diskuze ke srazu...otazky a odpovedi....

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Já už se moooooc tě?ím,ale jako chudej student bez vlastního dopravního prostředku se dostanu pomocí ČSAD a ČD jen do ?dáru nad sázavou :( ve ?dáru budu v 8:00,kdyby byl někdo ochoten mě nabrat:) tak at me da vedet pres SZ :) moooc dekuju :) Jinak jdu pě?ky,páč takovoudle akci si nenechám ujít :)
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

již se nám termín blí?í a počasí je špatné. Předpokládám, že budeme mít štěstí a příští víkend bude slunečný. Jinak je celkem škoda,že nevíme kdo z nás odkud jede a nemůžeme si cestu zlevnit. Já například pojedu sám z Plzně a klidně bych někoho mohl vzít. Jinak příprava je v plném proudu, přebito cca 100ks 300WM s terčovou střelou, brokové téměř nulová zásoba /počítám s Milanem a jeho RC/, pro zábavu s sebou vezmu i pákového Marlina 30-30W. takže kdo tuto kulovničku nezná, může si ji odzkoušet a popřípadě i vystřelit. Nevím zda má smysl brát i nějakou tu krátkou kulovou. Na posledním srazu jsem nebyl,tak nevím co všechno se střílelo. Možná vezmu i bedýnku plzeňských granátů /12 stupňových/. :lol: :lol: :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: no myslim ze tebou zminovana munice na konci prispevkuse bude zajiste take hodit :lol: jinak na toho marlina se tesim ...jen bych si chtel ozkouset toho 45-70 gov.kazdopadne dalsi plnotucna flinta do party v podobe REM 700 P. :wink: :wink: :wink: :wink:
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

To Olaf : Na posledním srazu sem byl a věř mi,že kdyby někdo vytáhnul prak tak by se střílelo i ním :D

Tak kdo se chystá autem může napsat aspoň nějaký města přes který pojede :)
Uživatelský avatar
Milan.K
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: pon 20.8.2007, 16:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.K »

to w.e.n.aaa jedu z Kolína.Měl jsem brát jednoho z Chrudimi,ale nějak mu to nevyšlo.Dostanež se do Chrudimi já bych tě tam nabral,nebo jedete někdo už z Pardubek?Dejte vědět čas odjezdu se blí?í!!!!!!!!!!!
BAIKAL 27 EM-IC 12-12/70
243WINCHESTER
223REMINGTON - SACO 8x56
Když víme jak,nemineme cíl.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Údajně někdo z přítomných od Plzně by rád na sraz a nemá dopravu / je to informace od vhoola/. Ten příspěvek jsem na fóru Nenašel a proto to řeším takto. Jedu z Plzně sám, takže svezení je možné. Pokud opravdu má někdo zájem, tak až se ozve na SZ. Podotýkám,že jedu na dva dny. :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Milan.K
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: pon 20.8.2007, 16:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.K »

To Olaf je to nějaký Karel.Č a je to napsané v kulové munici Lapua Mega.
BAIKAL 27 EM-IC 12-12/70
243WINCHESTER
223REMINGTON - SACO 8x56
Když víme jak,nemineme cíl.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Díky,již jsem to našel. Ale dotyčný neprojevil zájem o sraz, více méně mu to nabídl vhool. Tak uvidíme,zda se ozve. :lol: :lol:
tombr.a
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: pon 25.9.2006, 20:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tombr.a »

Zitřej?iho srazu se ke sve smule nemu?u zučastnit tak doufam že udělate hodně fotek nebo nějaky video aby sem měl na co koukat :wink:
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva »

Radeji jsem to neodkladal a z tech par fotek jsem udelal malou galerii.

Dekuji ucastnikum za prijemne prozitou sobotu.

http://www.sniper.cz/Sraz/index.html

Jak jsem napsal, myslel jsem ze to byl teprve druhy sraz, omlouvam se za nepresnost. Pry byl jiz treti :-)
Naposledy upravil(a) Shiva dne ned 13.4.2008, 23:49, celkem upraveno 1 x.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

takže všem děkuji za účast. Bylo to pěkné, i počasí se umoudřilo.
Doufám, že Fery už má potomka na světě :-) bylo to bez něj takové neorganizované, musel jsem to krapet po??uchovat, aby se nám pa?ík v kufru mezi tím nezapařil 8)
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Ahoj Kluci.
tak prcek zatím nic. Nějak se mu ven nechce. :lol: Moc rád bych tam byl s Vámi, ale bohužel se mi to tento víkend nějak se?lo :( Doufám, že na podzim bude další sraz. To se zúčastním na 99,99%. žádný další porod není v očekávání :lol: :lol: :lol: Další čuník se opět vykrmí a bude čekat na Va?e jazýčky. 8)
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

Take se pridam se svym pohledem na sraz...a par fotecek...prosim budte schovivavy... :lol: :lol: :lol:

http://galerie.albumfotek.cz/18042

z meho pohledu se sraz povedl...prijemna atmosfera,diky Andymu i dotazeny cunik k dokonalosti (zrout se proste nezapre :twisted: :twisted: :twisted: ) ale predevsim pribazdenda se vytahl a myslim ze alternace feryho byla dustojna :wink: .podekovani patri milanovi k. za to ze zorganizoval brokovou cast strileni,edovi za vynikajici vykon v roli bavice a shivovi za technicke rady a trefne komentare a vsem ucastnikum za vytvoreni pratelske atmosfery a hladky prubeh akce.... DIKY :wink:

organizacni .... zbyla tam cerna sustakova bunda FILA...je u mne

dalsi akce je planovana na vikend 20.-21.9.2008
Naposledy upravil(a) vhool dne ned 13.4.2008, 21:19, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět