Brokové automaty

Vše o brokovnicích
Odpovědět
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Re: Brokové automaty

Příspěvek od TT33 »

moron píše:Zdravím v novém roce

není mezi Vámi někdo kdo zná brokový automat Browning Maxus?

Díky za postřehy

Rosťa
Nějaký čas už BROWNING MAXUS mám, funkce bez problémů, trefuje, a až na drobnosti jako je plastová botka pažby, která u nás není na trhu, ho hodnotím jako nejlepší brokový automat, co jsem zatím měl.
Paavo
Nový návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12.4.2012, 21:28

Re: Brokové automaty

Příspěvek od Paavo »

Souhlasím, střílel jsem s ním minulou sezonu a je vynikající. Za příjemnou výhodu oproti konkurenci bych viděl nabíjení všech nábojů zespodu do schránky s tím, že pokud je závěr v zadní poloze systém automaticky první náboj podá do komory. Při rychlé střelbě a nabíjení v bažantnici a na kachnách není třeba vkládat první náboj do komory, mačkat záchyt, ale jen podávat náboje zespodu do schránky. Zádržky při střelbě žádné, zpětný ráz nula, pažba sedí většině střelců = jednoduše Browning :wink:
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Beretta A 390 ST 12/76

Příspěvek od michalos »

Zdravím,
má někdo zkušenosti s tímto brokovým automatem ať už osobní nebo zprostředkované ? Lovu lesu Michal
petrusxxx
Nový návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: ned 12.9.2010, 19:09

Re: Brokové automaty

Příspěvek od petrusxxx »

chlapi muzete mi poradit nevim proc ale nechce mi prebijet brokovy automat cz 912...ze zacatku to nedelalo problem ale ted jsem v ni mel slugy 32 g a po rane mi neprebila..musel jsem znova zmacknout tu zapatku aby mi to vhodilo naboj do komory pak znova natahnout zaver..dekuji
cz 550 fs 7x64,meopta meostar r1 7x56rd
Uživatelský avatar
OndraH
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pon 25.9.2006, 7:17
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokové automaty

Příspěvek od OndraH »

Ahoj premyslim o koupi brokoveho automatu. Pozadavky hlaven do 71cm raze 12x76. Nabizi se jety browning gold, remington 11-87, nebo nejake nove zbrane predevsim italske produkce, investvat chci cca kolem 25 tisic co doporucite??
Browning Maxus high grade 12*76
Tikka T3X CTR 308, Swarovski Z6i 2,5-15x56
Brno combo12/308W x Swarovski Habitch 3-12*50
CZ 455 22lr/17hmr x čínská kopie leupoldu
Uživatelský avatar
OndraH
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pon 25.9.2006, 7:17
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokové automaty

Příspěvek od OndraH »

tak jsem jsem nakonec vybíral z nabídky browningu výběr byl mezi maxusem a phoenix hunter. Vyhrál maxus high grade:-) až na tu cenu:-( vše jednoduché, lehká flinta, přebijí všechny, plno příslušenství v kufru, možnost uzamčení nábojů v trubici.
Browning Maxus high grade 12*76
Tikka T3X CTR 308, Swarovski Z6i 2,5-15x56
Brno combo12/308W x Swarovski Habitch 3-12*50
CZ 455 22lr/17hmr x čínská kopie leupoldu
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Re: Brokové automaty

Příspěvek od TT33 »

OndraH píše:tak jsem jsem nakonec vybíral z nabídky browningu výběr byl mezi maxusem a phoenix hunter. Vyhrál maxus high grade:-) až na tu cenu:-( vše jednoduché, lehká flinta, přebijí všechny, plno příslušenství v kufru, možnost uzamčení nábojů v trubici.
Gratuluji k výběru, mám MAXUSE jednu sezónu, je spolehlivý, přesný... taky jsem ho vybral pro možnost uzamčení nábojů v trubici a vysypání trubice spodem. Problém u něho je s pryžovou "samolepící" botkou, která se přilepí ke všemu čeho se dotknete... pažba se nedá nahodit do ramene a nelepící botku nejsou schopni zástupci od Walteru dovézt... Je smutné, že u takové, ne zrovna levné zbraně musíte botku přelepit izolepou, koupit návlek, nebo improvizovat a vyrobit si botku sám... já jsem ze zoufalství po roce objednávek a urgování upravil botku CZ-Uh.Brod. Dále nevím, jak Vaše zbraň, ale ta moje neměla zkoušku na ocelové broky, tu jsem si musel dodatečně zaplatit na zkušebně, - aby dovozci ušetřili, nakupují zbraně určené prý pro americký trh, bez zkušebny a u nás si nechají provézt pouze vyšší zkoušku. :roll:
Uživatelský avatar
OndraH
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pon 25.9.2006, 7:17
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokové automaty

Příspěvek od OndraH »

jo botka je taková zvláštní, asi taky budu muset změnit, zkoušky na ocel to má - jinak bych ho nekoupil, momentálně laborují spíš s podložkami na zalomení pažby, flinta mě ne úplně sedí jak bych potřeboval, z návodu nejsem moudrej jako tam dát, jestli jich můžu dát víc atd.
Browning Maxus high grade 12*76
Tikka T3X CTR 308, Swarovski Z6i 2,5-15x56
Brno combo12/308W x Swarovski Habitch 3-12*50
CZ 455 22lr/17hmr x čínská kopie leupoldu
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Brokové automaty

Příspěvek od zadyz »

Pánové co říkáte na tuto zbraň značky AKKAR - ALTAY

http://www.zbrane-strelivo-optika.cz/pr ... samonab/28
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Brokové automaty

Příspěvek od michalos »

Hodně mi to připomíná Bajkal
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Brokové automaty

Příspěvek od Georg.H »

Na to ti odpoví Milda
když je prodává...
kounek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 534
Registrován: ned 11.7.2010, 17:47

Re: Brokové automaty

Příspěvek od kounek »

Předem omluva za OT, ale v tom odkazu jsou perfektní fotky produktu č. 12 a 13, to musíte vidět... :D
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Brokové automaty

Příspěvek od zadyz »

jj 12 a 13 jsou dost dobré ;-) , ale jinak jsem zatím na Akkar nenašel zrovna chválu
sulass
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24.7.2013, 17:34

Samonabíjecí Brokovnice

Příspěvek od sulass »

Dobrý den,chtěl bych si koupit brok automat a to bud Beretta A400Xplor unico nebo action nebo Browing maxus případně Benelli.Máte někdo zkušenosti s těmito značkami?Pokud ano děkuji předem za vaše názory
Bermann
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28.7.2013, 16:38

Re: Samonabíjecí Brokovnice

Příspěvek od Bermann »

Dobrý den, vlastním Beretta A300 Outlander Wood r.v. 2012, ale střílel jsem i kamarádovu Berettu A400 Xplor. Obě jsou příjemné, pohodové, spolehlivé flinty. Já mám s A300 nastříleno cca 2500 nábojů od 24g po 50g. Sežere úplně všechno, od SellBell, Hull, Baschieri, Cheddite atd. Za celou dobu ani jeden zádrh, vyhazuje, přebíjí... Jsem maximálně spokojen !!! Co ale musím přiznat, po každém střílení rozeberu zbraň, vyčistím kompletně celou cestu odběru plynu + vnitřek baskule. Ale je to malá daň za spolehlivost a vše další, co Vám samonabíjecí Beretta nabídne. Beretta A400 Xplor je vyšší model, ale co se týče kvality a spolehlivosti jsem nezaznamenal nějaký rozdíl. S pozdravem Bermann
Odpovědět