Suzuki Grand Vitara

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Odpovědět
vhool

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od vhool »

tornado: no nevim ale mam za to ze doba samodomokutistvi je v tomto smyslu uz davno pryc.... asi ny bylo lepsi a jednodussi to auto pustit dal a koupit rovnou 1,9 :wink: ...pokud tedy nechces za stejny penize si uzit problemu s STK,Prepisem a technickymi problemy ...nekdo proste tento technicky masochismus vyhledava no :wink: :mrgreen:
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od tornádo »

.... :mrgreen: je to také řešení.
Jinak souhlas,prodat a přidat nějakou korunku na víc a pořídit jiné auto nebo investovat do nivy.
Teď se tluču do hlavy.Za ty peníze co sem vrazil do nivy včetně kupní ceny sem mohl mět např. hezčího favorita na silnici s TP a další auto bez TP jen do lesa a pro občasný technický masochismus :D -úpravy s kterýma bych u auta provozovaného na papírech neuspěl.
Největší průser je,že sem si na ni tak zvykl a prodej už není možný.Je to jako bych prodal vlastní dítě. :cry:
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od kabát »

A nedá si říct, a nedá si říct,.........
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
vhool

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: jojo kabate,jsi to trefil :lol: :lol: :lol: ... a komu neni rady ...tomu nivu :lol:
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od kabát »

nebo VITARU 1,6 benzín
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od curil »

proč jsem se neprojel? kousek jsem se projel ,zdálo se mi to ok a nechtěl jsem zdržovat :-).
vhool

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od vhool »

curil píše:proč jsem se neprojel? kousek jsem se projel ,zdálo se mi to ok a nechtěl jsem zdržovat :-).
:D :D ... jak to jen napsat slusne ... asi ze kazdy kousek ma sveho kupce,jen ho prodavajici musi najit :wink:
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od Jiskra »

Mám GV rok 2006.Koupil jsem ji po leasingu v Suzuki Přerov.Najeto 126 t.Naftu jsem nechtěl a ani 1,6.Mám 2,0 benzín.Do brutálního terénu to není,ale zatím jsem ve dvou revírech projel vše,co jsem potřeboval.dá se zapnout zadek předek 50:50 a redukci to má taky.V GV je místa dost pro 5 lidí a jelikož dojíždím do honitby po dálnici,tak ocením i jízdní komfort na cestě.Šupe to bez problému i 180.Průměrnou spotřebu to má kolem 11l.Není to málo,ale co jsem se bavil s lidma co mají jiné benzínové auta (třeba RAV 4 atd.) tak jezdí i za 13.Pokud bych měl honitbu za humny,koupil bych uaza,ale musím dojíždět cca 40km a ta Vitara je dobrý kompromis.Akorát ten lák pláče v roští. :roll: Já bych to za nivu neměnil.
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od tornádo »

a já bych zase z fleku vyměnil honitbu,40 km :roll:
No pokud jezdíš 180km/h po dálnici tak si raděj pořiď motorku ne auto od kterého očekáváš dobré jízdní vlastnosti v terénu.(za terén nepovažuji zablácené polní cesty atd.)
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od Jiskra »

Opravdu inteligentní připomínka.Jak víš jaký terén máme v honitbě?Vitara bohatě stačí.Pokud nevěříš,je to tvoje věc.Drtivá většina myslivců nemá auto ani s takovími vlastnostmi co má GV a žijí.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od kasari »

Jiskra píše:Průměrnou spotřebu to má kolem 11l.Není to málo,ale co jsem se bavil s lidma co mají jiné benzínové auta (třeba RAV 4 atd.) tak jezdí i za 13.
To by mě zajímalo, jak to ty RAVkaři dokázali. Nejspíš dírou v nádrži. Já se s ní ani v zimě na Doupově nedostal přes 11 litrů. 8)
Ulkomaalainen...
Jiskra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 375
Registrován: stř 10.3.2010, 9:11

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od Jiskra »

To nevím,říkal mi to známej,co ji měl v 2l benzín.Ale měl nehodu a rozbil ji.Teď má Toyotu Land C. v3l naftě.Já to netvrdím kategoricky.Jen jsem tak nakoupil.Další mi říkal,že u Hondy CRv jezdí v automatu až za 13l.Já se pod 10l nedostanu.Je to kombinace město,dálnice,honitba.180km/h nejezdím. :D Po dálnici tak 110-130 .Ale je to pořad 4x4.Nedá se jezdit jen na zadek a předek zapnout když je potřeba,jak to má starší model Vitary.Na suv je ta GV celkem šikovná a má ještě rám(sice vevařený,ale má).Ale hlavně že to slouží a je spolehlivé.Mám to jen na ježdění do honitby a ještě pro dceru(najedem tak kolem 12t.km ročně),když přijede na víkend domů ze školy.Nechtěl jsem nějakého offroada,protože dvacetiletá holka by asi měla obavy to řídit.Toť vše.
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od tornádo »

Jiskra píše:Opravdu inteligentní připomínka.Jak víš jaký terén máme v honitbě?Vitara bohatě stačí.Pokud nevěříš,je to tvoje věc.Drtivá většina myslivců nemá auto ani s takovími vlastnostmi co má GV a žijí.
"offroad aneb čím do revíru" jestli máte revír protkaný silnicema,tak na co offroad? obráceně, pokud máte extrémní terén tak proč GV? kompromis neřešme,to nikdy nedělá dobrotu.
hoď nějaké foto auta ve vašem "terénu" ať můžeme posoudit

Nebylo by lepší mět osobáka a jít po vlastních kousek k autu než projíždět s hrůzou lesem,jestli náhodou někde nezapadnu ? já pokud cítím průser,tak nasadím řetězy,pak si člověk připadá jako by jel s BVPčkem :mrgreen:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od curil »

tak jsem ji v pátek koupil a v pondělí vezl do bazaru :-).
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Grand Vitara

Příspěvek od kopov.c »

Tak tosis jí moc moc neužil :) To byla v porovnání s Nivou opravdu tak špatná?
Odpovědět