Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
klouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: úte 13.2.2007, 12:06
Kontaktovat uživatele:

Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od klouda »

Zdravím. Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto firmou? Kvalita, zpracování atp...
Uvažuju o modelu na míru podle mých požadavků. Vycházet budu z tohoto modelu: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni ... plena.html
Plus by mě zajímaly zkušenosti s těmito zimními kalhoty: http://www.petex.cz/myslivecke-obleceni ... plene.html.
Díky moc za veškeré info o této firmě.
.22, .243., 7x57, 8x57IS, 9mm, 16/70, 12/76
Pettan
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: ned 27.12.2009, 21:35

Re: Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od Pettan »

Ahoj, já od nich mám všechno oblečení na myslivost. Nosím to přes dva roky a docela spokojenost. Provedení je na velmi dorý úrovni. A ceny se s ostatními výrobci vůbec nedají srovnat. Co se týče těch kalhot, se zimními nemám žádné zkušenosti, používám celoročně ty nezateplený dyftýn a naprostá spokojenost. Jediné, co bych jim mohl vytknout, je připevnění knoflíků. Použili na to nějakou horší nit, nebo jsem tomu dal v lese moc zabrat. Prostě mně upadly z kalhot ale čtyři knoflíky.
Co se týče té bundy, tak tu zatím nemám odzkoušenou, používám jinou bundu z jejich nabídky, ale zrovna si ji teď koupil můj známej. Nechal si ji upravit tak, aby se dal ten beránek odepnout. Zatím ji moc nenosil. Ale každopádně můžu kladně hodnotit přístup prodavaček a dalšího personálu. Bunda byla dělaná na míru, takže bez problémů to prodloužili a upravili podle našich přání. A cena byla o pár stovek větší. Prostě nejlepší tam dojet a domluvit se osobně.
LukasT
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03.9.2008, 17:18
Bydliště: Vysočina

Re: Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od LukasT »

Je to tak 10 minut co jsem se vrátil z Jihlavy z Petexu :-). Koupil jsem si tam ty zateplené kalhoty a ještě jedny nezateplené. Vypadají pěkně a navíc jsou na zádech vyšší tak mi na ně nebude táhnout. Zkušenosti tedy ještě nemám. Obsluha velice příjemná. Doufám, že budu spokojen. Lukáš
klouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: úte 13.2.2007, 12:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od klouda »

Díky moc za info!
Já bych měl právě zájem o ten Hubertus s Beránkem v prodloužené verzi na zikmní čekanou...aby člověk na tom seděl, takže dýlka dost pod pás. Jelikož měřím 202 cm tak ta bunda bude muset bejt hodně dlouhá. Zatím jejich jednání hodnotím taky kladně.
.22, .243., 7x57, 8x57IS, 9mm, 16/70, 12/76
Pettan
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: ned 27.12.2009, 21:35

Re: Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od Pettan »

Myslím, že 202 pro ně není žádnej problém. Prostě ti to prodlouží, my jsme si to taky nechali prodloužit, jelikož máme taky ke dvoum metrům. Jak jsem již psal, nechali jsme si ještě upravit bundu tak, aby se ten beránek dal oddělat. A můžeme to tak používat celou sezónu.
Uživatelský avatar
zeman733
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: pát 21.5.2010, 14:17
Bydliště: Louny a všude

Re: Akutní dotaz zimní oblečení Petex Jihlava!

Příspěvek od zeman733 »

používám nezateplené kalhoty dyftýn a mohu doporučit -až na jeden karambol. při prolejzání lehlého rákosíto najednou zakřupalo a rozpáraly se mi v rozkroku - teda vlastně od zipu až nad prdel.... :-) neroztrhly - prostě rozpáraly - takže nítě nepoužívají moc kvalitní....po opravě plná spokojenost( tenkrát jsem měl naštěstí dlouhou bundu tak si nikdo nevšimnul že mi koukaj modrý trenky ....)
:mrgreen:
domácí v zbranenaobjednavku.cz
Odpovědět