Myslivci na facebooku

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Reno »

nimrodl píše:...Pořád ste všichni překvapení, že vás lidi nemají rádi...
Domnívám se, že s tím musíš mít osobní zkušenosti, neboť podle toho, jak ses tady prostřednictvím svých příspěvků vyprofiloval, by jeden řekl, že i tebe asi málokdo může mít rád... :twisted: Jinak ohledně tvého náhledu na "udávání" jsem si vzpomněl na jednu kdysi dávno v dětství přečtenou dobrodružnou knížku, kde se evropský cestovatel ptá v Africe jednoho z domorodců:
"Řekni mi Kali, co je zlý skutek?"
"Zlý skutek být, když někdo Kalimu ukradnout krávu."
"Správně. A co je dobrý skutek?"
"Když někomu kradnout krávu Kali."

Tvá pokřivená logika zhrzeného čecháčka evidentně funguje na podobném principu, aneb vše co děláš ty je správné, ale dělá-li to samé někdo jiný, už je to špatně, viď? :wink: Jenže my tady na rozdíl od tebe obrazně řečeno krávy nekrademe = neudáváme.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

https://www.facebook.com/sileni.myslivc ... 3214440166

jojo jsou to vážně zlatíčka

chlapi že se vám chce pořád tím trotlem pořád bavit nemá to cenu on prostě žije ve svém malém zapšklém světě
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Lesomil »

trestní zákoník
§ 356
Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od BwanaHunter »

To jsou ale divoký mokrý sny....
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Tak kámoš Lukáš se opět činí. Raději pomůže přírodě rozjížděním mladých lesních kultur a endemických rostlin, úkapem ropných látek ze svých vraků do vodních zdrojů a stresováním volně žijících živočichů rámusem ze shnilého výfuku. Tak to má být :lol: !
Přílohy
uchyles.jpg
uchyles.jpg (105.45 KiB) Zobrazeno 11245 x
Kdo netermí s námi, termí proti nám
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od dalas »

Na to je jedno přísloví: Poturčenec horší Turka. To ,že to dreamer4u od ostatních tady schytal, a ne za to, že to dává na sklo, ale za to že se takto chová, to už Lukáš jaksi neuvádí. Jak by se mu asi líbilo, kdybychom jej pranýřovali za jinýho motoristu, kterej dělá bordel? Klidně ať si dávají na sklo nepravosti, který nejsou v pořádku. Ale ničit majetky a vytvářet negativní atmosféru na principu kolektivní viny, to je nějaká patologická úchylka. Myslím, že by ho měl dreamer4u zažalovat pro porušení autorských práv.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Reno »

kojot píše:...Lukáš se opět činí. Raději pomůže přírodě rozjížděním mladých lesních kultur a endemických rostlin, úkapem ropných látek ze svých vraků do vodních zdrojů a stresováním volně žijících živočichů rámusem ze shnilého výfuku...
Pěkná ukázka pokrytectví, aneb velký facebookový "ochránce přírody a zvířátek", který se v reálu těmi "milovanými" lesy, lukami a vodami prohání offroadem... :roll:
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Tak Lukáš alias nimrodl už mezi námi není. R.I.P. (rest in patrol)
Teď na MMBŠ pořádá hon na čarodějnice - rozuměj LF :lol: .
Kdo netermí s námi, termí proti nám
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od dalas »

Vypadá to na úplný zákaz lovu lišek. Tak norování-Ne! Lov palnou zbraní. Vždy se oheň nepovede. Pak to dopadne jak vyfotil (trocha neeticky) dreamer4u. Byl za to kritizován, i když z praktické stránky věci to prodloužilo trápení lišky možná o 15-20s. Takže palná zbraň taky Ne! Železa Ne! Trávení Ne! Lapací zařízení - stres Ne!
Pánové, důrazně na vás apeluji, nechte už ty lišky na pokoji! :lol:
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Jsem na mobilu.Ty své příspěvky u té lišky že je to jenom škodná vymazal?
CZ 550 american 308win.
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od petjan »

To Leon: onehdá si tu odkazoval na Nimrodlův příspěvek ohledně lovu lišek a pamatuji si, že popisoval nějaký ne zrovna košer lov. Tak by možná stálo za to mu to na tom FB také připomenout. :lol:
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Tady jako Tornádo ty fotky obhajoval viewtopic.php?f=8&t=16&start=450
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

no však jsem to o tom že to tam obhajoval ještě coby Tornádo napsal a příspěvek co tu o pár příspěvků nahoře někdo dával taky hned zmizel :-))
edit- koukám že původní příspěvek zmizel a ten blboun to tam dal naplno a to ani ho hanba nefackuje za ty keci které tam u toho měl :roll:
jinak jak jsem zjistil taky už jsem zablokovanej a příspěvky odstraněny jelikož se jim to tam nehodí do krámu :-)
karel85
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06.6.2011, 11:12
Bydliště: valašsko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od karel85 »

nějak se to těm klukům z ALFíku vymklo...snad nevadí že to dávám sem
http://www.novinky.cz/ekonomika/377931- ... ezila.html
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od BwanaHunter »

rimar> kdybych to byl v rámci čištění schránky nesmazal, vyhrabal bych SZ, které mi psal po tom, co jsem Dreamera sprdnul, že se mi nelíbí, jak neuctivě se chová k poraněné zvěři. Kolega L.A. mi za to vulgárně nadával atd., nevím, jak by se to jeho bratrům zvířátkomilům líbilo.

Karel> Jo, taky jsem to zaregistroval, ale předběhl jsi mě. Inteligence ochránců zvířat v praxi. To je to samé, jako když někdo vypustí bílé laboratorní myši a potkany s nulovou imunitou (protože chovaných ve sterilním prostředí) do přírody, a myslí si, jak se tam budou mít dobře... :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Odpovědět