Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Ratte
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 170
Registrován: stř 10.4.2019, 20:36

Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Příspěvek od Ratte »

Jedna taková zajímavá rarita kombinující vlastnosti dvojáku a opakovačky.

http://bohemianrifles.g6.cz/2021/04/opa ... sei-fuchs/
vasil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 07.12.2017, 18:14

Re: Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Příspěvek od vasil »

Ahoj, hezký článek, který mě přivedl na Tvoje stránky, kde jsem našel další a užil si chvíli příjemného čtení.

Ovšem nezapomenu Ti článek o Benelli Argo, který nesl nadpis "Testujeme" zatímco flinta neopustila prostory prodejny.
Ratte
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 170
Registrován: stř 10.4.2019, 20:36

Re: Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Příspěvek od Ratte »

Díky, dělám co můžu, všechno tam není, snažím se tam házet ty zajímavější věci a samozřejmě nekomerční texty. Zvlášť tyhle rarity si užívám, bude toho celej seriál.

Jo, taky mě nejde na rozum ten nadpis u arga, přitom v textu o testování nic není. Prostě jsem tam zbraň nafotil, rozebral vyzkoušel jak mě sedne, pak si udělal rešerši na internetu a napsal o tom. Takhle se to dělá. Nestřílel jsem z toho a ani jsem to v textu netvrdil.
Na samotný text mě v redakci nesahají, to si hlídám a nedovolil bych to, ale nadpis a často i perex si udělají takový, aby to víc budilo pozornost. Mám to dokonce ve smlouvě - propagace... A to není jenom záležitost lovce, dělaj to ve všech časopisech kam píšu a nejenom mě. Někdy se za to pomalu až stydím, jako ten článek o big bore nábojích hned vedle, kterého pojmenovali "takhle střílí drsný Harry" :roll:
Jó, freelancer tvrdej chleba má... Ok, kecám, tohle je skvělá práce, ale má to své odvrácené stránky a tohle je jedna z nich.

Sorry za OT
vasil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 07.12.2017, 18:14

Re: Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Příspěvek od vasil »

Chtěli to udělat zajímavější, ale já jsem Lovce od té doby nekoupil. :D
Sorry za OT
Ratte
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 170
Registrován: stř 10.4.2019, 20:36

Re: Opakovaci dvojak Szecsei-Fuchs

Příspěvek od Ratte »

vasil píše: ned 11.4.2021, 21:10 Chtěli to udělat zajímavější, ale já jsem Lovce od té doby nekoupil. :D
Sorry za OT
Ale né, to musíš kupovat aby nekrachnul, já se do fabriky vracet nehodlám :)
Odpovědět