Výstava IWA 2013

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od BwanaHunter »

Dalas> po pravde, ta pazba je dobra. Kdyz odhlednu od toho, co se mi libi a memu oku lahodi, coz je klasika a mam rad i zdobene zbrane, takz hlediska prakticnosti a ergonomie, pokud clovek nevybocuje, je to dobry. A temi kozenymi prvky preci jen podle meho ubrali trochu te strohosti a dojmu kusu vercajku. Ale ten fršlus to zabiji.
Pkud bych vzal na milost primotah, volil bych asi Merkel Helix, ktery me na IWA prijemne prekvapil. Pohodlny, dobre vypada, pohoty a rychly, a zamykani je preci jen neco nazpusob otocneho zavorniku jako u automatu a pusobi to na me o dost lip, nez Blaserovsky kureci paratek ;). Funkcne a ergonomicky nebyl marny ani Browning Maral, ktery ma podobny system jako ten Merkel, ale preci jen nema tu Merklovskou eleganci, ten fršlus je takovy ala vojensky, a moc k te kulovnici neladi. Ale fungovat to bude.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od Reno »

Jsou to ale reklamní prostituti, ten alpský lovec a jeho pes... :lol: Nejdřív se objeví v reklamním videu s dalekohledem a puškohledem Swarovski ( http://www.youtube.com/watch?v=QTZCFTmSwO8 ) a teď je v tomhle zase ověšenej optikou od firmy Zeiss! :D A ke všemu má pořád nějaké divné ošklivé pušky s nápisem Blaser, nebo něco takového... :twisted:

PS: Jasně, jsou to jen reklamní videa, ale pěkně natočená a ta alpská příroda nemá chybu, proto tam také pravidelně jezdíme. :wink:
Francis.Mukaveshi
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29.8.2012, 17:16

NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od Francis.Mukaveshi »

edit: obsah sloužící pouze ke komerční prezentaci smazán
Francis.Mukaveshi
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29.8.2012, 17:16

Re: NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od Francis.Mukaveshi »

edit: obsah sloužící pouze ke komerční prezentaci smazán
Francis.Mukaveshi
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29.8.2012, 17:16

Re: NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od Francis.Mukaveshi »

edit: obsah sloužící pouze ke komerční prezentaci smazán
Francis.Mukaveshi
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29.8.2012, 17:16

Re: NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od Francis.Mukaveshi »

edit: obsah sloužící pouze ke komerční prezentaci smazán


Blaser zmiňovat nebudu. Zloba, závist zášť od ekonomicky slabších spoluobčanů vůči této značce je zde příliš velká a stejně na ni nemají, tak proč ztrácet čas popisem a jitřit emoce . Blasera ocení znalci a nároční uživatelé. On je prostě jednička a proto si taky koupil značky Sauer i Mauser jako svoje dceřiné společnosti a nikoliv naopak. Expozice Blaser, včetně jeho firem byla snad nejhezčí na celé IWA 2013. Já jsem to tak viděl svýma očima.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od Leon »

tak koukám že Milda má novinky na krámě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
CZ 550 american 308win.
sided
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: ned 28.2.2010, 15:57

Re: NOVINKY NA IWA 2013 které stály za pozornost

Příspěvek od sided »

Francis.Mukaveshi píše:MAMMUT:
Brokový pyramidový troják !!! ráže 12/76 magnum, ,,,,,,, 3,4 kg. Rychlost střelby : Tři výstřely za 0,3 vteřiny !!! Na toho nikdo nemá, žádný „automat“ s pohybujícím se mechanizmem nedokáže tak rychle střílet. Na kachny to bude bomba.
proboha jaký automat, i s pumpou dám tři mířený rány rychlejc než s tímhle hovadem :) ale na vyražení dveří pro policajty to bude super!!!
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od kasari »

Myslel jsem Mildo, že po několika pokusech o vstup na fórum jsi pochopil zásadní pravidla fóra. Duplicita témat mezi ně patří. Můžou se i jinak jmenovat, přesto mají stejný obsah. Komerční prezentaci bez vlastní zkušenosti jsem smazal a přidávám varování :!:
Ulkomaalainen...
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od BwanaHunter »

Nevim jak ma kdo naditou prkenici, a fakt to nehodlam pomerovat, stejne jako zadne jine organy :)) Nicmene musim rict, ze radeji budu slaby ekonomicky, nez slaby duchem, jako nekteri kolegove...

Btw. me osobne to hranici s komercnim sdelenim, to co tady ctu.

Nedavno jsem se v lese po lovu potkal s kolegou, ktery je na tom tak nejak, ze by si koupil me, i s Mildou, a ledascim okolo, kdyz by na to prislo. Ale fajn chlap. Ukazoval mi co ma noveho za hracky, mimo jine Blasera, kterych ma povicero. On je taky fanda do flint, a razi, a tuneni patron atd. A povida, vis, ona ta raze ma pomerne slusnou rezervu vykonu, ty RWS do toho jsou poddimenzovany. Me by to lakalo to poradne nabit, ale vis, on je to Blaser a ja mam svuj ksicht rad. Kdyby to byl mauser nebo tak neco, tak uz jdu do toho, ale Blaser to si nerisknu. Rika clovek, ktery ma povicero jak Blaseru, tak Mauseru.

Ale jinak pratele, asi peklo zamrzlo, koste vykvetlo, apod. a me se zalibil primotah, ktery mi vrta v hlave, ze by se mi jako asi libil. Ale neni to Blaser :lol: a neni to ani Maral, ale je to Merkel Helix....
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
gawein
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 179
Registrován: stř 03.12.2008, 0:20

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od gawein »

Nechci být OT ani se nezastávám Mildy, ale ještě mi nikdo z notorických odmítačů Blasera (8 a93) nevysvětlil proč se jich prodalo více než ostatních moderních přímotahů dohromady, že by německá černá magie a kolektivní zatmění mysli a nebo je tak dobrý? Nechci rozpoutávat novou diskuzi o blaserech jen jsem si potěch slovech "chvály" trošku rejpnul.
Jinak mně se ten Helix taky moc líbil.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od BwanaHunter »

Gawein> marketing. A ze to je mocna zbran, to vime. Ve spojeni s dostatkem prostredku velmi ucinna. A to ma Blaser vymakany. Rada obleceni pod vlastnim brandem, pro leto, zimu, sever i safari, a mimochodem obleceni velmi kvalitniho, na to nedam dopustit, vlastni lovecka cestovni kancelar, inovativni napady, byli myslim prvni, kdo prisel s napadem stavebnicoveho systemu... Krom toho ty flinty umi naparadit a udelat ergonomicky prijemny...
No a kdyz se zrovna nic neprihodi, je to prijemna zbran a znam radu spokojenych uzivatelu.
A pak jsou ti, kterym se neco prihodilo. V lepsim pripade jim flinta nevystrelila, kdyz o neco slo, obvykle kvuli bordelu v tom zaveru. V horsim pripade jim to rozbilo cumak, jako tomu svedovi, co ma pulku ksichtu z kovovych desticek. Ale o tom se moc nemluvi a ani nemuze, protoze kdo si chce rozhazet blaser tim, ze to otiskne, a prijde o penize za inzerci apod.,ze?
Nicmene, neztracuju Blaser jako takovy, ja nejsem priznivcem jejich zaveru ala R93/R8, a na S2 mi vadi zpusob napinani biciho ustroji, nicmene krom skvelyho obleceni se mi treba libi jejich jednusky a tam si naopak myslim, ze jsou jedny z nejlepsich a rozhodne nejhezcich v seriovy vyrobe. Kdybych chtel jednusku, blaser by byla jedna z moznosti.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od Zbrojovák »

BwanaHunter píše: Ale jinak pratele, asi peklo zamrzlo, koste vykvetlo, apod. a me se zalibil primotah, ktery mi vrta v hlave...
Jo... chápu mi zase lever, je to ještě rychlejší a líbí se mi taky že z toho do boku nic nečouhá :wink: není to sice moc evropské...ale, pal to čert.
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od kikin »

Zbrojovak-a prebiji to rychleji a nelita zaver do ksichtu :D
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Výstava IWA 2013

Příspěvek od Zbrojovák »

Pravda, taky jsem si všiml, je to prostě ergonomičtější. Zase třeba na rychlé nahození to nebude, vrazit tam třeba rychle prsty v rukavicích, ale kolikrát je to třeba že?
Když jsem tu ve vláknu IWA13, něměl jste tam někdo tu BLR od Browninga v ruce?
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
Odpovědět