Co máte za psy?

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Co máte za psy?

Příspěvek od Fery »

Ahoj Woky. Tak se pochlub co máš za hafiky? My máme doma 2 ohaře a jaga. A co vy ostatní? Jak jste na tom?
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Ja nic, nemam ho kam dat a ani bych na nej nemel cas :-( .. ale mel jsem psa. Ne tedy loveckeho... mel jsem ho od sveho detstvi, letos jsem ho pochoval. :cry: Dozil se 19 let!!!
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

To jsi měl nějakého voří?ka ne?? :) Ne, že bych proti nim něco měl. Jen, že se dožil takového požehnaného věku. To je normální právě u těchto hafiků. Jsou pěkně pokřížení tak jsou zdravější. Mě opustila první lovecká čubina v 11 letech předloni, týden před prvním honem. :(
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jasne ze to byl cistokrevnej vorech. :)
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

já mám po?ahanýho irskýho setra :P :P žádnýho normálního neznám a fenu pointra a ještě fenu americkýho buldoga
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2033
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

:P Ja mam kratkosrsteho rakuskeho pinca.To je ale original farmarsky pes na strazenie,havkanie a hryzenie.Ziaden polovnik,rodinny milacik...
Woky
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05.10.2006, 13:01

Příspěvek od Woky »

Ahoj :) No ja mam madara - mladyho 1,5 roku. Prave diky nemu se pomalu dostavam k myslivosti :wink: ..coz jak chapu, tak vy vetsinou mate naopak, pokud vubec ke psum pricichnete..

Ja mel pocit, ze myslivec bez psa je polovicni myslivec, ale asi to tak neni :D Ja to holt znam jen z toho posledu od psa..
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

chápu že někdo psa mít nemůže ale nedá mi to unás se říká myslivec bez psa je pára od myslivce :P :P :P :P
Naposledy upravil(a) Leon dne ned 03.10.2010, 8:28, celkem upraveno 1 x.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Já mám tento prototyp :lol: :lol:

Obrázek
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Toto jsou naše zlatíčka. Třetí chybí. Tu pošlu až ji znovu nafotíme. Teď nemohu najít žádnou fotku.
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Prvně byl výmarák, pak tři bulíci a nakonec mám braku-ABJ. Pokud nad tím přemýšlím, tak byli a jsou všichni super, ale srdcovka byl ten výmarský ohař - neskutečně silnej, vitální a nosovej pes. Jinak mě tak nějak víc vyhovujou feny. Nejvíc "vychcaná "je ta braka. Mít podmínky (čas na dlouhé vycházky v revíru s drobnou), tak jedině znova ohař. Na starý kolena asi skončím s trpaslíkem - odnesu ho v kapse, zaňafe a na "povykládání" to stačí. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Milan Zelinka píše:Máme s manželkou chovnou stanici ang. kokršpanělů a nejvíce jsme něli dvě fenky a jednoho psa. O toho jsme přišli o nahánce na kterých byl bez keců jednička kam se poslal tam šel a kdo zná kokry tak ví očem mluvím. Na kačenách vlezl do vody po příchodu na stanoviště a bez problémů plaval a jezdil hodinu. Taky měl první cenu na PZ. Ale strašný konec na nahánku přišel myslivec s hárající fenou pes stále za ní a přejeli nám ho vlečkou od traktoru do večera nám doma odešel a byla stoho rodinná tragédie ale další dvě fenky to narovnali ale jsou to dámy a takový už nejsou. lepší mít na dvoře víc psů pro tento případ. Zdraví Milan.
vhool

klika

Příspěvek od vhool »

tak takhle dopadl muj kolega dnes po bitce s lončákem.naštěstí jen natržené ucho.šli jsme za liškou do rákosu a baflo na nás prase.ještě že má s prasaty velké zkušenosti tak to rozdejchal ale já se lekl,že jsem se málem pos...odlákal jeho pozornost ode mne ale než jsem si připravil zbraň tak bylo fuč a jenom jsem slyšel jak láme.co je to za rasu nevím,je to severočeská kombinace ale co se týká vlastností do revíru tak se moooc povedl :D bohužel foto z mobilu a ještě blbě :cry: tímto omlouvám kvalitu.dík
Obrázek
vhool

Příspěvek od vhool »

jinak takhle vypadá když je v pohodě po cestě na kazatelnu :D
Obrázek
perdix
Nový návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 24.9.2006, 15:52

Příspěvek od perdix »

Lovecké kynologii se věnuji velmi intenzivně. V současné době mám doma starou fenku drsňáka jezevčíka, fenu labradora a půlročního křepeláka. K tomu moje snoubenka chová anglické setry.
Kamarádům občas nějakého psa vycvičím, případně předvedu na zkouškách, takže je čím se bavit.
Na fotky a víc informací se můžete mrknou na naše stránky.
Odpovědět