Lov na vzdálenost až 1300 metrů

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Petr 3 »

končím nemám s tebou o čem diskutovat,prostě máš pravdu nech se vyšetřit
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Shiva »

tady to neni o pravde, tady je to o tom, ze nejsi schopen odpovedet na jednoduchou otazku, co mas z toho chodit zabijet zver do lesa? nic vic nic min.

na leceni bez ty, k nejakemu psychousovi, kdyz nejsi schopen se vyrovnat s vlastnimi pohnutkami, priznat si sve vlastni pocity.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od tornádo »

to mě připomnělo scénu ze seriálu Hospoda-"Učitelská teorie blbec" přesně tento případ.
Ano už delší dobu si myslím,že je Shiva zralý na diagnozu.Taky končím
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Shiva »

vy dva jste se hledali. jestli nahodou spolu nebydlite.

myslim si ze dokud si sami sobe nepriznate svou orientaci a vnitrni pohnutky, tak okoli bude trpet.
a jak rekl klasik, nejhoris je srazka s blbcem, no a tady je to jak kalamita na D1.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Abr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: úte 06.4.2010, 2:26

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Abr »

Co se týká te vzdálenosti, jde hlavně o zavist. Už jsem slyšel hodně myslivců, co říkali. " kdybych tak dokazal trefit tak daleko". Nebo, kdybych tak měl takovou flintu, co to umi." Leda prd.
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Shiva »

To nema cenu resit, tady jsme napadani proc strilet na tuto vzdalenost (jasne ze to je otom ze to neumi) ale hleda se duvod jak z nas udelat neodpovedny lovce bla bla bla.
ale na stejnou otazku nejsou schopni odpovedet. proste zbytecna debata.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Abr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: úte 06.4.2010, 2:26

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Abr »

Dnes dal Figi srnče tak 6kg na 520m, dá odkaz na video:-) Stred komory. Prý padlo jak šraňky. Ne jak na nahance prez kejty.. Tak můžete začít kritizovat.
Ivo L AJČOK
Nový návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 03.10.2009, 8:33

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Ivo L AJČOK »

Přestože velmi obdivuji zmíněné střelecké umění a znalosti kolegy Shivy,nemohu se zbavit dojmu,že slovo myslivec a myslivost zařadil ve své mysli mezi vulgarismy.Neumím střílet na LR vzdálenosti jako vy,a neodsuzuji za to nikoho kdo to opravdu umí,jen nevím s jakou zodpovědností přistupujete k obeznávání zvěře a kolik času jste věnoval studiu zoologie,kynologie,lovectví,péče o zvěř a dalších pro myslivce potřebných,protože tento soubor znalosti je nutno mít,chce li se jeden nazývat myslivcem.Od dětství jsem dělal vše abych se myslivcem stal a ctil odkaz svého dědy.Neohrnuji nos nad hubertusem a zelený klobouk na hlavě mi nevadí.Ve svých odpovědích jste se dopustil invektiv vůči myslivosti a mohu se patrně právem domnívat,že jste jí nikdy nežil a neporozumněl jí,bylo by dobré občas odložit balistické tabulky a začít se základy myslivosti abyste si začal vážit činnosti kterou také vykonáváte.
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Shiva »

Ja to vnimam tak, ze 99% myslivcu dela myslivcum spatne jmeno mezi zbytkem populace, a urcite do tech 99% nespadame my co strilime daleko. Nikdy jsem se netajil tim, ze o myslivosti jako takove toho moc nevim. Tradice mi nic nerikaji a zazite praktiky lidove myslivosti jsou mi proti srsti. Mozna by sis mel uvedomit, ze moje reakce, ac mozna nekdy neprimerena, je vzdy jen a jen reakce na podnet ktery tu vytahnou myslivci kterym se nelibi to ci ono. A je to jen jejich pokrytectvi ktere zde leze na nervy.
V zadnem pripade neodsuzuji myslivost jako takovou vazim si myslivcu kteri ziji podle toho co hlasaji, jenze tech je opravdu par. Rovnez tak mi nevadi myslivci kteri reknou ze to je tak a tak, ze si to nemohou dovolit rici verejne a do techto debat nezasahuji.
Ja myslivec nikdy nebudu protoze v lese nebydlim a nejsem tam kazdy den. A protoze nejsem nejmladsi, tak se to uz nestane, ale mam svuj zebricek moralnich hodnot a priorit, a pokrytectvi, zavist tam neni. tyto vlastnosti jsou mi cizi.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od lörinc »

čtu tyhle debaty od začátku. Jak tady tak i na myslivosti.
Ivo, tady je problém že se nemůžeme dívat "jen na sebe". Mi co to tady čteme a čteme spoustu dalších for a časopisů, se vzdělávame a s myslivostí to myslíme dobře. I ti střelci co loví zodpovědně. Ale BOHUŽEL opravdu si taky stojím za tím že ne třeba 99% ale 90% myslivců ukončilo své odborné vzdělání při zkouškách a krmili by srnčí v lednu pšenicí. O střelbě radši nepíšu........... Více k tomu není co psát........
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od Shiva »

souhlas, pro mne to je rovnez uz uzavrene tema.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Lov na vzdálenost až 1300 metrů

Příspěvek od kasari »

To jsem rád, že jsme se shodli, že některým lidem se prostě nedá nic vysvětlit. Museli by si totiž přiznat vlastní hloupost a omezenost a to je hodně těžký...

Téma zamykám a nechám ho tu jako odstrašující příklad toho, jak diskuze na tomhle fóru nemá vypadat. :!:

A protože jsem dlouho řešil, co s nastupujícím trendem, rozhodl jsem se příště řešit takovýhle způsoby banem. Ať se to komu líbí, nebo ne. Tohle není myslivost.cz a komu se to nelíbí, ať sem neleze !
Ulkomaalainen...
Zamčeno