Nedostatek nebo přebytek členů MS ?

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Nedostatek,nebo přebytek členů MS ?

Příspěvek od Petr1970 »

recht haben.. konkrétního člověka podle konkrétních činů...
některý mladý se chovaj jak v emerickým filmu.. některý starý nezlamujou flinty mezi lečema... a skáčou s tím přes potok v chumlu 10 lidí.. když sem to viděl, našel jsem si první 40 cm smrk a schovával se za tím..
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: Nedostatek,nebo přebytek členů MS ?

Příspěvek od Posmiros »

Tak jsem se stal včera členem MS :) A pustil jsem se možná hned trochu na tenký led :mrgreen: Jelikož jsem cítil, že je potřeba trochu vyvolat diskuzi a využít toho, že tam byl i starosta HS :mrgreen: Měl jsem příspěvek o tom, že nedodržujem poměr pohlaví u srnčí zvěře... Své pozorování jsem podložil obchůzkou před 14 dny, kdy jsem pozoroval 54 ks srnčího, z toho 15 srnců a 29 srn. A tím, že bylo odloveno 5 srnců a pouze 1 srna (4 srnci a 5 srn bylo sraženo autem). Navrhnul jsem to zohlednit v plánů lovu :D

No bylo to smeteno ze stolu, že podle stanov, nemůžem na valné hromadě hlasovat o něčem, co nebylo projednáváno na minulých schůzích. A hlavně mi pár lidí řeklo, že jsem tady novej, že si nemám vyskakovat a mám radši držet hubu...

Pozitvem je, že jsme zvolili nového předsedu (po boji až ve 4. kole), kterýmu je 30 let, má skoro stejné myšlenky a tak si od něj slibuji změnu k lepšímu :D bývalý předseda mi po schůzi dost škodolibě poděkoval, za to že jsem ho fakt volil :mrgreen:
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
Odpovědět