Volvo XC 90

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Volvo XC 90

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:14, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od curil »

no auto je to krásné.kamarád má volvo jako služební a strašne si to chválí,nevím ale co to je za typ.je to nějaký kombík čtyřkolka.mně se teď volva líbíze všech aut nejvíc.komfort kvalita a super vypadají.jen do lesa toho bude asi škoda. :D
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

curil píše:no auto je to krásné.kamarád má volvo jako služební a strašne si to chválí,nevím ale co to je za typ.je to nějaký kombík čtyřkolka.mně se teď volva líbíze všech aut nejvíc.komfort kvalita a super vypadají.jen do lesa toho bude asi škoda. :D
lidicky lidicky,kdy uz pochopite ze s SUV offroada neudelate :twisted:
Uživatelský avatar
RADEK
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: pát 26.12.2008, 22:10
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od RADEK »

Tohle je podle mne dobry do snehu na silnice ale do lesa tezko.Mám staryho troopera a v lese nadela vic prace nez tohle.
CZ 550 standart 30-06springfield,IZ 27 16/16,
Brakýř jezevčíkovitý
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od curil »

a kdo co z čeho dělá? ptal se na volvo,já napsal že se mi líbí.tečka.nevím co řešíš :D .většina má jedno auto na běžný provoz a třeba nějakého šrota do lesa tak třeba to má taky tak kdo ví.na nivu a samíka samo nemá nic.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od dalas »

Určitě si budeš muset dát pozor na lak. :D Jinak jestli se nemýlím, tak zadek přiřazuje k předku Haldex spojka jakmile proklouzne předek. To může mít za následek nečekanou změnu jízdních vlastností. (tak to je u Octavia 4x4) Bude dobrý si to ošahat někde na bezpečným místě aby Tě to zákeřně nepřekvapilo. Jinak záleží, jak to budeš užívat. Někdo zapadne i s nejdrsnějším offroadem a jiný vše objezdí s Favoritem bez uvíznutí. Podmínky jsou však diametrálně odlišné. Naši manageři tyto Volva mají, tak se jich zkusím zeptat na zkušenosti. Tuším ale, že nejkrutější offroad zažívají na D1.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

curil píše:a kdo co z čeho dělá? ptal se na volvo,já napsal že se mi líbí.tečka.nevím co řešíš :D .většina má jedno auto na běžný provoz a třeba nějakého šrota do lesa tak třeba to má taky tak kdo ví.na nivu a samíka samo nemá nic.
:lol: ptal se na vlastnosti v terenu :D :D :D ...ale jinak auti je to hezky to zase ju :wink:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od curil »

chtěl bych vidět ty vaše flinty když máte na takové auto do lesa :) :) :). kdybych nečmáral pi.e po lavicích a líp se učil tak jsem mohl mít místo nivy volvo :).
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od argonaut2006 »

Souhlasím s váma auti je to fajnové spolehlive a bezpecne ale tak na polni cesty jak píše Vhool z SUV offroada neudelas gumy tam budou asi silnicni nejaky 235/60/R18 to do terenu nic moc leda to trochu nazvedat a hodit tam poradny M/T tak 265/80 to by pak vypadalo zajimavě :D ale i tak nedovedu si predstavit do toho auta hodit treba loncaka nebo pytel se zrnim či silaži ale kazdopadne gratulace k novemu vozitku
Naposledy upravil(a) argonaut2006 dne pon 26.10.2009, 20:05, celkem upraveno 1 x.
Rössler Titan 8x57JS+Meostar R1 7x56RD
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od Tommy »

Podle mě je to auto na použití do terénu těžký,myslím,že je dokonce těžší než grand cheeroky.Můj kamarád ho měl a zapadl s ním na poli.Naložit do něj lončáka,kterej se před tím někde kalištil v nějakým bordelu,tak to by byl mazec. :D :D
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

Tommy píše:Podle mě je to auto na použití do terénu těžký,myslím,že je dokonce těžší než grand cheeroky.Můj kamarád ho měl a zapadl s ním na poli.Naložit do něj lončáka,kterej se před tím někde kalištil v nějakým bordelu,tak to by byl mazec. :D :D
:D :D :D kde jsi vzal ze grand je do terenu tezkej? :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
RADEK
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: pát 26.12.2008, 22:10
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od RADEK »

Tommy píše:Podle mě je to auto na použití do terénu těžký,myslím,že je dokonce těžší než grand cheeroky.Můj kamarád ho měl a zapadl s ním na poli.Naložit do něj lončáka,kterej se před tím někde kalištil v nějakým bordelu,tak to by byl mazec. :D :D
Jestli ono to nebude tím článkem mezi volantem a pedálama?
CZ 550 standart 30-06springfield,IZ 27 16/16,
Brakýř jezevčíkovitý
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od Tommy »

vím,že grand není těžkej,myslím,že má něco okolo 1,7t potovostní což v jeho velikosti patří mezi ty nejlehčí a ta XC90 má tuším 1,95t,ale přesně si to už nepamatuju.Psal jsem to jen pro srovnání s tím Volvem.
vhool

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od vhool »

Tommy píše:vím,že grand není těžkej,myslím,že má něco okolo 1,7t což v jeho velikosti patří mezi ty nejlehčí a ta XC90 má tuším 1,95t,ale přesně si to už nepamatuju.Psal jsem to jen pro srovnání s tím Volvem.
tak tak ma 1690 kg pohotovostni ale i tak nemuzes srovnavat SUV s grandem (mluvim o ZJcku ty novejsi uz jsou taky vic SUV nez offroud).pridam perlicku trosku OT: kamarad s velkou slavou privezl tuarega v ty nej palbe s tim nej motorem (desetivalec tusim) a ze prej to ma na ryby (je tezce ve vate takze toto no comment)... za tyden jsem ho se svym dedousem tahal z rozmaceny louky kde se u tohoto svinsky draheho SUV rozloupl mezinapravovy diferak...k smichu bylo ze VW to vzalo jako reklamaci az po upozorneni dealera(kamarada) at to zbavime spiny a reknem ze to bylo na asfaltu protoze TOHLE AUTO NENI DO TERENU .... :D :D :D
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Volvo XC 90

Příspěvek od Tommy »

Jak říkáš,je nevhodné srovnávat suv s offroudem,dnes by se dalo i říct,že čím mladší grand,tím je do terénu horší.Od Jeepu je docela dobrej Comander,ale to je už taky jiná káva.

A jak se WV chlubil,co vše tuareg zvládne,lomy,písčité duny,tankové dráhy apod.
Tuareg,BMW řady X,Audi řady Q apod. si myslím,že jsou opravdu jen na sněhem zaváté silnice a polní cesty.
Odpovědět