Pulsar Digisight Ultra N 355

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
fplisek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: stř 07.5.2014, 15:30

Re: Pulsar Digisight Ultra N 355

Příspěvek od fplisek »

Vidíte někdo nějaké zlepšení po včerejší aktualizaci SW? Po dvou letech, co mám N355 přišla aktualizace, do telefonu jsem ji stáhl, ale že by se instalovala do Pulsaru jsem nepostřehl, stejně tak jsem nezjistil žádnou změnu večer na čekané :)
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: Pulsar Digisight Ultra N 355

Příspěvek od gonias »

No úplně bych nejásal. Nevím o žádném jiném firmwaru pro N355 než verzi 00.01.032.

Podle mého jsi postřehl aktualizaci obslužného programu (Stream Vision) v telefonu. U Iphonu je to aktuálně 4.4.2, android nevím.
Co je nového?
- podpora více jazyků (včetně CZ)
- zlepšení stability
Pokud chceš aktualizovat, pak se budeš muset poohlédnout po jiném výrobci. Pulsar na to tak nějak prcá, teda minimálně na řadu N. Ale myslím, že na všechny.

Možná kdyby Pulsar nechrlil model za modelem, tak by měl prostor i na aktualizace. Ale zase co dělá prodeje? Aktualizace nebo papírově lepší hodnoty? Aktualizace bohužel dosvit u N455 nezvětší a ani nepřidá pixely na displejích starších modelů.
Jsem také pro kvalitní výrobek (technika na vrcholu doby) a potom vyvýjet nové příslušenství a pracovat na softwaru. Jenomže to by ten pulsar nestál cca 35 tisíc. Prostě evidentně mají stanovenou cenu a do té každý rok napasují novou nebo prostě nějakou alespoň o trošku lepší techniku.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
fplisek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: stř 07.5.2014, 15:30

Re: Pulsar Digisight Ultra N 355

Příspěvek od fplisek »

Já jsem nejásal, celý příspěvek byl tak trochu ironický, vím, že Pulsar na svoje zákazníky kašle :)

Byla to opravdu aktualizace FW, nabídlo to verzi 1032.0.001, což se bude jednat spíš o opravu názvu, než na nějaké "vylepšení"
Odpovědět