Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
mikycz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 21.7.2011, 9:35
Bydliště: Brno

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od mikycz »

Marek Hanák Všechovice, zatím všechno co dělal tak funguje výborně.
Josef Pejchar
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: stř 10.9.2008, 13:50
Bydliště: Brno

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Josef Pejchar »

Já můžu doporučit Františka Matyška z Ráječka, zatím velká spokojenost. Flintu lze nechat v prodejně AlfaProj na Šumavské v Brně, každý pátek si tam jezdí pro zakázky.
pepava
Častý návštěvník
Příspěvky: 68
Registrován: sob 26.12.2009, 20:32

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od pepava »

Před dvěma lety jsem si zakoupil u jednoho obchodníka pozorovací přístroj Pulsar Quantum HD 38S. Přístroj jsem používal intenzívně prakticky denně k naprosté spokojenosti. Minulý měsíc se mi však u přístroje vyskytla menší závada. Jelikož jsem chtěl mít přístroj opravený pokud možno, co nejdříve, rozhodl jsem se vynechat mezičlánek (obchodníka) a komunikoval jsem přímo se zástupcem Binoxu Praha. Nečekal jsem, že uspěju a spíš jsem si myslel, že mi nebude vyhověno. Mile jsem byl překvapen ochotou a sdělením, že to můžu odeslat přímo jim do Binoxu. Přístroj jsem tedy ihned odeslal k opravě v rámci reklamace do Binoxu s popisem závady. Za týden mi byla doručena zásilka z Binoxu. Po rozbalení krabice jsem zjistil, že mi byl zaslán zcela nový přístroj v originálním balení se všemi doplňky! Samozřejmě mi tímto skutkem udělali v Binoxu velkou radost. Musím proto ocenit jejich vstříctnost a rychlost. Opravdu super služba, na kterou já osobně nejsem moc zvyklý. Když si vzpomenu na to martýrium, které jsem před lety zažil , když jsem reklamoval optický zaměřovač ZEISS 6-24x56 FL - rok!!!
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od kikin »

Pepava.mě kdysi měnil za novovou 550ku,co v mrazu nešla zapnout,dva roky starou.Dal do mrazáku překontroloval a z regálu dal novou.Příkladný přístup k zákazníkovi.
Na druhém konci spektra je dovozce Suzuki.Samovolně se mi zařazoval pohon pravého předního kola na Suzuki Jimny.Stále to rejpali hlavně,aby to moc nestálo.Auto tehdy mělo 23000km,zbýval rok garance.Garančák mě posílal do jejich,,nejlepšího servisu".,,Nic jsme nenašli,začalo to fungovat".Jezdili se mnou,aby viděli řazení.Samé výmluvy,dokonce jim z Mexika radili po jejich síti,co to bude,závada se vracela.Se stížnostmi moc neuspějete,ředitel zastoupení komunikuje jen japonsky a anglicky a pouze mailem.Psal jsem mu,ale stejně to končilo na stole garančákovi,který to dost sabotoval.Napsal jem přímo výrobci do Japonska.Ten odpověděl obratem,že se ,,zasadí o to,aby se můj Jimny stal opět mým favoritem". :D
Servis opravoval bez výsledku.Nápravu odmítali vyměnit.Pak už používali taktiku,že na opravu mají 30 dnů.aby mě vydusili.
S touto závadou jsem byl v servisu 27X.Jsou to hajzlové,měl jsem raději zajet do Německa.
Nakonec jsem to opravil sám.
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Toma »

Jednou jsem kupoval ruský dalekohled ,měl závadu ,nešel ostřit do nekonečna.Prodavač bez řečí sáhl do regálu a dal mě druhý.Víc překvapený jsem byl když jsem se zeptal jiného prodavače jestli by mě vyměnil náboje 16x70 které jsem měl,za 16x65, kus za kus.Rozdíl 3 kč.Bez problémů.A civilní příhoda,koupil jsem nerezovou konvici na vodu.Po naplnění a zahřátí se objevili kapky.V obchodě jsem žádal výměnu nebo peníze.Řekli mě že to nejde prý se musí poslat na opravu.Prý už je použitá,kdybych to nezkoušel tak by ji vyměnili.
Lovec zabíjí jednou ranou.
Uživatelský avatar
M39
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08.12.2016, 2:08
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od M39 »

Dobrý večer, měl bych na vás dotaz. Podařilo se mě sehnat vzácný kousek pušku Mosin Nagant M39 a chtěl jsem se zeptat jestli by mě někdo poradil nějakého šikovného puškaře na Liberecku, který by byl ochoten ji prohlédnout a udělat na ní menší servis ?. Nerad bych ji nějakým neodborným zásahem znehodnotil a proto se obracím na vás na zkušenější střelce. Chtěl bych především oživit dřevo a myslím si, že by si to i zasloužila :wink: Menší vrásku na čele mě dělá prasklina uvnitř torza zbraně. Brynýr bych ponechal jaký je kvůli autentyčnosti. Pokut by jste mě někoho doporučili byl bych vám velice vděčný :wink:
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 763
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od johnyc77 »

Ahoj, přemýšlím o pažbě GRS na svého Sauera 202. Problém je ten, že výrobce pro tento model pažbu nevyrábí. Dala by se pouze objednat pažba bez vnitřního výběru (zádlabu) a nějaký pažbař by ji měl být schopný dopasovat a usadit na zbraň. Nemáte někdo zkušenost, nebo nevíte, u koho by se to nechalo udělat? Prosil bych nejlépe Plzeňsko, popřípadě střední Čechy, Jižní Čechy..

Díky za reakce.
jezevcik
Častý návštěvník
Příspěvky: 68
Registrován: stř 26.9.2007, 8:47
Bydliště: praha

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od jezevcik »

p.Václav Antoš ten je z plzeňska a dělá dobrou práci
jakleh
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04.4.2017, 5:34

Puškařství Hadaš

Příspěvek od jakleh »

Zdravím narazil jsem na zbraně Puškařství Hadaš a dosti mě zaujali. Chci se zeptat na vaše zkušenosti. Kvalita cena atd. díky a lovu zdar

Přesunuto sem, příspěvky k tomuto puškařství výše. Karel61.
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Zbrojovák »

Nooo, tak pánové, po dlouhé době musím napsat opravdu dobrou recenzi na prodejce Binox Praha, na určitém, ne levném přístroji jsem reklamoval poměrně nepodstatné věci( drobná vada, vypadlý jeden pixel, nedovření krytky - trochu hůř to šlo), až jsem váhal zda mi to stojí za ten risk a čas něco posílat.
A světe div se, ne jen že reklamaci vyřídili s předstihem 2týdnů oproti zákonné lhůtě, ale i po dvou letech od prodeje (dodrželi svou nadst. záruční dobu 3let) - to jsem i očekával, ale prostě poslali výměnnou nové zboží- což jsem tedy zažil prvně. Dost nadstandard přístup, nesetkal jsem se s tím ještě :lol: málem jsem se bál že se spletli a budou to chtít zpět - přiložili doklad.
takže více takových
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
Uživatelský avatar
roman200
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 19.11.2015, 12:49
Bydliště: Plzeňsko

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od roman200 »

S Binoxem mám podobnou zkušenost, reklamoval jsem po roce a půl noční pozorovák Yukon. Přestal fungovat přísvit, za dva týdny přišel email s informací o tom, že kupní cena byla odeslána na můj účet a to bez dalšího vysvětlování. Můj typ přístroje se již nevyráběl a oprava se zřejmě nevyplatila. Ohledně českých obchodníků jsem veliký skeptik, ale Binox chválím, kudy chodím :wink: . Podobné zkušenosti jsou i v mém okolí...
Mé původní uživatelské jméno je roman300...
CZ 550 9,3x62; ZG47 8x57JS; CZ550 300WM; BAR II 270W;;12/70;12/76;45ACP;.38Spl
Zbrojovák
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1627
Registrován: pon 21.3.2011, 7:19
Bydliště: Morava

Kontakt na puškaře -Olomoucko

Příspěvek od Zbrojovák »

Pánové, prosil bych, pokud máte někdo kontakt nebo víte o puškaři na Olomoucku - potřebuji po kolegu myslivce provést celkem běžnou úpravu montáže zaměřovače, nebo zhotovení jednoduché násuvné pevné montáže nové na míru.
Předem děkuji. Sem nebo i do SZ případně. nebo na mail zbr1@seznam.cz
Mauser 98(Tymney/ERA) 9,3x62, Z.Diavari 3-9x42+ Vulcan v5= 720m/s
Kubajs
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 210
Registrován: úte 06.5.2008, 11:51
Bydliště: Olomouc

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Kubajs »

Staněk z Křelova. Ale co jsem s nim před měsícem mluvil, tak toho má moc.
Marlin XS 7 243 win, cz 550 lux 8x57JS, ZP 45 16/65.
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od precechtel »

Bedřich Kříž, Olomouc, část Nedvězí, Peckova 12, odborník, trochu pavouk, ale montáže všeho druhu, renovace - repase starých zbraní, osobní dlouholetá zkušenost. F.
politice a politikům zmar
pufr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2906
Registrován: ned 10.2.2008, 20:04
Bydliště: Kousek západně od Prahy

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od pufr »

http://www.puskari.cz/
Zajímavý počin - zatím s nedeklarovaným, nedoloženým pozadím - což může být v případě komunitního webu/blogu problém :?
Pufr
Odpovědět