Právo trochu jinak

Kulinářské rady a recepty
Odpovědět
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Právo trochu jinak

Příspěvek od fesoj »

Má choť včera cestou z práce nasbírala půl tašky hub. Klouzky, růžovky, 1 bedlu a zejména několik nádherných hřibů. Měla obrovskou chuť na smaženici. Jenže po očištění a rozkrájení jsem všechny ty překrásné, zdravě vypadající hříbky, musel vyhodit. Byly plné červů. I pár růžovek šlo do pryč a zbylo toho trochu málo. Tak jsem na oleji osmažil do zlatova 2 větší cibule, přidal houby, ledvinky, srdíčko a kus jater ze sobotního paličkáře /kus jater proto, že jsem je částečně trefil a půlka zmizela/, okořenil kmínem a pepřem, chvilku prudce orestoval a pak dusil na malém plamenu nejdřív ve vlastní šťávě a pak mírně podlité vodou až do změknutí. Vodu jsem nechal částečně vydusit, dle Magdaleny Dobromily Rettigové do směsi vrazil 8 vajec, osolil a míchal až do jejich sražení. Bylo to docela dobré, ale před chvilkou jsem dojídal zbytek a studené to bylo ještě lepší. Jako příloha samozřejmě chléb náš vezdejší.
Kritériem pravdy je praxe.
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od RuStaff »

Slintám.... Takové příspěvky bych zakázal, je to neetické týrání (mých) chuťových buněk! :-D
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Petr Kaděrka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: sob 27.12.2008, 22:29
Bydliště: Bílá

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od Petr Kaděrka »

Však jsi tam neměl nic špatného, tak z toho nemůže být nic jiného než delikatesa :wink:
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od Lotr »

Srnčí játra trošku jinak: Vezmi velkou cibuli, nakrájej na kostičky, k tomu anglickou slaninu, taky na kostičky a šup s tím na pánev. Když to zesklovatí, tak přidej játra na kostičky nebo nudličky a orestuj. Přidej trošku pepře, koření podle chuti, např. kari, 3 lžíce kečupu, zamíchej a podlij troškou vody a podus do té doby, než se voda nevypaří. Osobně přidávám trošku česneku, maličko osolím, dám krapet pálivé omáčky (www.paliveomacky.cz), slabší nátury použjí feferonku nebo chili, a nechám dojít. Hodí se k tomu kousek chleba a možná i rýže nebo hranolky. Dobrou chuť!
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Honza Král
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: stř 20.6.2012, 7:27
Bydliště: Týn nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od Honza Král »

Poslední recept je v podstatě to samé, čemu na Slovensku říkají Jagerok. Baštili jsme ho tam i z vnitřností z kachny. Je to ňamima. Manželka ho často vaří.
Buď svůj.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od fesoj »

Tak jsem si coby slaměný vdovec dnes ukuchtil oběd podle Lotrova receptu. Rychlé, jednoduché, nemělo to chybu, zejména ta anglická slaninka tomu zvedá úroveň - a sebekriticky musím přiznat, že jsem se bohapustě přežral :oops: .
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Právo trochu jinak

Příspěvek od Leon »

dělám to jako Lotr ale místo kečupu si vedle rozdusím kousek cibule papriky a rajčete rozmixuji a s tím to nakonec zahustím jinak místo pálivé omáčky mám chili z indie a sečuánský pepř z číny (to je výhoda mít kámoše cestovatele :lol: ) a k tomu topinku s česnekem pak se sotva kulím jako teď dělal jsem tak právo z dančete :lol: :lol:
Obrázek
CZ 550 american 308win.
Odpovědět