Zajíc

Kulinářské rady a recepty
vhool

Re: Zajíc

Příspěvek od vhool »

Re: Osetreni zveriny

Nový příspěvekod Petr1970 » pon 16.1.2012, 10:37
tak než jsem dopsal přípspěvek tazatelky zmizel, prosím admina o smazání
díky


určitě napíšou i zkušenější, ale "měl by být v pořádku" - dělá se to tak vždy, osobně nějak nevím proč - drobná i pernatá..
jinak jsou i myslivci(konzumenti) kteří nechávají zajíce speciálně "zrát" - nechají ho někde viset (půda) v mrazu i několik dnů-týdnů, aby prý maso mělo "lepší chuť" - začne se rozkldádat.. otázka co komu chutná a jak to voní :-) - samozřejmě když to někdo umí a ví co dělá, může to být zajímavé, ale jako amatér bych si to nikdy nedovolil, skončit někde na infekčním se mi nechce...

jinak platí to že když už zamražené - nyní necháte "rozehřát", stáhne, vykuchá - už nezamrazovat ale zpracovat - naložit, péct, dusit, co je libo
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Zajíc

Příspěvek od fesoj »

Koukám, že v těch všech receptech chybí jedna důležitá maličkost. Mělo by to být samozřejmé - ale po stažení je nutno před špikováním a jakoukoliv další úpravou zajíčka odblanit ! Potom se jen rozsýpá - a celé tohle téma mě trošičku mrzí, že můžu jenom číst a ne konzumovat. Dobrou svíčkovou omáčku lze udělat z ledasčeho, od holubích prsíček přes králíka, nutrii, hovězí, srnčí, divočáka a bůhvíco ještě - ale zajícovi se nic nevyrovná :!: :!: :!:
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajíc

Příspěvek od Zdenek41 »

Nedá mi to.Ač je příspěvek asi smazán.Do tomboly jsem připravoval asi 20 zajochů.Nedovolil bych si je dát do mrazáku nevyvrženy.Můžu říci,že to byl pěknej opruz.Používal jsem chilurgické nůžky a jak na potvoru všichni místo bobíků měli kaši....Když si představím nevymačkaného zajíce v tom ledu tak mě taky mrazí.Zase bych z toho,ale nedělal vědu nechat povolit sundat z kožichu a celej obsach dutiny břišní pryč.Jak už někdo psal okamžitě po stažení a vyhození zpracovat.
To fesoj kdyby to nebylo k tobě či ke mě tak daleko tak bych ti ho klidně věnoval,můj letošní putoval s hostem někam do Bardějova. :wink:
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Zajíc

Příspěvek od Petr1970 »

add stahování - já z domácích králíků mám trošku problém i s tím ztuhnutím.. doma - králík, teplej a šup načisto..
tady výřad ve 4, domů jsem donesl prkno :-)
chápu že z hlediska myslivosti a společných honů to nejde, ale pak je s tím horší práce
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Odpovědět