Obleceni Harkila

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Misak
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: pon 04.4.2011, 11:43
Bydliště: Jablonne v podjestedi

Obleceni Harkila

Příspěvek od Misak »

Zdravim,premyslim o koupi nove bundy a nechci si kupuvat banner a td.je to drazsi ale pry kvalitni a ted jsem nasel i ve sleve
muzete mi napsat sve zkusenosti dekuji.Nebo jeste fir.Seeland
http://obchod.progles.cz/harkila_kodiak_bunda-747 Zjistil jsem ze v CR. maji tuto znacku predrazenou tato bunda se da koupit
ve sleve za 200eu.pred slevou stala 360eu.
zevlik
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28.7.2010, 15:26
Bydliště: Zlatá Koruna

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od zevlik »

Je to kvalitní oblečení a za tu cenu to určitě ber. Rozhodně lepší než Banner.
Jinak kvalitní lovecké oblečení šije ještě Fjall Raven, Hillman a Blaser. Bohužel nechávají si to také dobře zaplatit...
Brno Super 7x65r/12 Meopta Meostar R1 3-12x56
Browning BAR Eclipse gold .30-06 Spr Meopta Meostar R1 1-4x22
Beretta 687 Silver Pigeon III 12x76
e-myl
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17.1.2013, 13:32

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od e-myl »

Dobrý den.
Já jsem také po této značce koukal a naopak jsem zjistil, že u nás je zboží Harkila levnější, než v zahraničí. Ale pokud byste mohl zveřejnit nějaký odkaz, kde jste za tuto cenu uvedenou bundu viděl, tak bych byl samozřejmě také rád, ta cena je až neuvěřitelně nízká :)

Díky, Martin.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od Georg.H »

Bundu sem našel za 200 liber...
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od Reno »

Jo, v GB jí opravdu nabízí za 200,- Liber, což je při současném kurzu cca 6.100,- Kč. Kolik stojí poštovné a balné ovšem nevím, odhadoval bych ho tak 400 - 500,- Kč, alespoň tolik by to stálo opačným směrem. Takže celkem cca 6.600,- Kč? Odkaz zde: http://www.swillingtonshootingsupplies. ... ak-Jacket/ V Německu stojí 299,- Euro, celkově by to i s poštovným vyšlo na cca 7.900,- Kč, Euro je holt aktuálně vůči české koruně moc silné. Odkaz: http://www.superjagd.com/shop/produkt/h ... e-kodiak// Vím, že někteří prodejci v ČR mívají u nás atypické značky zboží solidně předražené, ale v tomto případě bych tu cenu asi viděl v pohodě...
Murka
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20.4.2012, 9:49

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od Murka »

Reno píše:Jo, v GB jí opravdu nabízí za 200,- Liber, což je při současném kurzu cca 6.100,- Kč. Kolik stojí poštovné a balné ovšem nevím, odhadoval bych ho tak 400 - 500,- Kč, alespoň tolik by to stálo opačným směrem. Takže celkem cca 6.600,- Kč? Odkaz zde: http://www.swillingtonshootingsupplies. ... ak-Jacket/ V Německu stojí 299,- Euro, celkově by to i s poštovným vyšlo na cca 7.900,- Kč, Euro je holt aktuálně vůči české koruně moc silné. Odkaz: http://www.superjagd.com/shop/produkt/h ... e-kodiak// Vím, že někteří prodejci v ČR mívají u nás atypické značky zboží solidně předražené, ale v tomto případě bych tu cenu asi viděl v pohodě...
Postovne ze swill... je 28,- takze je potreba s nim pocitat. Dnes jsem objednaval komplet Harkila, dam vedet. Ale vseobecne mam velice dobre zkusenosti s nakupem z UK eshopu.
Uživatelský avatar
TWitko
Nový návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: sob 05.1.2013, 19:50

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od TWitko »

mam od Harkily hromadu obleceni - nekolik kompletu. Ja osobne jsem z tehle znacky nadseny. Kvalita. Provedeni. Cena pochopitelne vyssi, ale to uz u kvalitnich veci byva.

Ad kde nakoupit - obecne jsem zurivy zastance internetovych nakupu (odmitam se smirit s tim, ze v nabidce maji polovinu veci a na prodejne skoro nic a za to platit nekdy i 100% marzi) .. ALE .. v pripade Harkily je tomu presne opacne. Znacku u nas prodava firma Hubertstyl z Jicina. Ceny jsou srovnatelne (ne-li vyhodnejsi) se zahranicim. Co je ale dulezite - maji na sklade vse (snad krome nejvetsich specialit). Ve vsech velikostech, ve vsech barvach. Moznost na vlastni oci prohlednout a vyzkouset je, obzvlaste u obleceni, k nedoceneni. K tomu vsemu znacna ochota - kupoval jsem tam ted camo complet Stealth a nebyl jsem jisty potrebnou velikosti - chtel jsem vyzkouset normalni a vetsi velikost. Protoze se podobna vec prodava (asi) malo, tu vetsi nemeli bezne na sklade. Nicmene, jen jsem vyslovil prani, bylo mi sdeleno ze neni problem - doobjednaji od vyrobce a az prijedu bude vse k dispozici k vyzkouseni. Tak se taky stalo. Takhle ma proste vypadat spravny obchod... Harkilu ja proste kupuju osobne u nich.

Pro podezrivave zduraznuji - skutecne s nimi nemam nic spolecneho. Jen, ze jsem velmi spokojeny zakaznik.HArkilu nakoupim o riste a opet u nich. A to k nim mam z Brna 3 hodiny cesty. Stoji mi to za to.

JInak bych jeste dodal, ze nektere doplnky (ktere Harkila v nabidce vubec nema) dokupuji u Swedteam.cz (uz po netu) provedeni je stejne perfektni. Jde specialne o doplnky s camo Optifade, ktere nikdo, krome techto dvou firem, nedela.

TW
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od Hirc »

s Proglesem (Hubertstyl) mám rovněž dobré zkušenosti - jak psáno výše, mají skoro vše skladem. Dobře se s nimi komunikuje a i když jsem onehdy něco vracel (nesedla velikost), tak nebyl problém. Zatím jsem tedy pořizoval vše ze sekce "výprodej" (http://obchod.progles.cz/specialni_nabidka) bo na Harkilu v plné palbě nemám a při představě že v nějakém tom luxusním setu tahám prase z ostnatého bordelu se mi dělá šoufl :lol:
JanaH
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03.2.2015, 18:07

Re: Obleceni Harkila

Příspěvek od JanaH »

Ahoj, narazila jsem na tuto diskuzi a chtěla jsem se podělit o svůj názor. Já vlastním lovecké oblečení již tady zmiňované značky Fjall raven a jsem spokojená. Kalhoty i bundu mám už přes dva roky a i přes časté nošení vypadají stále stejně. Takže ze své zkušenosti nemohu než doporučit. Dříve jsem kupovala takové oblečení v místních pracovních potřebách, sice mě stálo mnohem míň, ale záruční doba byla také někde jinde. Poté, co mi odešly boty asi po 3 měsících už jsem se vážně naštvala a šla do dražší značky...
Odpovědět