Horlivec zastřelil psa, zraněné fence hrozí utracení

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Horlivec zastřelil psa, zraněné fence hrozí utracení

Příspěvek od Zdenek41 »

Já musím zareagovat.To co se stalo bude jistě vyšetřeno.Ale okamžitě to je proti všem.Ano přestávám již pomalu na toto forum chodit.Nebot chytrých je tu již dost.A já už jsem ten starej..Ale s myslivostí jako takovou to tu již némá někdy vůbec co dělat.
Lidé jsou různí a v poslední době i dost divní.Já jsem né v té tvrdé kom.době ve spokojenosti dělal myslivost dnes sám řeknu,že se kolikrát divím,jak ten člověk udělal zkoušky?
Když jsme zakládali toto forum,bylo to o kamarádství dnes z každého příspěvku vidím tahat triko.Pro mě je pes člen rodiny.Vždy dožil v rodiném kruhu.Co dnes chcete po lidech,když si neváží už ani jeden druhého.Co je pro někoho pes....Pro mě všechno.
Jednalo se o jezevčíka,tak jak by to mělo dopadnout at už střílel ten či ten.Lovecké plemeno rozpoznatelné, MS bez průkazu a odebrání loveckého lístku a ZP.Nikdo,ale z nás neví okolnosti.Tak nesudme a nechme to na tech,kterým to náleží...A prosím neházet všechny do toho jednoho pytle.Já ani žábu nepřejedu.Dost mě to pak uráží..
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Horlivec zastřelil psa, zraněné fence hrozí utracení

Příspěvek od kasari »

Bohužel Zdenku, mám stejný pocity už delší dobu...
Tohle je jen důsledek zvyšování kvantity na úkor kvality
Ulkomaalainen...
XAXAP
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: stř 02.1.2013, 12:11

Re: Horlivec zastřelil psa, zraněné fence hrozí utracení

Příspěvek od XAXAP »

Zdeňku, jakmile máš label myslivce, bude na tebe pohlíženo i metrikou těch průserů. Tak to holt chodí. Ostatně i mnozí z vás úplně stejným způsobem nahlížíte třeba na ochranáře.
A veřejnosti se nelze divit. Podobné zprávy jsou tu každou chvíli. A navíc, když se člověk mrkne i na fóra, vidí to na nich. I na tomhle fóru je bohorovnosti až až. Škodí vám to.
Odpovědět