Myslivci na facebooku

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

Bwana nojo je to hold zlej blb zamindrákovanej a neuvědomuje si že v době internetu je sice zaručená dost velká beztrestnost a anonymita ale zase na druhou stranu se dá na člověka dost najít z jeho předchozí éry. Viz náš kamarád xaxap reagoval jsem mimojiné i na jeho opravdu odborný komentář k článku o norování no a příspěvek smazán a já zablokován hold diskuze a konfrontace je z jejich směru pouze jednostraná jelikož by některé ovečky mohli procitnout :-) nejvíc mne pobavili s tím losem veliké halo že tento u nás vyhynulý druh našla fotopast a přitom tu žije desítky let, ono když člověk čte ty jejich komentáře je mu těch lidí taky trochu líto musí to bejt děsnej úděl žít sám se svou blbostí
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od crif »

Jenže blbec nikdy nepřijde na to, jak na tom vlastně je :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Pitomci žili v této republice vždy, akorát se díky MMBŠ a jiným podobným webům lépe monitorují. :lol: Nicméně v rámci populace pořád tvoří jen promile.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Karel61 »

Tak zatím toto téma bylo převážně o lidech nesympatických. Nemohu odolat, abych se nepokusil to kormidlo trochu otočit a nepodělit se o sympatickou "(ne)myslivkyni" :D
https://www.facebook.com/miraaphotograp ... =1&theater
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

opět pan chachar perlí a nabádá k akci -

Martin Tomáš To je zasloužená odměna za celoroční práci, to se ví Emotikona smile Myslím, že myslivecká pakáž málo ví, že se nám to nelíbí. Debata na Facebooku nestačí. Je potřeba jim to ukazovat na místě, kde se cítí pány. Akce!
MartinP
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02.3.2011, 22:58

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od MartinP »

V minulosti tady padaly dotazy ohledně povolení k chovu rysa. Nyní máte možnost se setkat přímo s autory projektu a zeptat se jich na přímo.

https://www.facebook.com/meetlynx/photo ... =3&theater
Kvido
Častý návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: úte 06.8.2013, 19:29

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Kvido »

Jeden z dotazů jsem vznesl já. A protože autoři projektu běžně na tyto stránky chodí a registrují se,uvítal bych např. foto výjimky ze zákazu obchodních činností CITES( tzv. žlutý papír) a povolení SVS k chovu zvířat vyžadujících zvláštní péči ( což asi nehrozí, nutná by byla návštěva chovatelského zařízení = bytu a okamžitý zákaz chovu popř. pokuta. Tedy , pokud by se nakládalo se všemi podle zákona a přísl. vyhlášek.) Co je dovoleno jednomu, není dovoleno jinému :-). Optejte se,jaké potíže se splněním podmínek mají ukázkáři ( dravci, šelmy apod.). Sorry za OT
MartinP
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02.3.2011, 22:58

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od MartinP »

Kvido: já to nemyslel nijak ironicky. Nerozumím tomu, nevím, co je zapotřebí a co všechno se musí splnit. Dával jsem to sem, protože někteří diskutující zde na fóru se chtěli přednášky zúčastnit. Tak se tam mohou zeptat.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Tak jsem včera při brouzdání na Internetu a zejména na facebookové stránce "Myslivecké excesy" narazil na veřejné pranýřování člena tohoto fóra na základě zkopírovaných informací z tohoto fóra. Je tam uvedena zcela zavádějící informace o předkládání masité újedě, na jejíž základě je zveřejněno na stránkách dost osobních údajů včetně kontaktů a veřejné výzvy k jeho návštěvě, nebo kontaktování. Tím se však okruh administrátorů stránek Myslivecké excesy rapidně zužuje a záleží na dotyčném, zda nám sem autora stránek představí, protože ho má zřejmě za souseda. Jenom uvedu, že je s maximální pravděpodobností z Vysočiny.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Za souseda ho Zdenda nemá všechno mají ze Zdeňkových stránek
CZ 550 american 308win.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od dalas »

Jsou tři možnosti.
1) Autor z fejzbůku skutečně Zdenka zná osobně.
2) Zdenka osobně nezná, ale propojil si ho přes e-mail a stránky v profilu zde na fóru. Pak je to člen fóra.
3) Napsal to sám Zdenek. Lepší reklamu na svou farmu už nemůže mít. :lol: :lol: :lol:
Jinak ta argumentace veterinárním zákonem je hodna úředníka EU v Bruselu.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Zbrojovák »

:roll:
holt zlatá čeká vynalézavost. Udavačství a závist má hluboké kořeny. Hlavně se řeší pí..viny, ale kdyby byl Zdeněk vymahač dluhů albánské mafie, každý by se předem posral a rozmyslel si... a tak je to se vším, někdy se mi che z lidí...
On by se dal dotyčný uvědomělý občan opatrně vypátrat a "napravit"
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
MartinP
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02.3.2011, 22:58

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od MartinP »

Ono stačí porovnat rétoriku zde zablokovaného přispěvatele a admina na facebooku. Jsou si hodně podobné a čím víc ten člověk tvrdí, že adminem není, tím víc jsem přesvědčen, že je.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Ten dotyčný má několik profilů jak na fb tak i tady a je tak hloupý že ani nemění styl psaní :lol: :lol: :lol:

Následující debata přesunuta do tématu "Vlci". Karel61.
viewtopic.php?f=17&t=8755&p=108222#p108222
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Tak něco zajímavějšího z FB Zachraň zvíře před sekačkou https://www.facebook.com/groups/Zachran ... dSekackou/ Doufám že tady nebudou jenom příspěvky je to k ničemu jako u konkurence :lol: :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Odpovědět