reklamní spot do senátu

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamní spot do senátu

Příspěvek od Zdenek41 »

Pokud se nad tím zamyslíme tak ani ta rama do vzduchu nebyla až tak zákoná...
To že běžně při prolézání houští otevírám zbran a profukuji hlavně je pravdou.Ti co stojí na štontech to asi nepotřebují.Vše je o návyku mám hosta,kerý před nabitím kulovnice vždy vysune závěr a podívá se přes hlaven.Vžy pokaždé,každý den a hodinu lovu.Zvyk...
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: reklamní spot do senátu

Příspěvek od Lotr »

Ano, kandidát na senátora si zřejmě neuvědomil, že na jeho spot se bude dívat také odborná veřejnost - myslivci. Ruka na ústí hlavní zlomeného kulobroku by mi tak nevadila, ale plést si mysliveckou mluvu s mysliveckou latinou a střílet do vzduchu jen tak, z volné ruky kulobrokem, to je tedy síla. Tady je spot zcela kontraproduktivní, takového člověka bych nevolil, samotná myšlenka na to, že se spolupodílel na tvorbě zákona o zbraních, mě děsí :evil:

P.S. do lepšího vlákna než "hitparáda nesmyslů" to lépe umístit nešlo :D
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
palkopal
Zkušený diskutér
Příspěvky: 538
Registrován: pát 29.3.2013, 14:59

Re: reklamní spot do senátu

Příspěvek od palkopal »

A tak už mu dejte pokoj.

Ruku na srdce, kdo z vás "pravověrných" nevyvádí podobné psí kusy v jiných oborech činnosti, že by se nad nimi jiní "pravověrní" mohli cítit obdobně dotčeně.
Já když občas čtu nebo vidím ve sdělovacích prostředcích o něčem, čemu profesně rozumím nebo znám, kolikrát se taky nastačím divit.
Ten spot není určen jenom odborné myslivecké veřejnosti, ale hlavně voličům, laikům. A ti to nepoznají, pouze vidí bodrého strejdu v zeleném, flintou a pejskem.

P.S. Pana Havlíčka znám, přesto není můj kamarád na naštěstí ho nemusím volit.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: reklamní spot do senátu

Příspěvek od BwanaHunter »

palkopal> no, samozřejmě že málokdo umí vše a všemu rozumí, ale od toho mám nějakou soudnost a sebekritický nadhled, abych věděl, že když v něčem nejsem dobrý, nebo jsem dokonce špatný, že se tím nebudu prezentovat na veřejnosti. Ale máš pravdu, že pokoj mu klidně dát můžeme...

dalas> je to asi jak říkáš. Možná i tím, že jsem zvyklý nosit i krátkou, jsem nějak nabyl zvyku si neustále udržovat v hlavě semafor - mám zbraň, kde, v jakém stavu (nabitá ano/ne, zajištěná..).
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Odpovědět