Vandalismus

Posedy, žebříky, seníky, krmelce a jiné.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Tak jsem si ty jejich stránky pročetl a mohu říci, že mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu je mi jich líto, na druhou stranu bych jim s chutí pár přidal po zádech. Nechcete někdo založit stránky proti veganům? Vždyť je to proti přírodě. Kdyby pánbůh chtěl abychom žrali zrní, narostl by nám zobák. Kdyby chtěl abychom žrali trávu, meli bychom složené žaludky... My ale máme orgány nejpodobnější praseti a to je, jak známo, všežravec :lol:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Vandalismus

Příspěvek od motolada »

No a hlavně by si měli tito zeleninoví pojídači uvědomit,že tím že sami spásají tyto dary z hlíny vyrostlé,připravují o potravu chudáčky zvířata o jejichž maso jim jde... :!: :!: :!:
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

No, my tu spotřebu "trávy" máme vyšší než oni, ono to zvíře musí dost sežrat aby vyrostlo do talířového stadia... Ale jsou divní :lol:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Smrtihlav
Nový návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: úte 17.1.2012, 0:42

Re: Vandalismus

Příspěvek od Smrtihlav »

Mno po důkladné pročtení zmíněných stránek jsem došel k názoru, že člověk který je vytvořil je zamindrákovaný listožrout. A na svém blogu ukazuje jenom ty nejhorší případy co se bohužel staly. A největší sranda je že ti lidi co mu tam přitakávají mu to žerou. Jenže každá mince má dvě strany. Každý člověk je jiný. Ten blog a stránka na facebooku jsou k smíchu :-D Takových lidí co jsou proti myslivosti bylo je a bude. A shozený posed se dá znovu postavit.
CZ 550 FS 6,5x55 SE + Meopta Meostar R1 3-12x56RD
ZP 50 16/16
Kulobrok 7x65R/16 + zeiss 7x50 + 16/16
Jednoranná malorážka Simson suhl 22LR
Jednuška Bajkal 20/70
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Shozený posed se rozhodně dá znova postavit, to jo... Ale třeba já, když chci postavit posed, musím si na to najít potřebný čas a to u mne není žádná legrace, hlavně v sezóně. Já jsem kliďas, ovšem neručím za to, jak by dopadli pachatelé, kdybych je u toho přistihl... Střelnou zbraň bych samozřejmě nepoužil, nejsem magor, no ale taková řádná sukovice.... :lol:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Smrtihlav
Nový návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: úte 17.1.2012, 0:42

Re: Vandalismus

Příspěvek od Smrtihlav »

No jo.... sukovice to je dost pádný argument :lol: :lol: stačilo by jenom trošku načechrat záda. :lol:
CZ 550 FS 6,5x55 SE + Meopta Meostar R1 3-12x56RD
ZP 50 16/16
Kulobrok 7x65R/16 + zeiss 7x50 + 16/16
Jednoranná malorážka Simson suhl 22LR
Jednuška Bajkal 20/70
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Obrázek
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Obrázek
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Obrázek
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Obrázek
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Omlouvám se, nešlo to vložit do jednoho komentu.
Co mě k tomu řeknete myslivci ? Opravdu stojí za to být v takovém MS ?
Okolí myslivecké chaty, patrně se někdo od podzimu nenamáhal k úklidu.
Teď napište že je to celé narafičené :lol:
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Vandalismus

Příspěvek od precechtel »

no já ve svém okolí neznám myslivce, který by pohodil hlavu z černé, aniž by si vzal zbraně jako trofej, totéž se týká likvidace deky - co znám myslivce, tak deku zakopávají do země, do hnoje, či spalují. Občas se i v naší honitbě objeví deka ze srnčí zvěře pohozená v křoví u silnice první třídy a někdy dvě i tři současně, z našich členů to nedělá nikdo, bývá to vždy jen na jednom konkrétním místě. Tak kdo to asi dělá? Někdo, zřejmě pytlák, co se zbavuje odpadu a důkazů.
politice a politikům zmar
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Vandalismus

Příspěvek od Leon »

Takhle to dávám na zahradě do lesa a jak je to obsypaný sýkorkami než to do mrtě očistí
CZ 550 american 308win.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Vandalismus

Příspěvek od BwanaHunter »

Chvojí nechané po výřadu na louce není nic výjimečného, a asi ani tak strašného, jsou to jen větve. Spárky na eternitu jsem nějak nepochopil, a ta hlava, to je jak říká kolega precechtel, ty zbraně nejsou zlatý, ale jsou už dost pěkný na to, aby to byla hezká trofej na zdi a připomínka. Takže taky nechápu. Že si dneska už leckdo neumí vyndat kelce z laně, a neví co s nima, tak si je neberou, to už jsem si zvyknul, ale tohle... :shock:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Vandalismus

Příspěvek od Lotr »

Asi tak, škáry z divočáků ponechané k ozobání sýkorkám, spárky připravené na cvičení psů a hlava připravená na vyndání zbraní nebo možná celá k preparaci, to všechno na myslivecké chatě. Kde jinde by to mělo být? Ve sklepě, v naprosté tmě, hlídané předsedou a hospodářem, aby náhodou okolo nešel nimrodl s foťákem? No a co? Chvojí někdo neuklidil, budeme ho za to kamenovat? Nějak jsem Tvůj příspěvek nepochopil, nimrodel? Až půjdeš okolo fotbalového hřiště nějakého venkovského klubu, budeš fotit neuklizené míče a síť přehozenou přes branku a budeš to dávat na stránky o fotbale? :roll:
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Odpovědět