yeswehunt.eu

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

yeswehunt.eu

Příspěvek od lovec »

9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Re: yeswehunt.eu

Příspěvek od Vojta »

Ano, jsem tam registrovaný. Bohužel bez dobré zanlosti cizích jazyků se tam člověk těžko zorientuje. Jinak samozřejmně tyto stránky otvírají možnosti, o kterých člověk doposud jen snil. Dají se zde poznat lovci z celého světa a při trošce štěstí se podívat i do jejich revírů a zde lovit.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: yeswehunt.eu

Příspěvek od kasari »

Na druhou stranu je potřeba říct, že komunikace s moderátory, resp. adminem je velice složitá, zdvořilá, avšak k ničemu. Po počáteční naději založit fórum v češtině, jako mají ostatní, vyšumělo doprázdna...
Ulkomaalainen...
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Re: yeswehunt.eu

Příspěvek od Vojta »

Což je ovšem Kasari velká škoda! Ne málo uživatelů by jej ocenilo, protože jak už jsem psal, ten jazykový blok může být značný. Mnoho uživatelů se proto po registraci na tyto stránky, i přes velká očekávání přestane logovat.
Žanek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 272
Registrován: stř 03.3.2010, 10:28
Bydliště: u Brna

Re: yeswehunt.eu

Příspěvek od Žanek »

já nemám problémy s jakzykovou bariérou, protože se domluvím anglicky i německy, ale nedaří se mi tam registrovat.
Přijde mi potvrzující email, ale nejde mi tam na nic kliknout, tak jak píšou, že bych to měl udělat ..... ostatním to funguje bez problémů?
ZKK 601 243 Winchester + Meopta ZD 3-12x56, ZKK 601 308 Winchester + Fomei Beater 1-4x24, dvojka ZP 16\70,16\70
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: yeswehunt.eu

Příspěvek od kasari »

to Vojta - zkoušeli jsme to společně s Aldou, ale admin po počátečním nadšeném souhlas přestal odepisovat a pak mi sdělil, že se má měnit rámec fóra a že se pak ozvou. Díval jsem se že vzniklo fórum v maďarštině a není tam nnic. Trochu nechápu.
Osobně musím říct, že mě toto fórum nijak nezaujalo, jen se občas podívám na fotky. Problematika je tam podobná jako u nás. Řešilo se tam mj. i vhodná vzdálenost střelby... :wink:

to Žanek - s registrací jsem neměl žádný problém. Pošli mi mail a já ti pošlu rovnou pozvání.
Ulkomaalainen...
Odpovědět