Netradiční zvěřina

Kulinářské rady a recepty
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Leon »

kamarád je Švýcar a tam je liška brána jako delikatesa hrozně se divil že to zakopáváme :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Zdenek41 »

Jím cokoliv,ale....to nedám.
Šelma psovitá,ale ten malej červ by mi asi vrtal hlavou.Jinak ta vychytávka s tekoucí vodou je chytrá.Znám od hasičů teda už nebožtíka hasiče lepší patent.Zabalit do čistého prosteradla a na týden zakopat....Pak prý je vše OK.Šlo by to i s knourem v době chrutí,jen v té době je většinou zem zmrzlá :lol:
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Tim »

:D Kousek od Chebu vykupovali Vietnamci od myslivců lišky, dávali jim 500,- za kus. Všichni jmse si bláhově mysleli, že kvůli kožešině, ale chyba lávky. Říkali tomu lesní pes a byla to oblíbená přísada do jejich jídel v restauracích :lol: Taky jim to zavřeli...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Leon »

a já ji prodal jenom za 400kč :'(
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Zdenek41 »

Leone je to blíž k hranícím-tam platí heuro :lol:
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od fesoj »

Když jsem si přečetl ten recept na lišku - po takové úpravě by zřejmě bylo chutné cokoliv, jenže moje žena je v tomto směru příliš konzervativní a nedovolí mi použít její kuchyňské nádobí ani na takovou delikatesu, jako je jezevec či nutrie. Ale měl bych dotaz pro Bwanahuntera a další africké lovce : Konzumuje se ještě dnes v některých odlehlejších částech černého kontinentu tzv. "dlouhé vepřové" ?
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Georg.H »

to je zas co :?:
"dlohé vepřové" ze by had :?: :roll:
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od fesoj »

Kdepak had... Bwanahunter zde kdysi napsal, že tím dovezeným z Kuby tam farmáři krmili šakaly :twisted: A císař Bokassa neblahé paměti to dokonce předložil jako delikatesu francouzskému prezidentovi při státní nšvštěvě :mrgreen:
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Georg.H »

to sem se toho ale dozvěděl... :lol:
tajný jak hrad v tych Karpatach.. :mrgreen:
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Karel61 »

Ani jsem nečekal, že takhle píchnu do vosího hnízda :D ! Jo, navození nestandardní situace, to je moje :lol: !
Leon píše:kamarád je Švýcar a tam je liška brána jako delikatesa hrozně se divil že to zakopáváme :lol: :lol:
a v oblasti Bristolu, kde se lišky urbanizovaly ve 20. letech, přiznává 15% obyvatel konzumaci.. Na anglických fórech jsem se setkal s názorem, že co si myslivec střelí, měl by si i sníst, jinak ať to nezabíjí.. :)
Zdenek41 píše:.. ale ten malej červ by mi asi vrtal hlavou. Jinak ta vychytávka s tekoucí vodou je chytrá.Znám od hasičů teda už nebožtíka hasiče lepší patent.Zabalit do čistého prosteradla a na týden zakopat.
Červ - zcela bez obav :!: - dal jsem si práci to naštudovat a konzultovat (oba rodiče jsou lékaři): Pekáč na 180 stupňů Celsia je totéž, co sterilizátor na chirurgické nástroje. Jde o to přísně oddělit hrubou přípravu (syrovou přípravu) včetně nástrojů a pracovní plochy od porcování hotové pečeně. Nejen přes pekáč, ale i přes vařící hrnec, se žádný červ nebo virus vztekliny živý nedostane. Blbá je akorát prašivina - člověk si tím zasviní dvůr a odskáče to pak vlastní pes.
Jeden z Němců komentoval tento recept tak, že místo průplachu tekoucí vodou používá k tomuto účelu zhotovenou dřevěnou bednu, kterou na 3 dny zakopává do vlhké půdy. Takže pan hasič to trefil :wink:
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Karel61 »

Georg.H píše:to je zas co :?: "dlouhé vepřové" ze by had :?: :roll:
Tady to je. Ale varuji :!: Jen pro otrlé :!: , jinak neklikat :!: Překládat do češtiny to nebudu :!:
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od fesoj »

To by mě zajímalo, čím byl ten Němec inspirován, aby si ukládal před konzumací maso do dřevěné bedny a pak ji zakopal. Přesně takhle se zpravidla uskladňuje to "dlouhé vepřové" -jenže to se zpravidla nevyhrabává po třech dnech.
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od fesoj »

Jeden z nestorů české myslivosti prof. Komárek taky prohlašoval, že myslivec by měl ochutnat všechno, co mu v revíru běhá, létá a leze. Včetně toho "dlouhého vepřového". Za sebe mohu říci, že "šmek gut" , ovšem musí se jednat o vyspělou, dobře vyvinutou mladou samičku. Ani soli netřeba :)
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od Georg.H »

@Karel61: dík za navedení... :lol:
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Netradiční zvěřina

Příspěvek od precechtel »

no co se týká přípravy jakéhokoliv masa - léčitel páter Ferda doporučoval při přípravě - pečení masa teplotu 220 st. Celsia a to nikoliv skrze sterilizaci, ale skrze plísně. Jsou totiž plísně co se množím i v chlaďáku či mražáku a on tvrdil, že lidé teprve objeví nebezpečnost plísní v potravě ve vztahu ke zdravotnímu stavu lidí - konkrétně jater. WHO totiž před časem vyvozovalo závěry, že např. nízký věk při úmrtí domorodého obyvatelstva v Africe mají na vině plísně, které bují čile na jakékoliv potravě vlivem teploty a vlhkosti a mají tím vliv na zdravotní stav jater. F.
politice a politikům zmar
Odpovědět