EliminX

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Odpovědět
MichalD
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 17:19

EliminX

Příspěvek od MichalD »

Zajímal by mě váš názor na funkčnost tohoto (i jemu podobných) prostředku k eliminaci lidského pachu. V popisu stojí že využívá nanosilver technologii a dělá se holý a s vůní půdy. Našel jsem ho i na jedněch amerických stránkách věnujících se lukostřelbě a tam je asi taková věcička zapotřebí, ikdyž si myslím že jelen a prase jsou na tom s čichem trošku odlišně a to prasátko bude mít rypáček ještě citlivější :D Další věc je, že kdyby to fungovalo dokonale, tak by to bylo daleko profláknutější, ale nikdy jsem od nikoho neslyšel, že by to používal, ani jsem o tom nic nevyčetl ( možná si takovou pecku každej nechá pro sebe :lol: ) Takže jestli někdo máte s tímto prostředkem zkušenost, napište co a jak. Dík
Marlin XL7 270 win, MeostarR1 7x56 RD
MichalD
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 17:19

Re: EliminX

Příspěvek od MichalD »

Nikdo nic? Že bych byl první to se mi nezdá :) chtěl bych to používat k lovu v lánech řepky a kukuřice, kde mě prasata obcházejí pro vítr. Budu rád za každý poznatek, díky.
Marlin XL7 270 win, MeostarR1 7x56 RD
Jiří K.
Zkušený diskutér
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 17.1.2008, 6:55
Bydliště: Ostrava

Re: EliminX

Příspěvek od Jiří K. »

Lehce to rešili lukostřelci zde:
viewtopic.php?f=5&t=1954&p=84867&hilit=soda#p84867
MichalD
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 17:19

Re: EliminX

Příspěvek od MichalD »

No ta soda by mohla třeba fungovat, dalo by se to vyzkoušet, ale nejspíš zkusím koupit i ten sprej. 500 korun není zas tak moc. Jinak na internetu jsou různé značky podobných prostředků, ikdyž většinou o dost levnější a a vypadají nic moc. Tenhle eliminX docela zaujal a vypadá to docela věrohodně. No uvidíme, kdyby někdo měl zkušenost, pište. Díky
Marlin XL7 270 win, MeostarR1 7x56 RD
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: EliminX

Příspěvek od BwanaHunter »

Michal> pouzivam v sestave - prasek na prani, sprchovy sampon, sprej. Docela se mi to osvedcilo. Je pravda, ze to chce urcitou disciplinu. Kdyz si nekdo vezme 3 tydny neprane obleceni do lesa, ve kterem mezitim lovil 10x srnce ve 30 stupnich nad nulou, a lehce se strikne sprayem...tak ten efekt je mensi.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Odpovědět