Co říkáte takovému chování

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Gambrinusplzen
Nový návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: sob 26.1.2008, 21:22
Bydliště: Rokycansko

Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Gambrinusplzen »

Kolegove, to jsem našel na konkurenčnim vebu. Ale musim to sem vložit a přečíst si váš názor na chování tohoto ????? šmejda!
http://www.myslivost-lovectvi.cz/fotogr ... :11/63511/
6,5x57+Meopta 3000 3-10x50,ZH 221-16-GA,ROSSI 357 MAG.
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od kounek »

No je to jedna z velmi dobrých funkcí fotopasti. Když už nemá co fotit, tak aspoň zaznamená jaký je důvod proč... Závist je sviňa... Jenom je dobře, že se nestyděl to dát na net, aby se vidělo, co je zač. Stálo by to za vylepení na obecní vývěsku...
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
Uživatelský avatar
MiraDuchek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 24.1.2009, 14:44
Bydliště: Malměřice

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od MiraDuchek »

Já to teda dostal e-mailem a bylo to celý album,na hromadu chodilo akorát srnčí a prase se drželo tak 3m.
Ta závist je hrozná věc,doufam že dotyčný si díky tomu že to obíhá na netu už nikde nezaloví.
CZ 550 medium,7mm rem.mag.+Swarowski Z6i 2,5-15
Ruger No.1 9,3 x 74 R, Meostar 7x56
Stafordšírský bulteriér Alli Staf Anatol,Christopher Blue Nijada
http://jana-duchkova.webnode.cz/
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Bohužel, i takovíto exoti se v našich řadách najdou - já bych chtěl optimisticky věřit, že to nebyl ani myslivec, ale nějaký POP, který chtěl ubohá zvířátka před zlými myslivci chránit a z toho důvodu bych byl s tou obecní vývěskou móóóc opatrný, aby to nakonec nesloužilo jako návod.
Kritériem pravdy je praxe.
Žanek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 272
Registrován: stř 03.3.2010, 10:28
Bydliště: u Brna

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Žanek »

myslivec to nebyl, ale závistivé prase provozující myslivost - otázka je jestli to třeba nebyla jen odveta ..... nicméně prasata jsou za pár dní zpátky, není třeba z toho dělat vědu, houbaři taky močí kde je napadne
ZKK 601 243 Winchester + Meopta ZD 3-12x56, ZKK 601 308 Winchester + Fomei Beater 1-4x24, dvojka ZP 16\70,16\70
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Není nic horšího, než když si dva kolegové v jednom sdružení dělají vzájemně naschvály a útočí jeden na druhého ve všech rovinách, mysliveckých i nemysliveckých. Máme kazatelny na společný zámek. Lovit sice může kdokoliv kdekoliv, ale pokud si někdo někde založí vnadiště a chce tam jít někdo jiný, bývá dobrým zvykem se na tom domluvit. Funguje to , zejména na principu vzájemnosti, dobře. Jenže dva, shodou okolností sousedé, se nemohou dohodnout nikdy a na ničem - a pak jeden z nich přijde ke kazatelně, odemkne a na sedačce leží hovno jak bandalír. Podezírá souseda, dokázat nemůže ovšem nic a mezilidské vztahy jsou pak na skutečně vynikající úrovni. Takovouhle dvojku mít ve sdružení, to je síla :mrgreen: :!: :!: :!:
Kritériem pravdy je praxe.
Rainbow
Nový návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23.10.2010, 13:35
Bydliště: Morava

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Rainbow »

Vytisknout a nechat kolovat se sdružení, aby měl dotyčný pořádnou ostudu.No jo, závist, tak o tom něco vím ....
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od motolada »

No nedělal bych z toho vědu,myslím že je tady dost outlocitných reakcí.Dějí se mnohem horší věci(např, to lejno je taky dobrý).Tak jak tady někdo psal po lese je tuny odpadků,močůvek,skla,chemie,pohybujících se strojů-no prostě vše co zvěři může vadit...
Tohle beru jako dobrý důkaz pro přezdržku,ale ukřižovat toho chudáka nehodlám....
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od kounek »

Řek bych že moje reakce nebyla nijak outlocitná. Nejsem typ co by za to dal někomu přezdržku, ale bral bych to jako zub za zub. Sviňárnu za sviňárnu...
Mauser M12MAX 308w; Blaser 750/88 5,6x52r/9,3x74r; Brno 502 243/12,Brno Stopper 458WM, CZ457
Dříve:CZ550Safari 375hh; CZ527; BO803.8; CZ550 9,3x62; IZH94; PPK K1 308w; Rössler Titan6 308w; Merkel Suhl 220E 9,3x74R/9,3x74R; ZKK600 30-06
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od motolada »

Jo a výš jak to dopadne?
Přesně tak jako u fesoje,jeden ničí život druhému,všichni vědí kdo to dělá ale nikdo to tomu druhému nedokáže.Klasické sousedské spory ze 2 baráků vedle sebe.Proto nemá cenu se tu pohoršovat co je to za hovado,ale zajít za ním a vyříkat si to jako chlap s chlapem(tím ani omylem nechci tvrdit že má dojít na fyzickou potyčku).
Ostatně už dříve tu zaznělo o naschválech typu močení po ochozech...
Znovu tvrdím,beru to jako další zábavné video na you tube apod..
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Zdenek41 »

To to je dnešní realita.Ona už byla i dřív.Pokud se jedná o močení neni až tak závažné pokud dotyčný nebere prášky na srdíčko.Znal jsem taky jednoho co močil z posedu po šprušlích a ještě mu je prasata okusovali.A to opravdu neni latina.Pokud je v ni chemie a ne sůl tak je to už problém.To je jako fekálie, na hromadě jí prase nesežere,ale v lese běžně.A i ty hov... tu už byly.Ubohost lidí nezná meze.
běžkař
Častý návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 21.1.2010, 21:14

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od běžkař »

Je bezesporu smutné, že se něco takového děje. Je to směšné a z části neomluvitelné. V našem dnešním světě mě však zaráží, že mají lidi hned unáhlené názory a absolutně zapomínají na to, že tento případ může mít nějaký kontext, který nikdo z nás vůbec nezná. Realita může taková, že člověk, který tam to vnadění měl, mohl dělat tomu "ulevujícímu" mnohem horší věci a tohle byla jen malá odveta. Vůbec netuším, odkud tento případ je, nikoho neznám, nikoho se nezastávám, jsou to jen spekulace. Ale připadá mi divné hned říkat: rozbít hubu, vyhodit ze sdružení atd. atd., když nikdo nezná souvislosti. Pokud to močení pramenilo pouze ze závisti, tak bych se pod všechny negativní narážky na ulevujícího se muže podepsal. Danou situaci však neznáme, proto je myslím lepší se jen pousmát. Dopředu říkám, že já jsem zatím (naštěstí) nic podobného nezažil.............
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Lesomil »

Zdenek 41 :)
dávám Ti plně za pravdu!!! U nás v honitbě se pohybovala tak stovka krav z přilehlých pastvin a po...li celej les.... Po relativně krátké době po nich začala černá zvěř ty lívance "uklízet".... a to relativně hodně... U nás je z lidských schválností v módě rozvěšování sáčků s vlasy, nařezávání příček posedů, případně jejich kompletní likvidace a jiné pozornosti ochránců přírody... :oops:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Leon »

tohle je u nás normál ale nedělaj to myslivci v létě jsem seděl na kraji lesa a koukám jak si to rázuje borec od chat došel kousek od vnadiště k vnadišti to už nestihl a začal srá... dosr.. a šel spátky na chatu
CZ 550 american 308win.
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od michalos »

Leon píše:tohle je u nás normál ale nedělaj to myslivci v létě jsem seděl na kraji lesa a koukám jak si to rázuje borec od chat došel kousek od vnadiště k vnadišti to už nestihl a začal srá... dosr.. a šel spátky na chatu
To kdybych zažil, tak začnu asi střílet někde poblíž schovanej...to byl fofr.... :twisted:
Odpovědět