Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Leon »

ty jseš fakt nemocnej
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od rimar77 »

nimrodl ano přesně to je realita života to se prostě stává ten řidič co by mi ji tam přejel bude mít profesák když to bude náklaďák a bude mít za sebou psychotesty a každý rok školení ale stejně se může todle stát ano budu na něj naštvanej ale zabránit tomu nijak nelze, nevím jak ty ale já jsem jednou dopravní nehodu způsobyl nikomu se nic nestalo přehlédl jsem auto v dost nepřehlédné křižovatce a naštěstí krom potlučených plechů se nikomu nic nestalo a není to tím že jsem myslivec, když mi někdo dítě zabije tak bohužel tomu už zabránit nedokážu vůbec a ani nikdo jinej a opět je to bohužel smutná realita života vraždy se dějí po celém světě nejen tady u nás stejně jako po celém světě se stávají nehody při lovu a zabránit tomu nikdy nepůjde úplně stejně jako autonehodám a jedině osvětou je jde minimalizovat a abych řekl podle tvých reakcí tady opravdu chápu proč jsi se nemohl s nikým ve sdružení normálně domluvit prostě jen ty jedinej máš pravdu a jen ty jedinej jsi svatej a jsem rád že jsem takového člověka poznal protože jich na světě moc není ale asi by jsi měl jak ti navrhuje Leon vyhledat odbornou pomoc
PS jinak já nemám dceru ale kluky
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od kabát »

nimrodl - já jsem ve tvých příspěvcích nenašel žádný rozumný návrh řešení, protože oba zmiňovaní myslivci by si zbraň z trezuru vyzvednout mohli a k události by dojít mohlo, prostě plkáš ....
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Lotr »

Ani nebudu zakládat další vlákno. Opět střelba na něco, co by mohlo být prase, navíc k tomu na 200m:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... olegu.html
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od kojot »

Těžko komentovat událost, o které vím jen základní informace z "Novinek". V každém případě událost, která nikoho nepotěší, tedy krom dobře informovaných komentátorů zmíněného serveru.

Vzato kolem dokola z čistě statistického hlediska. Aktivně u nás loví cca 70 tisíc lidí, kteří vystřelí v průměru 20 ran ročně na osobu (kule, brok), z nich každá je smrtící. To nám činí 1 400 000 výstřelů v mnohdy nepřehledném terénu za jeden rok. Kolik zahyne lidí na 1 400 000 vyjetých aut na silnici netuším, ale rozhodně to bude více, než 2-3 smrtelné úrazy ročně.

Dovolím si ještě malé OT, včera jsem viděl ukázku na vysoce stupidní, inteligenčně vyčerpaný, Moravu dehonestující seriál - Vinaři. Zde mimo jiných excesů opět hodlají vykreslit myslivce přesně tak, jak si je představuje valná většina obyvatel hlavního města. Erudovaným obyvatelům se omlouvám. Pokaždé, v souvislosti s jakoukoli běžnou kauzou se ptají novináři i hlavního zástupce zúčastnění strany "co vy na to". Stačilo by jen vystoupit v médiích, událost dementovat, bagatelizovat, nebo se vůči ní vymezit. To se však neděje a mlčení vždy vede jen k utvrzení názoru, že tomu tak skutečně je. V těchto případech musí začít budování PR od shora, protože chválihodným pořádáním Zlaté srnčí trofeje a dětských dnů se nic nezlepší.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Lotr »

Na Novinkách.cz nediskutuji, nemá to smysl, ale byl tam příspěvek Čecha žijícího v Anglii, že podle jeho názoru nezbývá, než odebrat myslivcům zbraně, protože každou chvíli je někde zpráva, že myslivec zastřelil člověka. V tu chvíli mě napadla jediná logická odpověď, ať se onen diskutér připraví na odevzdání svého auta, protože každou chvíli je někde zpráva, že při dopravní nehodě zemřel člověk.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Jan Slavětínský
Zkušený diskutér
Příspěvky: 520
Registrován: čtv 27.6.2013, 9:34

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Jan Slavětínský »

Četl jsem to a na tu diskusi jsem reagoval. Bohužel vám na Novinkách umožní pouze dva příspěvky...Škoda ,že když to čte myslivec a může se vyjádřit nebo na diskusi reagovat, má to udělat. Trochu ty individua co tam píší ty nesmysly krotit a srovnat. V současné České republice je hon na prezidenta Zemana a na myslivce. Ostatní zlodějiny,kšefty,vraždy a korubce jsou letmo přehlíženy. Divná doba
Královák
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: stř 17.9.2014, 21:45

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Královák »

No, bohužel už to není jenom pohled obyvatel hlavního města, ale obecně pohled lidí z města a dnes i spousty lidí "z venkova", většinou přistěhovalých se na vesnici z paneláků, aby si mohli užít ten rustikální život. Většinou si na kraji obce postaví buď roubenku, která je směsicí valašské, šumavské a sudetské architektury nebo klasický přízemní bungalov. S místními moc nekooperujou, bo jsou to přeci burani. Pak začínají stížnosti na štěkající psy, bučící a páchnoucí dobytek a hnojení chlévskou mrvou, vápnění atd. To jsou pak ti účastníci diskuzí, kteří se ohánějísvým bydlištěm. A zároveň jim není proti srsti vyvézt posekanou trávu z jejich anglického trávníčku na pozemek souseda, na kterého si stěžují nebo v horším případě jí vyklopí přímo do potoka po pokusech ji mírně oschlou spálit. Ohledně budování PR shora naše vrcholná organizace zaspala a mám dojem, že se i na to vys.... . je to ale jediné řešení, jak to změnit. Jak ukázat, že myslivci nejsou jen bandou opitých rozporuplných individuí ala Slavnosti sněženek, jsou to návštěvy škol a popřípadě to spojit i s lesní pedagogikou - ale musí to být odborně zaštítěno mysliveckou organizací, která by dodala materiály na propagaci a i nějaké ty osnovy. U spousty myslivců by se to setkalo docela s ohlasem, u nás také chodíme do škol, ale chtělo by to vidět i podporu ze shora.
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od nimrodl »

Lotr píše:Ani nebudu zakládat další vlákno. Opět střelba na něco, co by mohlo být prase, navíc k tomu na 200m:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... olegu.html
:lol: už je to tady.no, opakovat se nebudu.
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od petjan »

Nimrodl: vidím, že z toho máš radost, to jen svědčí o tvém intelektu. Pokud teď klikneš na Seznam.cz najdeš tam hned titulek:
Čelní srážku dvou aut na Českobudějovicku nepřežili tři lidé. No a to tam je téměř každý den. Nad tí se nikdo nepozastavuje - už jsme na to zvyklí. Už před několika dny jsem psal, že pro tebe platí "Čím hůř, tím líp" a teď jsi to jen potvrdil. Myslím, že namáš zdravé hovno.
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od nimrodl »

To je starà písnička srovnávání nehod, kdy v dnešní době má běžná rodina 2 auta a víc.Pokud začneš počítat kolik aut je každý den v akci, tak počet nehod vs. počet aut je naprosto zanedbatelný.
znovu.byl jsem členem několika MS, byl jsem na spoustě honů a naháněk napříč ČR a všude je(... smazáno... ban na 1 měsíc, Karel61)
a o dodržování zákona ani hovořit nebudu.
Tak si prosím nechte řeči o tom jak je myslivost náročný koníček a jak z toho nikdo nic skoro nemá :wink: takové řeči platí jen na děcka v kurzu o první LL a novináře.
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od Leon »

bývali tady doby kdy takový provokatéři jako je nimrodl dostali stopku a byl klid
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od rimar77 »

nimrodl je zcela evidentně duševně chorý člověk který si zde ventiluje pouze jeho mindráky a nemá cenu na něj reagovat a všímat si ho jelikož bláznům se nemá odporovat ale přesně jak píše Leon nehledávám důvod k dalšímu strvávání takového člověka který myslivost evidentně nesnáší zde na fóru jelikož není schopen normální argumentace ani diskuze
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od BwanaHunter »

Edit...
Naposledy upravil(a) BwanaHunter dne ned 07.12.2014, 7:45, celkem upraveno 1 x.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivec na vyškovsku zastřelil mladého muže

Příspěvek od rimar77 »

jednoduché a účinné opatření v tomto případě by bývalo bylo vzít si reflexní vestu bohužel ale tradicionalizmus většinou převládá nad bezpečností a pudem sebezáchovy
Odpovědět