Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od curil »

Zdenku mně by tam taky lovit nelákalo i když je jasné že tam je to nebezpečí a adrenalin větší než u nás.já radši než tam lovit bych se jel bez flinty podívat do kanady nebo do ruska.uvažuju že bych si nějaký levnější zájezd zaplatil.procestoval jsem celou Evropu,nejvíc se mi líbilo ve Finsku,ty lesy a jezera to je tak krásné až kýčovité že vylezeš z auta projdeš se jestli to je fakt nebo nějaká kulisa :-).moc zvěře je třeba v Polsku u Litvy,hrůza prasat i losi.láká mně ještě zkusit nějaké Bělorusko,Rusko nebo vrchol blaha je pro mně každoroční pozvání na Slovensko na jelení říji,na chatě v horách,to když v mlze v oparu začne Laco troubit a třeba se mu něco ozve,nebo ve spánku zaslechnu jelena,to jsou pro mně takové ty nejvyšší myslivecké mety.akorát toho času není,nemám firmu do Afriky mně taky nikdo nezve a jsem moooc vděčný za SK , nějaký ten burčák jim tam za to vždycky přivezu,mají to moc rádi :-) :-) :-).už se zase těším.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od dalas »

Adrenalin, to je asi ten zásadní rozdíl mezi MM a jeho "oponenty". Milda se asi shání po adrenalinu a např. já ho mám v práci (a někdy i doma) až do boha. Tak chodím do přírody a hledám klid. Nelovím zcela jistě kvůli adrenalinu ale pouze z mysliveckých důvodů. Tím ale nechci říct, že se mi při lovu adrenalin nevyplavuje a nechci říct, že se Milda nechodí také kochat a uklidnit. Jen ho ten adrenalin asi více baví.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od curil »

už mu dejte pokoj,rád bych si ještě něco přečetl.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Leon »

až bude psát pravdu tak tam možná na čtení něco bude :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od curil »

já nevím co psal nepravdivě,na youtub ten lev nevypadal zrovna jako rozmazlené kotě z košíku.osobně co vím jak tam byl chlap na lva střílel z auta špatně ho trefil lev po autu a než ho dostřelili tlapou urval sedačku.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od motolada »

Budeme si muset chvilku počkat páč má BAN 14
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od RuStaff »

Zajímavost:
dneska jsem po dlouhé době prolistoval bulvární časopis Maxim (8/2011) a na straně 59 vpravo dole (článek "Síť plná kokotů" o chování lidí na internetu...) cituji:
Předně platí, že pokud narazí (člověk) na obzvlášť toxicku debatu, nemá se do ní zapojovat, neboť na takové případy se vztahuje prastaré pravidlo: "Hádat se na internetu je jako soutěžit na paraolympiádě. I když vyhraješ stejně si retard."

Milda 21.7.: "Hádat se na netu je stejné jako závodit na paralympiádě. Je jedno kdo vyhraje nebo prohraje, stejně jsou všichni retardovaní."

Ne že by to nebyly všechno plky, ale jen by mě zajímalo, kdo od koho opisoval! ;)
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Uživatelský avatar
MiraDuchek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 24.1.2009, 14:44
Bydliště: Malměřice

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od MiraDuchek »

Slovy klasika : i ty rufe ... :lol:
CZ 550 medium,7mm rem.mag.+Swarowski Z6i 2,5-15
Ruger No.1 9,3 x 74 R, Meostar 7x56
Stafordšírský bulteriér Alli Staf Anatol,Christopher Blue Nijada
http://jana-duchkova.webnode.cz/
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od kounek »

Vím že to sem nepatří, ale na vysoké nás učil jeden profesor, myslím dokonce že to byl opravdu Profesor a ten napsal několik knih pojednávajících o Kokotech.

Tak pokud se někdo chcete vzdělat a pobavit, tak na seznamu vyhledej KOKOTI MEZI NÁMI a najde ti to podobný odkaz:

podfuck.net/dokumenty/stazeni_souboru/2343/​XXX_kokoti_mezi_nami.doc

Obsah je opravdu přednášen studentům a docela to vystihuje heslo na začátku:

Kokotizmu zmar!!!

:D :lol: :D
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Rogam »

Podle mne to je chyba, ze ma Myslivec Milda trvaly BAN, neco psal poutave, ozivoval toto forum :D
Jirka C.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: úte 25.11.2008, 14:00

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Jirka C. »

Nechci být OT, a tak trochu doufám, že díky tomu, že jsme v sekci "Hitparáda nesmyslů", která je Mildovi věnována vcelku po právu, OT nebudu. Ale myslím, že ten ban chyba rozhodně nebyla. Ač neznám třeba takovýho Aldu osobně, tak myslím, že konkrétně třeba jemu musel Milda těma svejma příspěvkama srdce úplně rvát z těla.
Nechci se tu pasovat do pozice "Lovuzdaráka", jak trefně popsal Bwanahunter ve své typologii v Tradicích. Protože právě ti Lovuzdaráci mají jakousi vrozenou potřebu (většinou přes otřesnou teorii i praxi) každému vyčítat, co je to myslivost a kdo je to myslivec a co jsou to ty tradice...
Ale přes tohle všechno asi lovuzdarák v tomhle případě budu, protože k Mildovi, po tom všem, co tu předvedl, mi slovo Myslivec prostě pasuje asi jako Rabín k Himmlerovi. Fakt si tohodle pošuka nedokážu představit při jakýkoliv činnosti, která vyjma lovu k myslivosti patří. A když vezme člověk v potaz způsob, jakým reagoval na příspěvky, které mu nebyly po srsti, tak opravdu nelituju a schvaluju. Je tu klid...
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Rogam »

Myslím si, že tu neštval nejen Admina, rozhodně si některé věci mohl odpustit, ale přiznám se, že jsem se nad jeho příspěvky i pobavil, nebyl suchar, některé věci snad přeci nešly brát ani vážně :D
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Zbrojovák »

Pánové, pletete se bohužel všichni. Nehledejte v tom vědu - prostě šlo o několikanásobné porušení pravidel fóra (navíc cílené), proto následoval trvalý ban. Pro všechny platí pravidla stejně, nehledě na to, zda jsou povahou vtipálci nebo ne. Pokud vám chybí, není přece problém jej kontaktovat mimo fórum. :wink:
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
Eizo
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 20.6.2010, 22:50

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Eizo »

Nemohl jsem si odpustit, abych sem nedal Mildovu "lvici", za kterou letos vyrazil a o které nás tu krmil: http://www.mabulaprosafaris.co.za/2012% ... Album6.htm :lol:
Jiří K.
Zkušený diskutér
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 17.1.2008, 6:55
Bydliště: Ostrava

Re: Myslivec Milda - diskuse z AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI

Příspěvek od Jiří K. »

Nemohu říct, že by mi ten človíček na tomto fóru zrovna chyběl. Třeba mu to holt jen nevyšlo, lov ani v našich podmínkách nebývá jednoduchý pokud chci ulovit jen ten jeden konkretní kus.
Odpovědět