Proč není myslivec i žena?

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Proč není myslivec i žena?

Příspěvek od Ondra »

Moje "šéfová domácnosti" si udělala lovečák taky. Že prý abychom měli nějaký stejný koníček. Její myslivecká činnost se skládá z toho, že se mnou občas zajede zakrmit a pak z toho, že mi dává výjezdní doložky, když chci vyrazit ven. Pokud si odvedu ty svoje "tátovské povinnosti", tak celkem nepyskuje, povolení uděluje a já mám na posedu klid :D . Takhle si ty ženy v myslivosti představuju já.
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Proč není myslivec i žena?

Příspěvek od Ondra »

Jo a když se náhodou zadaří a přivleču domů nějakou zvěřinu, tak to ukuchtí :) . No prostě jsem spokojenej. Myslivost vnímám tak, jak to vyjadřuje James Brown v písničce "This is the men's world". Snad nebudu za šovinistické, machistické prase :D . No, kdyžtak to překousnu.
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
Paryba
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 17.10.2013, 10:03

Re: Proč není myslivec i žena?

Příspěvek od Paryba »

Tak to je výborný:-) Opravdu jsem se pobavil.
Novacek
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21.9.2013, 8:57

Re: Proč není myslivec i žena?

Příspěvek od Novacek »

Ondra píše:Moje "šéfová domácnosti" si udělala lovečák taky. Že prý abychom měli nějaký stejný koníček. Její myslivecká činnost se skládá z toho, že se mnou občas zajede zakrmit a pak z toho, že mi dává výjezdní doložky, když chci vyrazit ven. Pokud si odvedu ty svoje "tátovské povinnosti", tak celkem nepyskuje, povolení uděluje a já mám na posedu klid :D . Takhle si ty ženy v myslivosti představuju já.
souhlas
Odpovědět