Přebarvování u srnčí .

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
ares
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: úte 06.5.2008, 20:25

Příspěvek od ares »

Je to fakt síla, tohle asi nikdo nepřekoná...Jen doufám, že už není v cechu
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

:D Latina to neni,ale dokazal bych neco vymyslet :lol:
Je zajimavy,ze po nasich lesich behaji-jak to nazval kolega-zajícoselata,ze by se zajici a prasata mezi sebou krizily? :P Je to neuveritelny,ale je to tak,co k teto osobe dodat,mozna akorat to,ze jsem spolu jednou prochazeli honitbu a pres cestu nam preskocil docela slusny danek a hned na me-To byl ale jelen co?I kdyz jsem mu vysvetlil,ze takhle jelen nevypada tak to neprijal,pry jezdi na Libavou koukat na jeleni riji a vi jak jelen vypada :? Porad se odvolava na to,ze je zkuseny myslivec a ja jsem mlady capart....Podotykam tohle neni LATINA :P Nastesti se uz spolu neuvidime,protoze je v jinem spolku.A pak ze myslivec zastreli myslivce.....Kdyz si nekdo splete sele se zajicem,tak pro nej neni problem vystrelit na cloveka v domeni ze je to napr. vysoka co jde k nemu na "ostro" :x
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

DODATEK pro zdendu41
Nejsem si uplne jisty kolik mu je,ale kolem 35-40let ,tak nejak :wink:
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Příspěvek od psdk »

S podobnýma exotama se bohužel člověk občas potká. Třeba: Hospodář co má na nástupu zavřenou dvojku na rameni a la?kovně míří do nastoupených myslivců ... týpek co s pětiraným automaten vyprázdní zásobník nezi dva vydě?ené honce protože mezi nima po odtroubení leče vyskočil zajíc... On blbec se najdde všude, ale vždycky mě zamrzí když se něco podobného zahraje do ztracena.. Já bych je bil!! Exemplárně!!!
Nejvíc mě dostal chlápek, když jsem pískal soutěž na loveckém kole a úplně poslední střelec na posledním ?tondu vypálil u dvojstřelu jen jednu ránu a pak se s namířenou zbraní(na mě) zeptal jestli je to všechno. Ják jsem mohl tu?it, že ten blbec si nabil na dvojstřel jen jednu poslední patronu?? Ja se tak vyděsil, že mít po ruce flintu tak už leží. Zjeb..l jsem ho takovými výrazi, že i dla?dič by se styděl, ale bojím se, že on to stejně vůbec nepochopil, protože už je přece myslivec přes40let tak ví vo co jde, no ne?
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

No prave....Takovy lide by nemeli dostat ZP natoz lovecky listek :)
Kdyz hospodar nema zlomenou zbran na vyradu,tak s tim jsem se take setkal,ale vybijeni automatu mezi honci?Nad tim zustava rozum stat :? Koukam ze mas bydliste Opava,bydlis primo v opave??nebo jsi z nejaky vesnicky? :) Lide to tak berou,abych se priznal je mi 20,ale myslivost delam uz od detstvi, v 15-ti jsem ulovil prvni prase a od ty doby aktivne lovim,teprve 18 narozky mi dovolily delat ZP,nekdo treba rekne-Takovej mladej teprve dela druhy rok myslivost a jak si vyskakuje,ale ji delam aktivne od 15!!V 16-ti jsem delal mysl.zkousky v ramci skoly,tak nejaky ten patek po lese chodim,ale aby mi nekdo rikal mladej caparte tohle byl jelen a pritom je to danek....atd...asi se s tim budu setkavat i nadale s mou "nezkusenosti" a vseci maji pravdu...My mame honitbu na Vítkovsku.kde ty "Opavaku"?? :lol: :lol: :D :D
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

Nejhorší na tom všem je,že to vůbec není ojedinělá věc potkat hloupého myslivce.U nás je taky jeden,který na 100 metrů nepozná srnce od jelena,kňoura od ba?ky,zajíce od lišky apod. a na téma zbraně mi tvrdí,že jeho 30-06 při nástřelu na 100 metrů ma na 300 metrech klesání dva milimetry,že jednou střelil srnce skrs půlmetrovej smrk na krk apod.
No totální idiot se zkouškami myslivecké stráže a i hospodáře.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

ještě musím dodat,že jsem s tím odborníkem byl včera v lese a z je?ka udělal mývalovce a kdybych tam nabyl,tak by ho snad i slovil.
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

:D :D Nemeli bychom navrhnou jezky jako lovnou zver? :)
Takovy jezek na smetane...hm... :shock:
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 763
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

Jak to tady tak čtu, tak po našich lesích běhá pěkných pár blbců :D
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

Dost blbcu..
bohuzel i takovy museji byt,aspon je sranda pokud to nehranici s nejakym pruserem,pak je to spatne :roll:
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

Teď si představ,že tě takovej blbec pozve na prasata.Sedí? a na obloze vrčí letadlo,ten hňup tvrdil,že to jsou krkavci.každý večer zpívají kosi,podle něj to dělají jen tehdy,pokud jdou prasata.Místo kuny vidí tetřeva apod. To je takovej debil,že to snad není možný.Teď si udělal veterinární kurz,aby mohl prohlížet zvěřinu,tak až na něco koukne,tak nevím jak to dopadne.
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 763
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

To budou mít všichni trichinellu.. :D Já takovejch znam taky spoustu... Třeba za jednim lezl rys na posed atd.. :D
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Tak jak už jsem předeslal v mysl. zá?itcích, byl jsem o víkendu na jedné výroční schůzi. Při rozhovoru o již zmíněném sra?eném srnci s místním zvěřinářem-dlouholetým myslivcem vyšlo na jevo toto:

Kamarádka nemyslivkyně: Já mněla celý auto od chlupů a on se tam tak klepal chudáček....

On bez váhání odpovídá: To ví? oni teď línají, tak se není čemu divit.... :lol:

Co k tomu dodat, člověk se pořád učí! :lol:
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

:shock:
no comment :shock:
ted tu mame jednoho,co se chysta 11 kvetna na srnce :D ze pozdeji nema cas,zatim jsme ho v tom nechali :D
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

...

Příspěvek od curil »

Ovare tak to bude asi prvni a posledni srnec v jeho kariere! :D
Odpovědět