čtyřkolka

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Luděk Vodolan
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 29.10.2010, 9:05
Bydliště: Mnichovo Hradišťsko
Kontaktovat uživatele:

Re: čtyřkolka

Příspěvek od Luděk Vodolan »

Gladiátora nemyslím, spíš TGB Blade, o pásech neuvažuju. Takže myslíš, když upravím na koňský sekačce závěs, tak to nebude mít tahle čtyřkolka problém tahat (jestli to nebude těžký, zatím jsme ji tahali traktorem). Zajímá mě to, protože mám 0,5 ha políčka víceméně pro zvěř - seno, a něco nechat na zimu na stojato, tak jestli by se to dalo obstarat tímhle strojem, když už by byl u baráku, plus samozřejmě doprava krmení do lesa a úlovku z lesa, většinou rokle. Díky.
Velký munsterlandský ohař, Bavorský barvář, Slovenský kopov
sided
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: ned 28.2.2010, 15:57

Re: čtyřkolka

Příspěvek od sided »

Sekačka s tím tahat nepůjde protože je to moc rychlý a když budeš jezdit na redukci tak ji brzo odpálíš. I když 0,5ha jednou za rok určitě zvládne. Na sněho jede do tý doby než si lehne na břicho, ale zase je snadný ji vyhrabat :)
Uživatelský avatar
RADEK
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: pát 26.12.2008, 22:10
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: čtyřkolka

Příspěvek od RADEK »

Jak je na tom Gladiator 510 je to k něčemu?Kdo to vyrábí?Mate ho někdo?
CZ 550 standart 30-06springfield,IZ 27 16/16,
Brakýř jezevčíkovitý
sided
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: ned 28.2.2010, 15:57

Re: čtyřkolka

Příspěvek od sided »

Mám ho dva roky a bez problémů, dlouho jsem vybíral a přebíral Bombardier nebo Polaris to rozhodně není ale srovnání třeba s Hondou bych se rozhodně neobával.
Luděk Vodolan
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 29.10.2010, 9:05
Bydliště: Mnichovo Hradišťsko
Kontaktovat uživatele:

Re: čtyřkolka

Příspěvek od Luděk Vodolan »

sided píše:Sekačka s tím tahat nepůjde protože je to moc rychlý a když budeš jezdit na redukci tak ji brzo odpálíš. I když 0,5ha jednou za rok určitě zvládne. Na sněho jede do tý doby než si lehne na břicho, ale zase je snadný ji vyhrabat :)
O.K., jen ještě mě napadlo,jak jezděj s těma originál sekačkama pro čtyřkolky, to taky asi nemůžou mrskat moc rychle, ne? :? . Já na tom nikdy neseděl, takže nemám představu. Já ji samozřejmě nechci pořizovat, kvůli sekání pole, to mě jen tak napadlo další využití a další argument pro manželku :lol: .
Velký munsterlandský ohař, Bavorský barvář, Slovenský kopov
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: čtyřkolka

Příspěvek od motolada »

O pálení redukce nemůže být řeč,protože redukce je v podstatě zvláštní převodový stupeň jako ostatní :!: O tom jestli to bude sekat rozhoduje pouze a jenom ta sekačka ne 4kola :!:
Journey man patří mezi levné taiwanské výrobky,pro normálního člověka plně dostačující.Kazí se jako ostatní taiwanci(chlazení,převodovka,čepy)výhodou je dostupnost dílů a servisu :!:
malak
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: úte 02.11.2010, 18:14

Re: čtyřkolka

Příspěvek od malak »

mate tu niekto skusenosti s UTV? konkretne by ma zaujimala Yamaha Rhino 700 (spotreba,ako to jazdi nalozene v terene,... ) podla videi na YouTube su to celkom spratne a sikovne masinky,idealne do reviru na rozvoz krmenia a odvoz zveriny.
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: čtyřkolka

Příspěvek od michalos »

Zdravím, nevěděl jsem kam to dát tak snad sem se to hodí...nemáte někdo zkušenosti s tímhle nebo z doslechu...???
http://www.warmupmotors.cz/prodej-a-ser ... e-traktory
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: čtyřkolka

Příspěvek od motolada »

Jde o čínskou produkci čtyřkolek,práci to samozřejmě udělá,nepočítej však s nějakým častým nebo hrubším způsobem použití.Zavézt krmení do krmelce,odvézt prase atd... to jo.Servis bude nutný,proto zjisti dostupnost dílů a ochotu servisu v tvém okolí(tady bude největší problém).
CF moto jsem už párkrát měl a jde o jakž takž rozumnou volbu.
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: čtyřkolka

Příspěvek od michalos »

Tím hrubším použitím máš na mysli přesně co...
ještě ze stejného obchodu, co tohle a kvalita/cena :
http://www.warmupmotors.cz/prodej-a-ser ... ax/mad-max
http://www.warmupmotors.cz/prodej-a-ser ... hardworker
http://www.warmupmotors.cz/prodej-a-ser ... er/X-3-250
očekávání: obeznání vekslů, odvoz zvěře prakticky na rovinkách nebo z kopců, neporuchovost při slušném ježdění...ještě otázečka při naladění na off road píší jiné výkonové charakteristiky, proto je otázka na místě má to vůbec cenu, udělají to tak aby motor neodeš hned po zkončení záruky..??
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: čtyřkolka

Příspěvek od motolada »

1. sport je ti k ničemu,vyhozené prachy
2. hardworker nebrat největší SHIT
3. dětská hračka

Vybíráš bohužel uplně v jiné kategorii,neber to zle,ale tohle ti sloužit nebude.
Potřebuješ tkzv.užitkovou čtyřkolku,pevnou robustní s pořádným rámem.A to mluvím jen o věcích o kterých jsi se zmínil,že budeš dělat.U číny platí,že musíš být o 1 level nahoře než chceš dělat v revíru.
Zbytek máš v SZ
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: čtyřkolka

Příspěvek od michalos »

Jen tak pro zajímavost, vyřádil se už někdo s tímhle..??
http://www.warmupmotors.cz/prodej-a-ser ... /buggy-500
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: čtyřkolka

Příspěvek od dalas »

Světlá výška 350? Poloměr pneu je 312,5. To má snad reduktory v kolech?
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: čtyřkolka

Příspěvek od motolada »

Nevím co je reduktor,ale vím,že to nemá nic :wink: Neni to poloměr ale pruměr ne?
http://uloz.to/xvpGb7S/kolo-xlsx
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: čtyřkolka

Příspěvek od kikin »

Dalas-píší,že nezávislé zavěšení.Tak to mají na ramínkách zvednuté a měřili to kde se jim hodilo,určo ne u kola-poloosy.
Odpovědět