Vandalismus

Posedy, žebříky, seníky, krmelce a jiné.
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

To je fajn, zakrývat lenost tím, že je to nachystané od podzimu :D
Já bych svého psa nic takového do tlamy vzít nenechal.Smrdí to jak hajzl, práší se z toho jenom když s tím člověk pohne.Nikdo normální s tím cvičit psa nebude.Já sem vždycky zamrazil a podle potřeby vytahoval z mražáku stále "čerstvé" . (I škáru).
Kdyby někdo chtěl lebku k preparaci, tak si ji vezme zrovna a né až je na ní zaschlá tkáň, barva a leží pod stolem čtvrt roku.Nějaký pes by ji zvládl znehodnotit nebo odvléct pryč během chvilky.Asi si pod pojmem úcta ke zvěři představuju něco jiného.

Jo a příště vyfotím i ten bordel okolo když toto je málo.Igelity, sklénky, petky...
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Vandalismus

Příspěvek od Leon »

Hlavně jestli ty jsi tak pracovitý jak tvrdíš :wink: P.S. Čechy jsou strašně malý :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Nimrodl - hele a pokud jsou tam, jak říkáš, PET láhve, igelity... Nahlásil jsi to jako černou skládku nebo něco podobného na OŽP? Protože já osobně, pokud by mne to štvalo a bylo to tak hrozné jak popisuješ, bych to udělal... Nebo jen dáváš fotky na net a snažíš se nám ukázat jaká jsou u myslivců hovada? Protože to se snažíš zbytečně, to my už všichni víme....
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Vandalismus

Příspěvek od crif »

Ještě větší hovada jsou ti, co se prohánějí motorkami mezi stromky. Na to je taky dobrý lék - drát mezi stromy v metru padesáti......
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Nebo tohle co ? ! Nález asi před čtrnáct dny.Za každý defekt jeden posed :wink:
Obrázek
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Ne to ne... Drát mezi stromy by sice bylo "konečné řešení motorkářské otázky", ale špatné...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Vandalismus

Příspěvek od crif »

Možná to Time někoho bolelo, ale od té doby je klid. A svůj majetek i přes veškerou dokumentaci a spolupráci s policií nebylo možné před těmito lidmi ochránit. Možná dost radikální, ale účinné. S tímto se zase já moc nese.. Ať se to někomu líbí či ne.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

tak samozřejmě když jdu s dětmi po lesní cestě a vyřítí se proti mne občané na motorkách a nebo hlavně na horských kolech a málem nás přejedou rozhodně jsem nasr.... ale drát to opravdu ne, bohužel i mezi nima jsou dementi co porušují zákon a co kazí jméno jim stejně jako je to mezi náma jsme jen lidi a v každé lidské skupině narazíš na normální lidi stejně tak jako na omezence a idioty co místo aby jeli jezdit na vybudované dráhy které tu po okolí máme a fungujou tak raději jedou do lesa a ničí lidem jejich majetek a ohrožují lidi na procházce. Jestli chtěj šetřit a nebo maj z toho větší adrenalin těžko říci

Nimrodl a tu lať s těma hřebama jsi nafotil kde? že tady vykřikuješ něco o bourání posedů?? nebylo to třeba na lesní cestě?? nějak nevidím že by ležela na asfaltu takže pokud chceš komunikovat a rozhořčeně vykřikovat podávej informace kopletně včetně jejich pozadí a né jen jejich části, fotka klacku s hřebama v lese - pro mne se jedná že majitel lesa už má dost dementů co mu rozjíždí nově vysázené stromky a plně ho chápu ono i ty sazenice něco stojí a to nepočítám práci s jejich sázením a když pak přijdeš po víkendu a máš novou výsadbu rozježděnou jako se děje i tady u nás a možnost vymoci škody nulová tak pak se nedivím že se tam objeví toto stejně jako to tady dávaj i u nás majitelé lesů. Možná ty jseš ukázněnej jezdec v teréňáku a jezdíš jen po areálech k tomu určených a né po lese, ale v té vaší skupině těch idiotů je opravdu hodně a chtělo by to nějakou sebereflexi kdy by jste ty lidi co působí ty škody na něčím majetku a nerespektují platné zákony nějakým způsobem zastavili a donutili aby například místo aby jel na 4kolce azimut přes plot obory či nové výsadby se nedělo, potažmo když na internetu je plno příspěvků a různých fór kde se prezentují a nebude pro vás takový problém ty lidi identifikovat a dohledat, takže máš volné pole působnosti a budu velmi rád sledovat jak uspěješ a zlepšíš situaci ve vaší skupině :wink:
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: Vandalismus

Příspěvek od crif »

Jestli je na tom prkně napsáno: " myslivec" , nebo " vlastník " pozemku či lesního porostu je docela rozdíl. Takže tvé závěry mi přijdou směšné...... Dělej soudy až si seš na sto pro jist .
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Rimar77
Je to lesní cesta.Kudy občas projede traktor, kolista,čtyřkolkář.
Já osobně mám od vánoc třetí defekt.Dva na nivě a jeden u patrola.Všechno v katastru naší obce, no a nedávno sem našel toto.
Přitom jezdím pouze po těch nejhorších lesních cestách, po LKT, kladovkách, harvestorech...Projíždět mezi stromy, po loukách...není zajímavé pro žádného offroaďáka
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

Nimrodl a zajisté víš že vjezd na lesní cesty je zákonem zakázaný?? :wink: Možná pro tebe jezdit mezi stromy zajímavé není ale pro 4kolkáře a jezdce na kroskách to již neplatí ty to mezi stromy vyloženě baví no a další možnost taky je že se majitel lesa brání krádežím dřeva, která v poslední době taky dost narostla, pořád nevidím důvod proč by to tam dával myslivec nám že někdo jede po lesní cestě nic nezpůsobuje, leda že by tam jel pytlák to pak by myslivcům škodilo a kdyby mi projel někdo v noci pod posedem tak bych taky nebyl nadšenej ale nedával bych nikam dřevo s hřebama aby tam píchnul kolo traktor majitele pozemku a naštval si ho a musel se pak s tím posedem pakovat pryč
nimrodl
Troll
Příspěvky: 141
Registrován: sob 27.10.2012, 13:36

Re: Vandalismus

Příspěvek od nimrodl »

Jezdím po účelové komunikaci a zákazové cedule respektuji, nikde tu však nejsou ani závory :wink: a jako myslivec určitě víš o co se jedná.
Nissan Patrol GR Y 60 long ,35" , navijak a tuna železa navíc :-)
Lada Niva T3
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vandalismus

Příspěvek od Tim »

Traktorové linky jsou účelové komunikace? Pane jo, asi jsem málo studoval... A to, že někde není závora nebo zákaz vjezdu vůbec, ale vůbec nic neznamená... A mezi námi děvčaty, lesní cesta je určená pro plnění funkce lesa, nikoli na testování offroadu...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od Hirc »

to NimrodL: problém je, že Ty tam se svým offroadem nemáš co dělat! Jako majitel loveckého lístku to musíš vědět, takže je to jen o Tvém respektu k pravidlům, že :evil: . Pěkně popsáno je to třeba zde:
http://www.zakaz-vjezdu.cz/legalni-nebo ... egislativa
A případné odpovědi na své námitky si můžeš přečíst tady
http://www.zakaz-vjezdu.cz/legalni-nebo ... verejnosti

A pokud ti někdo X-krát říkal, že nemáš lítat s offem po lese - a ty to nerespektuješ - tak se nediv že to začal řešit po svém a evidentně ví kam jezdíš. Celá tahle věc vypovídá především o Tvé osobnosti, resp. pokrytectví.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vandalismus

Příspěvek od rimar77 »

nimrodl přesně tak vím moc dobře o co se jedná :D ale kolegové Tim a Hirc to už napsali velmi přesně to co jsem ti už řekl v předchozím příspěvku že ze zákona tam nemáš co dělat a neznalost zákona neomlouvá. Taktéž si tady v jednom příspěvku vyobrazil hulváta mysl. hospodáře, který na tebe křičel, že jezdíš po lese a tys tvrdil že ne a že když tě chytí rád zaplatíš pokutu a v dalším příspěvku píšeš že sis propíchl v lese kolo u Nivy a u patrola :-) neprotiřečíš si tak trochu?? :wink: :D Takže až budeš sám dodržovat pravidla a zákony moralizuj a kritizuj nás zlé ničemné myslivce :wink: a pokud budeš tvrdit že my myslivci si tam jezdíme tak ano někteří a někdy po lesních cestách jedeme za účelem výkonu práva myslivosti ale my za to platíme nájem majitelům pozemků a tudíž k tomu k tomu od nich máme souhlas což předpokládám také víš a mimoto např. u nás jsou myslivci ve skrze i majitely pozemků takže opět jezdí si po svých pozemcích což se nedá o tobě říci :wink:
Odpovědět