volský roh

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Odpovědět
Pavel20
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 17.4.2008, 10:03
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

volský roh

Příspěvek od Pavel20 »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte kde by se dal sehnal volský roh. Chtěl bych vábit s univerzalní vábničkou Hubertus a volský roh bych použil pouze jako zesilovaci efekt. Ptal jsem se znamích so bydlí na vescnici, jestli se jim něco nevalí na půdě, ale nikdo nic. Prodávají se čistě na vábení jelenů lesních volské rohy, ale to je zbytečně drahá. Děkuji za nějakou informaci
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Re: volský roh

Příspěvek od darbujan »

s rohem nepomůžu ale co se na to bude vábit ?
jestli je to na siku tak účinost při dobrém pískání je stejná jak z rohem tak bez ,mám to odzkoušeno
jinak úplně mrazící efekt má kombinace hubertus a skleněné vázyčky za 20 kaček,ale je to zas krám co musíš tahat sebou na víc
pomalé šípy od lapua :-)
Pavel20
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 17.4.2008, 10:03
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: volský roh

Příspěvek od Pavel20 »

Ano, na Siku. Mně si líbí ten volský roh, že není težký, pověmsíš ho na krk a jdeš. Navíc to taháš max. 14dní v roce víc to asi nevyužiješ ;)
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Re: volský roh

Příspěvek od darbujan »

jasně je to jako stylový - prostě klasika ,naladěná vábnička hubertus,trochu poslouchat,vhodnej čas a počasí a je to tutovka :!: ,jo a musí tam bejt jelen - málem bych zapoměl :D
na krku většinou tahnu monarcha v 8X56 tak ješte z rohem bych byl jak ježíšek :D
letos byla dobrá říje ,bylo vidět lecos i jedna rarita ,snad mi tam zůstane na přezrok :-)
přikládám video bohužel jen z mobilu ,jelen po vábení na hubertu v základu ..............

http://hodoviz.rajce.idnes.cz/jelen_sik ... deo003.jpg
pomalé šípy od lapua :-)
Pavel20
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 17.4.2008, 10:03
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: volský roh

Příspěvek od Pavel20 »

to darbujan:
napsal jsem ti do SZ, abych nebyl mimo téma ;)
Odpovědět