Vábničky Devana

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Uživatelský avatar
OndraH
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pon 25.9.2006, 7:17
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:

Vábničky Devana

Příspěvek od OndraH »

Vřele dopouručuji tyhle vábniček. Objednával jsem si sadu vábniček na lišky a srnčí + cd s hlasy zvěře. Zatím jsem zkoušel jenom my?kovačku. Doma trénuju zaječí vře?tidlo už se mnou nemůžou naši vydržet jen aby napadl nějakej ten sníh a jdu na ně
Browning Maxus high grade 12*76
Tikka T3X CTR 308, Swarovski Z6i 2,5-15x56
Brno combo12/308W x Swarovski Habitch 3-12*50
CZ 455 22lr/17hmr x čínská kopie leupoldu
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1931
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Srnčí vábničky DEVANA jsou opravdu OK, mám mnoho dobrých osobních zkušeností za poslední tři roky. Teď k vánocům přibyla li?čí sada, a jestli na to budou chodit jak srnci ...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

Jiz jsem o techto vabickach slysel - a planuji si je taky poridit. Je nejaky rozdil mezi drevenou vabnickou a vabnickou z parohu? Krome ceny :D
vhool

Příspěvek od vhool »

ja osobne vabnickam moc nehovim,maximalne obcas myskovacku ale vzdy ji tak do 14 dnu ztratim :oops: takze si ji ani moc neuziju a srnce kdyz uz vabim tak na travu v dlanich :wink:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Loni jsem to také zkusil na trávu. Srnec překvapil a nechal srnu srnou a přišel se na mne podívat. Zamířil jsem a ... minul! :lol: :lol: :lol: :lol:
Asi byl chovný. :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: jo chovnej byl,nechal starou a sel za mladou :lol: :lol: :lol: asi nebyl jeste jeho cas :wink:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

No, nebyt troubeni na volsky roh, tak bych letos nemel myho, mozna zivotniho, jelena :lol: tak ja na vabeni nedam dopustit :wink: chci prave vyzkouset ty vabnicky Devana... jen kdyby napadl snih!
na travu jsem uz taky pripiskal nekolik srncu a par srn a i danel, ale na lovu je preci jenom neprakticke mit u stale po ruce steblo... si myslim :wink:
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: no ja vetsinu srncu lovim ze zeme a tam se staci ohnout :lol: ale nic nemam proti vabeni jenom to zas az tak casto neprovozuji.prijde mi to jako svindl na zver.(asi by se ti taky nelibilo kdyby te nejaka kocka nalakala do kouta a tam ti jeji starej dal pres budku :lol: )
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Vabnicku jsem pouzil jednou... na sveho "prvniho" srnce. Prisel jako beranek (rije)... jenze prisel i mladej a zacal souboj :shock:

Po chvilce... kdyz uz to starej vzdaval a ustupoval tak jsem to zmack.
Mladej do nej ale sel i kdyz uz zhasinal :shock: sel do toho proste jak se rika "na krev" :lol: Vyrusil jsem ho az kdyz jsem slezl z kazatelny.
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

vhool píše:(asi by se ti taky nelibilo kdyby te nejaka kocka nalakala do kouta a tam ti jeji starej dal pres budku :lol: )
Mam takovej dojem, že u lidi se ti to stane častějc, než tomu srnci v lese ... :lol:
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

to mas pravdu, ze by se mi to nelibilo :lol: na druhou stranu ta lest na zver v podobe vabeni ne vzdycky vyjde. a pak staci, kdyz clovek jenom slysi, ze se "naladil" na stejnou notu s tou kterou zveri. kdyz jsem behem rije chodil se starym zkusenym jelenarem, ktery si s temi jeleny "povidal", tak uz jen to bylo pro mne velkym zazitkem...
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

Souhlasím všema dvaceti... :D
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
vhool

Příspěvek od vhool »

jooo to je jina.bohuzel ja mam hudebni hluch takze takoveho mistrovstvi (ani prumerneho) nedosahnu asi nikdy tak se do toho nevrham :lol:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

no, ja taky jsem hudebne naprosto hluchej :lol: kdyz jsme se jednou vraceli z vecerni soulacky, zkusil jsem na roh meho doprovodu zatroubit - a ejha. kdyz to doma zkousim na ruzne nastroje (PET flasku), tak si rikam, jak to je super... ale tam pred tim starym jelenarem mi bylo dost trapne. holt kdo umi...
nohavica stanislav
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: pon 25.9.2006, 16:25

Příspěvek od nohavica stanislav »

Clapi to jste s tím hudebním sluchem na tom ještě dobře. Mne ve ?kole učitel hudební výchovy ?lehnul ?myčcem od houslí přes ucho a nazval mne hudebním analfabetem.Na vysvědčení mi dal trojku.
Odpovědět