Pulsar N455

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Cobaj:no mě je jasný že je to v přístroji, ale prodejce si myslí něco o ........!, jinak díky za odpověď 😇
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Pulsar N455

Příspěvek od kikin »

PIfPaf-jdi na importéra,pošle výrobci a vyřeší,prodejce to chce mít libové.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Pulsar N455

Příspěvek od dalas »

Něco špatně je. Nevíš, zda u prodejce tuto vadu již někdo reklamoval? Z hlediska pravděpodobnosti, aby si byl jediný u kterého se u jediných všech dvou přístrojů objevila stejná vada je hodně málo pravděpodobné. Vypozoroval si nějakou závislost na režimu, místě a pod? Je to všude, nebo jenom někde, jen třeba po zapnutí, nebo zcela nahodile? Co přítomnost mobilu? Ten trouba se každou chvíli někde přihlašuje. Na mě to dělá totiž dojem, že to může být problém elektromagnetické kompatibility. (elmag. rušení). Zkus to někde venku a neber s sebou žádnou jinou elektroniku. Myslím, že za pokus nic nedáš.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Dalas zdravím tě, u tohoto prodejce jsem prý jediný. Pulsar je nastrelen a uloženo. A pak to teprve začalo dělat. U toho prvního jsem si toho všiml náhodou, tak že vidím pouhým okem že kříž je cca 2cm v pravo. Měl sem udelanou náhodně fotku tak sem mrkl a bylo to tak že kříž je jinde. Ktomu se přístroj sám vypl, a obraz dost sekany. Takže první reklamace. Hned vyměnil prodejce za druhý. Znovu nastrelit a samozřejmě jsem si to už hlídal. Přístroj zaplý a během deseti minut kříž zase přejel do prava cca 2cm,pak se zase začal vracet. Spárování s telefonem vyple, a dělá to všude. Když byl kříž v pravo tak sem dal schválně ránu. Nástřel se nezměnil. Takže jen cestuje obraz
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Dalas takže Alchymie 😉
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Pulsar N455

Příspěvek od dalas »

No je to samozřejmě alchymie. Jen dotaz. Měl jsi vždy v blízkosti mobil? Je jedno jestli spárovaný nebo ne. Pokud ano, zkus to mimo dosah mobilu. Jestli to dělá i mimo vliv mobilu a všude, pak nezbude, než opět reklamovat. Je ale divné, že ti cestuje celý obraz i s křížem. To by znamenalo, že není využívána celá plocha senzoru.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Když sem byl dát ránu jak byl kříž na pravo, tak bez mobilu. Nazpátek než sem dojel domu byl přístroj vyplí v pohotovostním režimu a kříž už byl na středu
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

A dalas, schválně se nás na to doma dívá více lidí z rodiny. Abych já neměl halucinace nebo oko z Kašparovy kravy😉😂😂😂
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Pulsar N455

Příspěvek od dalas »

Hmmm, tak to by měli toho Pulsara inzerovat jako kaleidoskop. Kikin má asi pravdu (v jiných vláknech)
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Dalas. Díky že jsem to mohl s vámi probrat🙂
Róža
Nový návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: úte 26.6.2018, 12:51

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Róža »

Jak jsem již psal, mám N455 od jara loňského roku a po nastřelení jsem nedělal nic víc, než že dobíjím baterii a to je zbraň minimálně dvakrát v týdnu v honitbě. Mám uloveno 15 lišek, kolem 10 divočáků, daňčí. Vystřeleno ke 40 ranám. Mám dva kamarády kteří mají tento zaměřovač koupený stejně jako já a také bez problému. Přijde mi to jako velice veliká náhoda u dvou kusů a jednoho člověka,ale může být. Já mám při čekané mobil v levé náprsní kapse, zapnutý, střílím pravou a nepozoroval jsem žádný vliv,ale určitě to zkus bez mobilu ať vyloučíš jeho vliv. Pokud jsi nekupoval v Binoxu zkus tam zavolat, mají výhradní zastoupení a reklamace řeší přímo s výrobcem.
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Pulsar N455

Příspěvek od kikin »

u PifPafa vadná šarže
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Roža. Zdravím tě, nemám důvod tady kecat. Nejsi jediný kdo tomu nevěří. Ale já to prostě vidím, fotím a kontroluji. Na spodní liště je ikona mikrofon, podle ní se orientuji. Prvně je kříž z jedné strany a po cca 10minutach z druhé. Fotky sem přikládál. Zkus si doma s přístrojem hrát nějakou chvilu(aspoň deset minut) , vyfot kde je kříž a koukej jestli to nedělá. Ale všem kdo tohoto pulsara vlastní preju jen nejlepší zkušenosti a bez poruch😇
Róža
Nový návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: úte 26.6.2018, 12:51

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Róža »

Zdravím tě Pifpaf. Musím uznat,že jsi vypozoroval něco co já jsem nepostřehl za celý rok. Ale budiž mi na omluvu,že přístroj nevykazoval žádný problém a nástřel drží přesně. Takže od začátku. Dneska mi to nedalo a tak jsem vzal nastřelovací stolici,nalepil terč na vrata a zapl nočák. Spustil jsem i pip,tedy obraz v obraze a namířil přesně na tečku v terči. Zapamatoval jsem si polohy pipu na terči, ikonku zvětšení 9.0x,i ikonu baterky která se mi kryla s hranou na terči. Zhruba dvě minuty se nic nedělo až po chvilce jsem si všiml, že ikona baterky ve spodním řádku je posunutá oproti hraně a stále se velice pomalinku posouvá. Všechno ostatní v obraze sedělo a záměrný bod se nepohnul ani o píď. Můj závěr je ten, že se posouvá spodní lišta. Jsem z toho hodně překvapen a nevím jak by se k tomu postavil výrobce při reklamaci. Setkal se s tím ještě někdo?.Chce to opravdu dobře pozorovat. Pifpaf už jsi znovu reklamoval?
Pifpaf
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: pon 02.3.2020, 16:37

Re: Pulsar N455

Příspěvek od Pifpaf »

Roža, poslal sem ti SZ, tak se pak ozvi. A díky že si to taky vypozoroval. Jen řeknu že lišta se neposouvá to by kříž zůstal pořád ve středu obrazovky. Tady se posouvá celý obraz. 😎😉
Odpovědět