BRNO 802

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
SEDM
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 339
Registrován: stř 21.2.2007, 11:27
Bydliště: jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

802

Příspěvek od SEDM »

Tak uběhla nějaký čas a ulovil jsem několi kusů, takže zkušenost je následující:
uloveno 16 kusů (srnčí-5ks, černá-9 ks, liška-2ks) srnčí vše v ohni, komora, poškození srovnatelné s rážemi 7 mn, černá nad 35 kg v ohni, menší občas odběly do 20m, velmi dobře barvily, liška 1 brokem 4 mn v ohni, druhá na vzdálenost 140 m v ohni, kožešina ?la na vyčinění-komora, výstřel velikosti pětikoruny.
První 3 kusy uloveny SB SPCE, ostatní Norma-Vulkan, vulkany velmi přesné, jinné střelivo už hledat do 8 nebudu.
Celkově lze říci, s uvedenou zbraní se velmi dobře střílí, příjemný zpětný ráz, velmi jemný napínáček, dobře se střílí i na zvěř v pohybu. Nedostatky jsem uvedl již dříve, jinak cena v Brodě je už dneska 30.100 Kč. 8)
odo
Nový návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 26.1.2012, 12:23

BRNO 802-montáž

Příspěvek od odo »

Koupil jsem ve výprodeje uveený kulobrok, chci na něho dát weaver co inzerují na stránkách czub a QRW kroužky od Leupoldu. Akorát nevím, jaký mam objednat zda low, medium nebo high když chci dát 50 mm objektiv. Máte s tím zkušenosti? Děkuji .
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: BRNO 802-montáž

Příspěvek od rimar77 »

odo píše:Koupil jsem ve výprodeje uveený kulobrok, chci na něho dát weaver co inzerují na stránkách czub a QRW kroužky od Leupoldu. Akorát nevím, jaký mam objednat zda low, medium nebo high když chci dát 50 mm objektiv. Máte s tím zkušenosti? Děkuji .
namontuj si šínu a pak změř tak aby se ti vešel puškohled a podle toho objednej druh kroužků
odo
Nový návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 26.1.2012, 12:23

Re: BRNO 802

Příspěvek od odo »

Zdravím,
objednal jsem si z e-shopu CZUB lištu na kulobrok a ty dva šrouby mají asi 2x větší průměr než jsou závity ve flintě. už mi to tu připadá jak ruská výroba, to je na dnešní dobu hrůza. :(
chtěl jsem se optat zda nevíte, kde bych objevil výkres kulobroku, abych zjistil jaké tam jsou vnitřní závity. nepodařil se mi výkres vyguglovat. :D nebo zda někdo ví, jaký je tam jsou závity. mam ho vyrobený 4/2012.
Radek Š
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: ned 23.2.2014, 19:32
Bydliště: Olomoucký

Re: BRNO 802

Příspěvek od Radek Š »

A máš z dírek vyšroubované červíky ,já jsem nad tím taky tak špekuloval.
BO 802 8x57jrs/12, ZH 7x57R/16, ZH12/12, alpský brakýř jezevčikovitý, labrador retriver
odo
Nový návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 26.1.2012, 12:23

Re: BRNO 802

Příspěvek od odo »

díky, díky. máš pravdu. koukal jsem na ty červíky jako jouda :)) tak se omlouvam eshopu CZUB. už jsem myslel, že zas budu něco vracet. :))
Odpovědět