Internetové obchody

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
auris
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pon 05.3.2012, 12:23

Re: Internetové obchody

Příspěvek od auris »

Cim to je, ze vsade sa najde nejaky "pan najmudrejsi"? Nechapem, aky problem dotycny pan vidi v tom, ze som si dovolila "zabludit " aj na cesky web a dovolila som si v jeden den sa zaregistrovat a zaroven sa zapojit do diskusie. Za to sa fakt nebudem ospravedlnovat. Pravda je, ze skutocne poznam pana, ktory uvedeny webshop vlastni a keby to nebol seriozny shop, nesla by som niekam hadzat linku na jeho stranku a odporucat ho. To, ze nesedim na fore cely den a nepisem hlasky ku kazdej teme, ktora niekde pribudne, je podla mna moja vec.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: Internetové obchody

Příspěvek od lovec »

Nekecaj, to iste robis aj na slovenskych weboch.....
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Leon »

auris píše:Cim to je, ze vsade sa najde nejaky "pan najmudrejsi"? Nechapem, aky problem dotycny pan vidi v tom, ze som si dovolila "zabludit " aj na cesky web a dovolila som si v jeden den sa zaregistrovat a zaroven sa zapojit do diskusie. Za to sa fakt nebudem ospravedlnovat. Pravda je, ze skutocne poznam pana, ktory uvedeny webshop vlastni a keby to nebol seriozny shop, nesla by som niekam hadzat linku na jeho stranku a odporucat ho. To, ze nesedim na fore cely den a nepisem hlasky ku kazdej teme, ktora niekde pribudne, je podla mna moja vec.
jediné tvé zapojení do diskuze byla reklama na e-shop s předraženým zbožím nic víc jsi fóru nedala :wink:
CZ 550 american 308win.
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Lesomil »

auris :) , u nás se říká "koho svědí, ať se drbe"... Ten příspěvek, který jsi napsala, je sice ve slušném a přátelském duchu, ale na hony to zavání reklamou pro toho konkrétního prodejce. Tím spíše, že nikde jinde jsi se nezapojila. Dovol mi otázku. Jsi lovec, myslivec, či sportovní střelec? Možná nemám pravdu, ale právě proto, že nikam jinam nepíšeš, jsem přesvědčen, že s těmito zájmy máš společnou jen uvedenou firmu... no a vyznívá to tak, že děláš náhončího... :wink: Nediv se proto, že se někdo ohradí..... Navíc dva z těch najmůdrejších pánov jsou moderátoři a ti to mají v v náplni své činnosti :lol: Není to o tvém bloudění... to spraví navigace, mapa, nebo se někde prostě zeptáš..... ale je to právě o tom, že ses zřejmě zaregistrovala právě pro ten jediný "reklamní" příspěvek. Považuješ to za diskuzi, tedy budiž. Jsem zvědav na obsah tvých dalších příspěvků, čeho se budou týkat, jak budou pro fórum přínosné a budou li vůbec....
Doporučil bych ti ještě abys si toto fórum pročetla pozorněji. Nejsi jediná, komu je zde něco vytýkáno a jsem přesvědčen, že forma a tón jimiž moderátoři reagovali, byly velice vlídné..... Mohlo být i hůř. Tak jako ty máš právo napsat co chceš, mají ostatní právo se k tomu vyjádřit...! To je zase jejich věc.... :) Proč se tedy uraženě vztekáš ?
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Leon »

Prosím zpátky k tématu .Děkuji Leon
CZ 550 american 308win.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Internetové obchody

Příspěvek od kasari »

Po reklamě ve SM jsem zkusil porovnat ceny origo Cabelas a jeho " českého zastoupení ". Zjistil jsem rozdíl až 5000,- Kč na bundě a to jsem počítal špatný kurz dolaru a všechny poplatky... :shock:

Takže jen pro jistotu varuju. Sám objednávám pro kolegy docela často, ale vzít si za to třetinu ceny, to je víc než neslušnost. :evil:
Ulkomaalainen...
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Internetové obchody

Příspěvek od kasari »

Objevil jsem dalšího dealera - marže 100%...

Dneska mi nabídl Cabelas zastoupení. Asi to vezmu. Tak dobrej výdělek jsem ještě nikdy neměl... :lol: :lol: :lol:
Ulkomaalainen...
hamposh
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24.8.2012, 11:52

Re: Internetové obchody

Příspěvek od hamposh »

S Cabelas zatím zkušenosti nemám, jediné, co jsem vyzkoušel, byla objednávka katalogu Cabela's Fall Catalog, a pravda, ten dorazil až domů bez problémů a zdarma. Pominu jeho obsah, myslím si, že středoevropský lovec nebo myslivec se právě nevyžívá v různobarevných křiklavých kamuflážích, a to dokonce i jako povlečení na manželskou postel :)
S Frankonií nemám úplně špatné zkušenosti, objednával jsem si u nich dalekohled Steiner ze slevového katalogu, a přestože zásilka dorazila až cca za 2 měsíce, vše ostatní probíhalo hladce.
Z českých jsem si zvykl chodit na www.zbraneamysliveckepotreby.cz, kteří ten svůj shop konečně trochu zvedli a dělají pro ČR distribuci Hillman a Peltor. Myslím že i světla na zbraně NexTorch mají po sebou, koupil jsem si od nich minulý týden čelovku a nechce se mi ji sundávat z hlavy, s tím 100-metrovým světelným kuželem, co mi vychází z bodu mezi očima, mě žádné auto na kole nepřejede:)
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Sam60 »

Nemáte někdo zkušenost s tímto webem? http://www.vseprolov.cz/ Věci mám objednané 3 týdny a nic se neděje. Telefoní čísla jsou fukční ale nikdo je nezvedá na maily neodepisují. Dneska mi pán omylem zvednul telefon se slovy, že nemá čas, že zavolá za hodinu zpět. Samozřejmě se neozval.
kromax
Častý návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte 27.5.2008, 10:59
Bydliště: Brno - venkov

Re: Internetové obchody

Příspěvek od kromax »

Sam60 píše:Nemáte někdo zkušenost s tímto webem? http://www.vseprolov.cz/ Věci mám objednané 3 týdny a nic se neděje. Telefoní čísla jsou fukční ale nikdo je nezvedá na maily neodepisují. Dneska mi pán omylem zvednul telefon se slovy, že nemá čas, že zavolá za hodinu zpět. Samozřejmě se neozval.
zkusenosti mam takove:
objednaval jsem si u nich nuz - Lapin Puuko knife 1. Objednal jsem v patek 19.7. v 17:00 s tim, ze chci platit predem prevodem. V pondeli v 10:00 me prisel mail, ze moje objednavka byla prijata (to chapu, v 17:00 v patek asi tezko bude nekdo na firme :) ). Ale ted to zacne: normalne by clovek ocekaval, ze po potvrzeni objednavky prijde mail s cislem uctu, var. symbolem atd, abych mohl co nejdriv zadat platbu. To prislo ale az ve stredu 24.7. v 12:11. Platbu jsem zadal ve ctvrtek rano, tzn. ze uz v patek byla na uctu u prodavajiciho. Ale az v dalsi pondeli 29.7. prisel mail, ze bylo zbozi odeslano Ceskou postou.
Nuz sice prisel v poradku (kdyz nepocitam pouzdro lehce zapatlane od spinavych rukou, nuz jen v obalce s bublinkama), ale docela dost me nastvalo jednani, nebo spis nejednani e-shopu a doba, po kterou to trvalo - a ne moji chybou. Kdyz to srovnam s e-shopem, pres ktery objednavam psovi granule, tak je to sto a jedna. Granule vetsinou prijdou hned druhy den po obednani.
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Sam60 »

Včera večer jsem jim poslal mail, že pokud se neozvou tak ruším objednávku. Dneska ráno přišla odpověď, že je prázdninový provoz atd. a že zboží konečně pošlou. Tak uvidíme kdy to dorazí :lol:
Briťák
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01.8.2013, 23:17

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Briťák »

Když jsem sháněl pro syna oblek tak jsem prohlídl několik internetových nabídek, ale protože všichni tvrdili, že jsou ti nejlepší, byl jsem zase v pasti. Pak mě známý poradil ať se podívám na www.zarukakvalit.cz, že tam jsou obchody, které jsou hodnoceny samotnými zákazníky. No podíval jsem se a musím konstatovat, že opravdu mi to pomohlo při výběru.
novottom
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: pon 24.1.2011, 13:31

Re: Internetové obchody

Příspěvek od novottom »

ahoj, já jsem vcelku spokojen s nakupováním na http://www.army-store.net mají velký výběr zboží, dál se mně líbí, že dodržují skutečnou skladovost zboží. Recenze na Heurece jsou kladné...
Novacek
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21.9.2013, 8:57

Re: Internetové obchody

Příspěvek od Novacek »

Zaujal mě tento e-shop http://www.dalekohledy-puskohledy.cz/, konkrétně jsem hledal termovize něco jiného než FLIR a našel jsem tady ještě od Pulsaru, je tam i video. INa Yutube jsem pak našel další videa http://www.youtube.com/watch?v=TLnHwH1U ... VLhscmHrbc
Zatím jsem nekoupil tak nemůžu dát více info.
Uživatelský avatar
rip-curl
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: pát 13.11.2009, 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Internetové obchody

Příspěvek od rip-curl »

Těsně před dokončením - http://www.ifotopast.cz
Myslivost lovectví videa a mnoho dalšího najdete na tomto mysliveckém portálu. Zapojte se taky...
Odpovědět