ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
Pavel8
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: úte 22.1.2019, 21:03

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od Pavel8 »

Co se týká plynulosti obrazu a pohybu v menu, tak vše v pořádku. Zrcadlení přes telefon funguje taky dobře, dokonce i přehrávání videa, které mi ze začátku nefungovalo, až po některé z aktualizací.
To zasekávání je nepříjemné, toleroval jsem do té doby, kdy jsem měl prst na spoušti a v tu chvíli zásek, to bych to na místě rozšlapal nebýt to v záruce :D
Ještě si s tím trochu pohraji. Dřív se to sekalo při každém puštění do 15ti minut a naposledy se to po 2 hodinách neseklo, chtěl bych dojít na reklamaci do obchodu se závadou, je totiž možné, že mi to pak vrátí za měsíc s tím, že závada se neprojevila.
Baterie taky vydrží dlouho, dokonce i v mrazu jsem neměl problém výdrží.
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Koho by zajimaly novinky ATN tohoto roku, tak zde je video rozhovor z shot show 2020. https://www.youtube.com/watch?v=I36t6Rw ... gM_HUhXVXA

Rozsiri se termo Thor LT o nove modely.
5 termo predsadek https://www.atncorp.com/thermal-clip-on-system
6 termo kukatek OTS LT https://www.atncorp.com/thermal-monoculars
ATN X-Sight LTV - zatim na strankach neni, ale vypada to na odlehcenou verzi 4K. Asi nebude mit zoom, videa budou bez zvuku, zadna balisticka kalkulacka, RAV, wifi...

Skoda, cekal jsem nejakeho nastupce 4K.
xtaup
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 296
Registrován: pon 29.9.2008, 14:30
Bydliště: Podkrkonoší
Kontaktovat uživatele:

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od xtaup »

Pavel8 píše: pát 17.1.2020, 13:51 Co se týká plynulosti obrazu a pohybu v menu, tak vše v pořádku. Zrcadlení přes telefon funguje taky dobře, dokonce i přehrávání videa, které mi ze začátku nefungovalo, až po některé z aktualizací.
To zasekávání je nepříjemné, toleroval jsem do té doby, kdy jsem měl prst na spoušti a v tu chvíli zásek, to bych to na místě rozšlapal nebýt to v záruce :D
Ještě si s tím trochu pohraji. Dřív se to sekalo při každém puštění do 15ti minut a naposledy se to po 2 hodinách neseklo, chtěl bych dojít na reklamaci do obchodu se závadou, je totiž možné, že mi to pak vrátí za měsíc s tím, že závada se neprojevila.
Baterie taky vydrží dlouho, dokonce i v mrazu jsem neměl problém výdrží.
Osobně jsem měl taky problém se sekáním, bylo to nepoužitelné, až třetí přístroj se povedl. První jsem reklamoval. Druhý (sekal se hlavně při nízkých teplotách) jsem vrátil ve lhůtě 14 dnů. Se třetím, který teď používám, absolutní spokojenost. U nového přístroje doporučuji ihned ho umístit do mrazáku, nejlíp se tak hned zjistí, jestli funguje tak, jak má i při nízkých teplotách.
ramo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: úte 14.1.2014, 11:26

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od ramo »

Tak už došlo i na mě! Včera na čekané při cca -1°C jsem odložil flintu a posléze už jsem ATN X-SIGHT 4K PRO 5-20X nenahodil. Není to zamrznutí obrazu, je to totální tma! :oops: :oops: :oops: Nereaguje to na nic a šťávy jsem měl dost.
JDE TO NĚJAK NAHODIT??? :roll: :shock: :roll:
Děkuji za rady!
vlady
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 22.9.2016, 17:44
Bydliště: Luhačovice

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od vlady »

Jednou se mi stalo neco podobneho. Myslel jsem si, ze se vypnul cely pristroj a nejde zapnout. Zatim jsem mel vypnuty jenom display a pristroj bezel. Poznal jsem to tak, ze display byl sedy a ne cerny. Tak jsem podrzel tlacitko na vypnuti asi 20sec, nez v pristroji cvaklo a potom normalne zapnul. Od te doby bezi v pohode, zadny zasek.
ramo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: úte 14.1.2014, 11:26

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od ramo »

To mě radil i prodejce 15 - 20 sek podržet. Ale mám za to, že displej je úplně černý... Jak přijedu z práce zkusím to tak dlouho podržet.
Vlady a ten displej se ti vypnul sám od sebe??? :shock: :shock:
Díky
vlady
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 22.9.2016, 17:44
Bydliště: Luhačovice

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od vlady »

Tak to uz si nepamatuji. Je to cca tak rok zpet.
ramo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: úte 14.1.2014, 11:26

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od ramo »

Stalo se ještě někomu u ATN X-Sight 4K PRO 5-20x něco podobného? Že se sám vypnul a nešel zapnout?? :shock: :oops: :shock:
Díky
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Jednou, jsem ho pripojil pres USB do PC a taky umrel. Stacilo podrzet cca 20s vypinaci tlacitko.

ramo píše: pon 27.1.2020, 11:25 Stalo se ještě někomu u ATN X-Sight 4K PRO 5-20x něco podobného? Že se sám vypnul a nešel zapnout?? :shock: :oops: :shock:
Díky
ramo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: úte 14.1.2014, 11:26

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od ramo »

Tak reset zafungoval a doufám, že se to nebude brzo opakovat... :twisted: :roll: :twisted:
Díky za vlastní zkušenosti! I když negativní :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Je nový firmware 3.1.08.451
RELEASE NOTES:
New Features:
MIL/MOA
Selection MIL Dot Reticle Color Options

Fixed bugs:
Image Quality
Improvement Image Stability
Improvement WiFi Connection
Optimization Compass Stability Optimization
Hoki
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 113
Registrován: úte 12.8.2008, 15:36
Bydliště: Zruč nad S.

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od Hoki »

To je zajímavé, mě ATN neupozorňuje na aktualizace X-sight 4k ,jako Jiřího, ale na aktualizace BinoX-4k , přitom mám oba přístroje evidované, to jen na okraj. Nainstaloval jsem nejnovější aktualizace obou přístrojů ( binoX má č. aktualizace 3.2.08.451) a všechny problémy se s párováním a přenosem naměřené vzdálenosti jsou pryč, funguje to znamenitě, BinoX zobrazuje červené okénko, kterým se snadněji zaměřuje cíl. Navíc jsem vyměnil slitinové kroužky za pořádné masivní ocelové (dva kroužky mají 1/2 hmotnost celého , nyní populárního NV na kuří nožce) , takže za mne OK. ATN se poslední dobou snaží své produkty podporovat SW a vylepšovat různé funkce. V rámci digi NV bych rozhodně neměnil.
Hoki
MUFinos
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: úte 15.9.2020, 9:30

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od MUFinos »

Dobrý den ve spolek.
Chtěl by jsem tímto poprosit majitele ATN X-sight 4K 5-20x, o fotku s přiblížením 20x předmětu (telegrafní sloup, věžička.... s danou výškou) ve vzdálenosti 1000m. Chtěl by jsem tento puškohled využít na terčovou střelbu, ne pro lov. Děkuji za odpovědi.
radimlp6
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 21.8.2013, 10:28

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od radimlp6 »

Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Uz je i u Subrta skladem.
radimlp6 píše: úte 06.10.2020, 8:55 už je na netu

https://www.atncorp.com/x-sight-ltv-day ... scope-3-9x
Odpovědět