spletla a nadyktovala mi adresu na které již firma nesídlí, asi neví kam chodí do práce a já jsem detektivně zjišťoval kde měla firma Promys dříve sídlo, paní byla pohoršena mými invektivy.....neudržel jsem se......co dodat měsíc v pr..., peníze za poštovné taky a začínám znova a vyrážím na poštu........přece jen do Promysu osobně to mám hodně z ruky.....
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od ČENDA »

Tak to upřímnou soustrast..... Jooo lidská hloupost je neomezená. Ale nezoufej ono to dopadne dobře. :D
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od rimar77 »

krkam a proč sis od ní nevzal telefon přímo na Lepiče a neřešil to přímo sním
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Já to přímo s panem Lepičem řešil, telefon na něho mi dotyčná dala, ten se taky podivoval kde jsem vzal kontaktk na starou adresu, kterou už ani na netu neuvádí a slíbíl mi, že se pokusí vše vyřešit co nejrychleji, říkal, že němci jsou v celku rychlí, tak dám pak vědět, dnes jel kukr opět zpět do Blatné.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od rimar77 »

tak držím palce aby ti to dopadl ke tvé plné spokojenosti
trapa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: sob 07.4.2007, 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od trapa »

...
Naposledy upravil(a) trapa dne sob 05.2.2011, 19:31, celkem upraveno 1 x.
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od johnyc77 »

Já si ho tam kupoval taky, a nemám s tím žádný problém..(zatím).. Na kulovnici ho mám od loňského října a spokojenost..
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Zdravím, musím souhlasit s kolegem " trapa" už bych si v Promysu nekoupil ani patron, pan lepič mi už druhý týden po uplinutí 30dne reklamace vykládá jak zítra puškohled posílá a to pomíjím první výše popsanou anabázi s adresou. Takže závěr je takový, že po měsíci používání puškohledu Docter jsem ho odeslal a 70 dní jsem ho již neviděl....právě smolím dopis do Promysu, že chci vrátit peníze a o puškohled už nestojím, stejně byl za tu dobu nahrazen jiným....
krkam
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: pon 14.9.2009, 5:59

Re: Docter Clasic 8x56 RD (páteční kus?)

Příspěvek od krkam »

Zdravím, tak už mám puškohled doma, je opravený vyčištěný jako nový. Nicméně výměna kus za kus není pravda.....
Odpovědět