Jak dobre prectete cernou zver?

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Odpovědět

Co je na fotkach???

Bachyne
22
48%
Knour
24
52%
 
Celkem hlasů: 46
vhool

Příspěvek od vhool »

jejda :lol: ja bych opet vybocil z rady a tipuju tri sekaci cca 60-80kg a to posledni je jarni sele max 30kg (vse po vyvrzeni) a navic vsechno knourci :lol: a ted me sezerte :lol: :lol: :lol:

p.s. navic je to v zime (klidne prosinec) takze knouri po hromade neni zas az tak vzacnost :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

No a ja bych rekl rovnez jako Vhool, ze jsou to vseci knouri. Prvni tri kolem 100Kg a posledni tak 40Kg.

Bachyni NEvidim :oops:
vhool

Příspěvek od vhool »

...jeste k tomu kam ten "pan"miri,rekl bych ze pan bude hamoun a ceka az se mu ti dva daji do zakrytu :evil: .....
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

Souhlasím s Vhoolem a Andym, podle mě je to partička buzíků, páč tam asi fakt žádná holka není.
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

U prvního kusu je to hodně na vá?kách, ale druhý je podle mě bachyně!
Dále pochybuju, že by šli tři kňouři se seletem, který má tak 35kg.
To mi tam silně nesedí.
ještě k tomu myslivci, Možná se teprve chystá, ale je pravda, že momentálně míří snad na ty dva v zákrytu, což je mazec!!!
vhool

Příspěvek od vhool »

... no u nas v dobe chruti takove to "particky" nejsou vubec vzacnosti :wink:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

plus navic jeste muzou byt rozrazeni behem nejake nahanky...
vhool

Příspěvek od vhool »

..jo dobrej postreh,o tom by svedcilo ze onen "pan" si na ten zebrik jen odskocil protoze snih na nem je netknutej a na cekanou taky nejni zrovna vybavenej :!:...a stin taky nevypada ze by bylo zrovna tesne po rozedneni :lol:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

ty jo, vhoole, ty by ses mel dat ke kriminalce :lol:
jak uz jsem nekde psal, pan bude asi z rakous... nas, co jsou ulitli na golfkach a tyrolackach, moc u nas v cechach neni :)
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

No svědčí o tom aji ty stopy pod tím ?ebříkem,
Je pravda, že v těchto botech, a kalhotech se na zimní čekanou nechodí. Asi by umrzl. O to více by měl mířit na to sele, kdyby to byla naháňka, já si myslím, že mířil, že se akorát chystá jak mu vyběhli.

Pokud ovšem je pán z Rakous, tak by mě nepřekvapilo, kdyby fakt šel p tom třetím asi největším kňouru, to mě vždycky štve, tydle lidi nemám rád, až je to čech, nebo neměc

to vhool: leda, že by stál pod ním, či na něm takto vydržel celou doby, není snad psáno, že stanoviště se měnit nesmí!!!
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Z prava:
1. Bachyně (90)
2. Bachyně (90)
3. Kňour (110)
4. Sele ( 35)

seženeme střelce a zeptáme se ho:) :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Tak já taky přidám zápalčičku.Bachna,bachna,sekáč,sele.
1kus 70kg.
2kus 80kg.
3kus 80kg.
4kus do 30kg.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

ještě dodatek.Raku?ák či Čech.Záleží o lidech a myslivcích.Míří na 100% na toho sekáče.Znám spostu taky myslivců,kteří by na něj mířili taky a jsou z čech :oops: Je to pouze mrazáková a poplatkovochlubivá zále?itost.Já tu mám Raku?áky slušný.Ale taky nechcou pochopit proč velký prasata pouštíme.Po vysvětlení mi dali za pravdu. :wink:
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

Musím podotknouti jeden fakt. Pokud by se jednalo o natláčku tak je tu fakt, že za tlakem namístě odkud talk vychází do leče se nachává pár střelců například na posedu. Ale také na předstupech bývají střelci na posedech obvzlá?tě pak v rakouských či německých honitbách toto bývá snad dokonce i pravidlem. Také se pro tyto účely v těchto lokalitách budují vyseké posedy po lajně střelců, na kterých pak tito střelci čekají na zvěř, která je jim naháněna. To vše se činí z důvodu prostého. A to z toho neustále zprávně umýlaného bezpečnostního. takže je docela možné a velice snad i pravděpodobné, že se jedná o již zmiňovanou naháňku, či natláčku a to z těch důvodů, které zde Vhool popisoval. Dále je také možné, že se jednalo otrofejního lovce, a také proto snad se jeví, že míří na toho kňoura, což by potvrzovalo teorii o třetím kňourovi. Dále by to potvrzoval fakt přísedícího fotografa, který zde bezesporu je :lol:

Poslední a toková sci-fi teorie je, že to je vše jen simulované a to z důvodu pořízení fota a tedy ni ke střelbě nedošlo. A tím by nás vypekli všechny :lol:
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
vhool

Příspěvek od vhool »

To zdenek 41:tvuj odhad me taky napadl ale po zvetseni obrazku jsou patrne strapce u vsech ctar kusu.proto zastavam teorii o trech sekacich a seleti. :lol:
Odpovědět