Psi v revíru

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Odpovědět
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Psi v revíru

Příspěvek od Patrik D »

Zdravím všechny, mám dotaz, do sousední obce se přistěhoval cizinec má češku a prý se mu tady líbí, že se tady budou dobře cvičit psi. Co Vy na to, může cvičit ohař nějaký Španěl v našem revíru ???? Co by jste s nim udělali když bude se svými psi procházet struhy ve vašem revíru o který se cely roky stráte???? Ano máme dostatek drobné ale za dost vysokou cenu.
Děkuji za odpovědi
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Re: Psi v revíru

Příspěvek od Patrik D »

??????
vesrad
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 14.1.2010, 19:25
Bydliště: Olomoucko

Re: Psi v revíru

Příspěvek od vesrad »

No asi bych si osobně zjistil, jak se věci mají. Ono zprávy JPP (jedna paní povídala) nejsou nejlepší podklad pro vyhlášení války...
Třeba je to normální chlap, který se nakonec zapojí do relativně normálního fungování místní myslivosti. Nevím jak u Vás, ale u nás se každý dobrý pes cenní.
Pokud by to nešlo po dobrém, tak bych zkusil kontaktovat orgán státní správy myslivosti. Zákon umožňuje ledacos - třeba omezení vstupu do honitby z různých důvodů. Otázka je praktická vymahatelnost...
ZKM 452 Varmint .22LR
IŽ 58 16/70,16/70; Brno 801 12/70,12/70
ZG 47 "Kuna" .35 Whelen, CZ 557 .308 win

(Kdysi Německý křepelák, Bordík, Blaser ES67 7x65R,12/70; CZ 550 Varmint .308 win,ZK 99 "Hanák Brno" 6,5x55SE)
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Re: Psi v revíru

Příspěvek od Patrik D »

No vzhledem k tomu, že pán přišel, koupil barák a na černo začal stavět konce ani ne na jeho pozemcích a je tady par dní a psi mu běhají po sadech, nemám z toho dobrej pocit.
Co se týká psů, tak vzhledem k tomu že drobnou máme, tak také jsme rádi za každého dobrého psa.Není to dlouho co jsem byl jednomu co si koupil barák vysvětlit co a jak, má dva výmarské ohaře, venčil je všude možně, no a dopadlo to tak, že jsem ho pozval na hon jako honce se psem, je teď v kurzu a vypadá to, že budeme mít o člena navíc. Mi nemáme problém se družit, ale ten člověk musí být normální, o tom na co se ptám, mám pocit, že budou problémy bohužel.
Odpovědět