Volvo XC 90

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od JWK »

v pohode... ja taky uvazuju porad o autech a jelikoz mam sluzebaka kombika tak bych sel i do neceho tvrdsiho tak uvazuju o misakovi L200 ... navare... pathfinderovi... hiluxu... ci discovery...
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:20, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

yardaz píše:Tak tomuhle moc nerozumím, nejsem ani sváteční myslivec, ani člověk co se potřebuje s čímkoliv ukazovat. Když mi šlape firma, tak nevidím důvod si nekoupit slušné auto do lesa, které splňuje naprosto vše, co jsem od něj očekával. Každý máme asi úplně jinou představu o : vuz na myslivost (a daleko vhodnejsi) ale o tom je snad každé fórum?????? :wink: Nehodlám kvůli tomu co lidi o mě říkají, jezdit tebou propagovanou Šáde 120.....
:lol: :lol: :lol: ha takze asi trefa :lol: :lol: ne neber to zle ale kdyz ti slape firma tak jsem asi v predeslych prispevcich cetl spatne ze tohle auto pouzivas i pro rodinu ....kdyz jsi tak uspesny tak si kup jedno volvo do lesa a jedno pro rodinu ne? ...kde je problem?...nebo opravdu myslis ze XC90 je vhodny pro myslivost? :wink: ...jo a s tou š120 ? no ma neco do sebe a je zajimavy ze jsi se ji tak chytil ,znam clovicka co ma v garazi jak XC90 tak Q7 a na nakupy X3 ale v reviru jezdi prave tou š120 a na egu mu to neubira :wink:
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

to JWK: no je videt ze jsi opravdu znalec :lol: :lol: :lol: s ATckama se v terenu ani neuprdnes i kdyby jsi mel buhvi co ....staci mokra louka mirne do svahu a koncis i s defikem.kdyz uz chces davat rady co za pneu tak pro tvou informaci .... kdyz da MT tak to ma vyznam ale pak se smazava pohodli na silnici ....no nema cenu ti tu asi psat co a jak ze? :wink: ...jo a k tomu uspechu ... 8) dej mi prednasku o tom jak vypada uspech :wink: 8)

to yardaz: v mych ocich je XC 90 nej SUV uz jsem to tu psal,jestlize ti nevadi horsi nakladka 90kg jelena do kufru a zasvineny rodiny auto tak nic proti,ja jen ze je tu vlakno OFFROAD aneb CIM do reviru a ne presentace firmy ford od JWK.s delsim cestovanim je suv opravdu idealni reseni ale necekej zazrak v terenu a pocitej s vyssimi naklady a castejsimi opravami kdyz se nebudes drzet na lesni ceste :wink: je to proste kompromis a nic jinyho :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:21, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

to yardaz: pls cti vse nez odepises :wink: neni to o uspechu ani o nesmyslenm plkani. z me strany je to take o tom ze nikomu nic nehanim ani nevnucuji a snazim se byt objektivni v doporucenich i kdyz muj favorit je uplne neco jineho nez se tu zminuje :wink: jen jsem krapet nachylnej na bohapuste chvastani a nezlobte se na mne oba dva ale z nekterych vasich prispevku to na mne tak pusobi :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:22, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

yardaz píše:Jsme na fóru, takže plkáme....o tom to je :wink:
Jen jsem se na úplném začátku slušně zeptal na poznatky o tomto vozu v lese a dozvěděl jsem se o něco níže, že jsem pravděpodobně měšťák, vejtaha a asi sváteční myslivec, takže tak!
:lol: :wink: do toho me neuvrtas,ja to napsal az dneska jako reakci na to "plkani" jinak si projdi me prispevky na tvuj dotaz :wink:
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od dalas »

Asi za to můžu já. :oops: Yardaz měl zájem o mýho troopera. Jenže džunka už byla ve světě, tak se musel spokojit s XC 90. :D Jinak jsem se ptal na terénní zkušenosti dvou gentlemanů od nás co to mají. Jak jsem předpokládal, terén to nevidělo.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

to dalas: popravde do liberce bych s trooperem taky asi nejel ale do terenu je o dost vhodnejsi nez XC90 8) :wink: :D
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:22, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

ujetej snich dobry ale hlubokymu bych se vyhnul ... :wink: mimochodem v kolejich bych byl taky opatrnej,nemaj zesileny boky :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:23, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

to yardaz: no to je prave ten problem (nejen u XC90 :D ) .s pneu na auto je to stejne jako s "univerzalni razi" u zbrane.bud jezdim po silnici tak volim zimni/letni,jezdim 50/50 teren silnice tak volim AT nebo jezdom teren tak volim MT (jednoduse receno) ale musis mit presnou predstavu o pouziti auta.dnes uz je velky vyber pneu pro 4x4 a zalezi na pomeru silnice/teren a letni/zimni se resi spis u toho kdo jezdi do terenu opravdu vyjmecne.nejde totiz jen o vzorek nebo smes,jde i o konstrukci pneu (pocet plastu,odolnost proti prurazu atd.) ono totiz 17" neni levna sranda a pruraz kazdy tyden leze dost do rozpoctu nehlede na zpestreni zivota :D .takze to shrnu,upresni si priority a podle toho pak vol pneu protoze na silnicnich letnacich/zimacich degradujes vyhody XC90 v terenu na uroven oktavie 4x4 :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:23, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Odpovědět