Foxterier

Pejskové a jejich výcvik
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Foxterier

Příspěvek od Leon »

na co fenu ?
CZ 550 american 308win.
sulipupin
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: sob 25.12.2010, 11:54

Re: Foxterier

Příspěvek od sulipupin »

Myslím,že by nemusela trpět alespon na ty obskakovací moresy. :?
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Foxterier

Příspěvek od Leon »

když jí nechám tak to skončí šitím je pak dost vzteklá mít tam tu nejstarší tak to ani nestihnu řešit akorát bych musel sehnat rejč ta je na šukálisty hodně vysazená já než bych se vzrušoval tak dám raději fenu do auta ta si spokojeně ustele a já mám klid má to řešit vedoucí honu ten přijde o ohaře na honu na dalším honu za měsíc to bylo stejný a i když ho majitel lísknul tak si nedal pokoj asi jsou nějak hyperaktivní :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
mrazík
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: stř 11.7.2007, 14:27
Bydliště: Liberec

Re: Foxterier

Příspěvek od mrazík »

No já znám 3 blbouny a ty obskakovací móresy nemají. Co jedinec to individum, jako u lidí ( jakej pán , takovej pes :lol: ). Pokud má pes potřebu svůj pach skovat něčím jiným ,tak je chyba někde jinde. Mám jednu starou paní retrívřici a jak ji hlídá máma tak se mi potom vždcky v něčem vyválí. No a přišel jsem na to, že když přijdou z procházky, tak jí mamka vždycky umeje packy šampónem, aby neměla doma nasviníno. Tak jsem jí vysvětlil, že obyčejná voda stačí a pohoda. Jinak mi to nedělá ani jedna foxlice. Co se týče zdravotního stravu tak jsem nezaznamenal za celou bodu nic co by bylo vrozené, nebo fyziologicky dané nějakou vadou. Kluci co mají psy jsou na tom stejně. Jedinné co jsem měl ,čubu, co měla hluboké slzové kanálky a nědělalo jí dobře, když odkvétla tráva. Jenom jsem jí to vždy vykápl borovou vodou aby se ten prach dostal pryč a pohoda.
Uživatelský avatar
Daniel Vyoral
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29.12.2011, 17:59
Bydliště: Zlín

Re: Foxterier

Příspěvek od Daniel Vyoral »

Já mám teď čtyřletého foxla a jsem s ním naprosto spokojenej. Na prasátka ostrej, ze srnčího ho odvolám bez problému a hlavně jak je hlasitej. Na honě jde slyšet vždycky nejvíc ze všech psů. Na druhou stranu znám spoustu vůdců, jejichž pes je naprosto němý. Ale asi je to i o výcviku. Od malička jsem ho dráždil a burcoval aby hlásil. Aportuje drobnou, ač jsem ho to vůbec neučil. A s tím vobděláváním, naštěstí s tím nemá problémy, snad jednou to něj přišlo :D . Když byl, ale v pubertě, tak to bylo těžký ho zvládnout. Chtělo to každodenní pobyt v lese a disciplína a disciplína. Odvolání od srnčího bylo asi nejhorší, ale časem přišel na to, že ho stejně nedožene :). Ale opravdu jestli chceš foxla, tak opravdu po lovecky vedených rodičích. Né těch co udělali zkoušky a pak se váleli doma, ale prostě po těch co pracují celý život a ten vztah k tomu lovu mají.
Uživatelský avatar
Daniel Vyoral
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29.12.2011, 17:59
Bydliště: Zlín

Re: Foxterier

Příspěvek od Daniel Vyoral »

Tady jenom jedno takové videjko jak dokáže foxterier zadržet i docela slušné prasátko.http://www.youtube.com/watch?v=1GT6DF_PnUs.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Foxterier

Příspěvek od Leon »

škoda že to video není delší docela by mě zajímalo jak se mu foxík líbil že s ním tak v klidu šel :D
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Daniel Vyoral
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29.12.2011, 17:59
Bydliště: Zlín

Re: Foxterier

Příspěvek od Daniel Vyoral »

Taky mi to přišlo takové trošku fádnější ten ústup prasete, asi lenoch. :D
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Foxterier

Příspěvek od Leon »

je to z obůrky tak se nediv občas jsou některá prasata hodně tolerantní kdyby to bylo v lese tak ho smázne o první strom :wink:
CZ 550 american 308win.
Macca
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: stř 07.12.2011, 20:37

Re: Foxterier

Příspěvek od Macca »

Máme doma hrubého i hladkého Foxe a velká spokojenost s těmito psy. Mohu jedině doporučit
Macca
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: stř 07.12.2011, 20:37

Re: Foxterier

Příspěvek od Macca »

Na tom videu mě nejvíc zarazilo, že se divočák vůbec nebránil a jen kvičel... docela dost divné, asi bylo na psa zvyklé
malak
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: úte 02.11.2010, 18:14

Re: Foxterier

Příspěvek od malak »

foxicu su milovnici a nie tvrdasi ... :wink: :lol: :lol:
http://www.images.dogforum.sk/viewer.ph ... 06wek6.jpg
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Foxterier

Příspěvek od RuStaff »

re: malak - tak to sem ten obrázek rovnou dávám! :)
Obrázek
Jeden kamarád by to okomentoval: "Další plemeno, který mi nesmí přes práh!!!!" :D
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Kubajs
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 210
Registrován: úte 06.5.2008, 11:51
Bydliště: Olomouc

Re: Foxterier

Příspěvek od Kubajs »

Tak to je úlet :lol: No jo když je chuť...
Marlin XS 7 243 win, cz 550 lux 8x57JS, ZP 45 16/65.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Foxterier

Příspěvek od fesoj »

Možná, že kdyby naši poslanci byli včas seznámeni s tou fotkou, že by bez velkých problémů prošlo i kontaktní norování. Nezdá se mi, že by ta liška byla kontaktem nějak stresovaná :lol: Make love - not war :!:
Kritériem pravdy je praxe.
Odpovědět