Petr Joo a jeho vábničky

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Odpovědět
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Petr Joo a jeho vábničky

Příspěvek od Vojta »

Zdravím všechny!
Při brouzdání internetem jsem narazil právě na tohoto, pro mně mistra ve vábení. Zajímalo by mně, jak vy se díváte na jeho umění, zda ho někdo třeba znáte osobně atd.

V loňském roce jsem na výstavě Natura viva v Lysé nad Labem u jeho stánku s vábničkami strávil snad hodinu. Jeho ukázky vábení jakékoli zvěře na spoustu druhů vábniček mně prostě fascinují! Obdivuji a uznávám jeho umění!

Dokonce jsem se dozvěděl, že vydal své první DVD s názvem S vábničkou na cestách - lov a vábení srnců. Rád bych se i touto cestou zeptal, zda jste někdo již toto DVD mněl možnost shlédnout a jak se Vám líbilo a jaké z něj máte dojmy? Rád bych toto DVd získal, tak pokud ho snad někdo vlastníte, dejte vědět, rád ho vymněním za jiné!
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

ještě jsem zapomněl, tady je adresa, na které je možno shlédnout cca čtyř minutovou ukázku ze zmiňovaného DVD:

http://www.vabnicky.cz/zbozi/vabeni-zve ... -srncu-109
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

Mar?o, ja jsem zas videl a slysel v akci Svobodu s Hrdlickou a taky to byli mistri sveho remesla. Rikam si ze by bylo parada s temito lidmi obcas zajit do lesa:))
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Tak dnes na výstavě v Lysé nad Labem jsem opět neodolal a celý natě?ený se hrnul ke stánku tohoto vábiče, rozhodnut si zakoupit výše zmiňované DVD, které se mi do této doby nepodařilo sehnat. Doufal jsem, že ho bude mít a mněl. okamžitě jsem si ho zakoupil a to za cenu 199 Kč, což je myslím velmi rozumná cena a udělal jsem si sním velkou radost! (samozřejmně krom jiných radostí, ketré jsem si dopřál :-) ). Kamarád si zakoupil univerzální vábičku hubertus (myslím, že se tak jmenuje) a DVD k tomu dostal za 100 Kč. už se tě?ím, až se na něj kouknu! Jak budou praktické zkušenosti s vábničkou, budu informovat. Na DVD to vypadá jednodu?e-když se to ovšem umí! :lol:
josefd
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 21.2.2008, 21:18

Příspěvek od josefd »

cau ja mam od joo nekolik vabnicek a dvd a mam i od svobody a myslilim si ze nejelepsi je joo protoze to ukazal v praxi na dvd ale svoboda to ma udelane dvd montaz :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

Známý má také tu univerzální vábníčku a je dost dobrá, dokonce u něj byl myslím nakupovat nějaké hadry do lesa a moc si ho chválil. :shock:
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

yardaz píše:Známý má také tu univerzální vábníčku a je dost dobrá, dokonce u něj byl myslím nakupovat nějaké hadry do lesa a moc si ho chválil. :shock:
Má to myslím na :

www.pro-myslivce.cz
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Odpovědět