Termo Archer

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Uživatelský avatar
pumahunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: pon 02.10.2017, 7:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od pumahunter »

ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

Nighthunter píše: úte 12.11.2019, 16:10 Míšo,díky za info.Ještě jeden dotaz.Proč by si měl zákazník koupit právě termovizi Archer,a nikoli konkurenční zn.Eagle?Zkus mě,jako jednatel,prodejce a zároveň uživatel zn.Archer přesvědčit.
Ahoj Nighthuntere!!!:-)))Proc by sis mel koupit Archer??? no jestli chceš to nejlepší tak ti nic jiného nezbývá:-))) . Jěště než se do toho pustím, tak doufám že to nebude bráno jako reklama ,odpovídám kolegovi na otázku. Jestli ano ,moderatore klidně příspěvek smaž, ale nevyhazuj mě, prosím:-))Ne,ted vážně!!!Nevim jestli je správné slovo "konkurenční".Já osobně se domnívám ,že Archer stále ještě nemá konkurenci!!! A proto ani neumím odpovědět na tvůj dotaz ohledně toho abych porovnával naše kamery s jinými.Určitě je cenový sektor, kde jsou jiní leaderi,ale tam my se nechystáme souperit.Jsou na světe jeden až dva výrobci termovizních přístrojů u kterých bychom mohli reálně tvrdit že jsou konkurence, ale ty nejsou z Evropy! Těch argumentů k tomu co tady píšu mám spoustu, ale nebudu je tady vypisovat, vypadalo by to jako vychloubání se...když budeš třeba běžec na 100 m a budeš dobíhat na druhým místě, také te nebude zajímat jak trénuje a co jedí závodníci kteří dobíhají za tebou, ale budeš se snažit chtít vyhrávat a proto budeš zjišťovat v cem je lepší ten co te poráží.To je přesně i ten důvod proč ti nic nemohu říct o Eaglu,Pulsaru ani ničem podobném protože je nestuduji...Mužu ti velmi přesně říct v čem jsou naše kamery unikátní a jedinečné, ale myslím že bude vhodnější aby to nevypadalo jako reklama, aby ti to řekl nekdo nezávislý, kdo už naše kamery používá a má s nimi zkušenosti. Jestli máš zájem dozvědět se vice o našich kamerách, klidně mi zavolej, ideálně se přijed podívat k nám do Pardubic,rád ti vše předvedu a klidně ti po dohodě něco půjčím,a když budeš chtít, tak sem potom to srovnání proč si vybrat to nebo ono napiš sám.Bude to nezávislé a důvěryhodnější, než když tady budu vychvalovat ARCHERA.zde je na mne tel:602 543211 klidně se ozvi můžeme vše probrat.Lovu zdar!!!!
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

petjan píše: sob 14.12.2019, 22:49 Vážně uvažuji o Archeru, typ ještě zvažuji. Ale nikde jsem nenašel video, nebo foto spodku přístroje, abych měl představu, jakou montáž použít, protože to chci na jednuška, nepřipadá v úvahu weaver lišta. Nemáte jej už někdo doma? Rád bych viděl foto, nebo video toho spodku.
Foto ti klidně zítra poslu,ale co se týče uchyceni na flintu, tak o to se zákazníkům staráme v rámci prodejního servisu, snažíme se o profesionální přístup a máme i vlastního zbrojíře, takže no problem.Jinak inomount vyrábí speciálně pro ARCHER veškeré typy montáží které mají v nabídce.
Takže nemel bych strach že si s tím neporadíme...Co máš za jednušku??? poslu ti montáže které by pro tebe připadaly v úvahu a třeba už to máme i nafocené..Myslím. že třeba na Merkela už tam na jednušku něco máme ale bude tam toho víc.
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

Nighthunter píše: ned 15.12.2019, 17:22 Pokud hodláš pořídit termovizi Archer,budeš potřebovat montáž,kterou budeš provádět centr,jinak budeš mít záměrnou osnovu šejdrem,pokud nebude termovize v ose spolu s hlavní.
Nebude potřebovat nic speciálního. Nighthuntere,ty mi připomínat jednoho kamaráda z Benešova:-))) Žádnou záměrnou osnovu mít šejdrem nebude...To zase nekdo pochytil špatně informace...
Takže,není tajemstvím že i u obyčejné optiky jde o to aby byla usazena pokud možno v co největší souososti s hlavní.To má jeden hlavní důvod a tím je přesnost střelby.Proč?odpoved je vcelku jednoduchá..Cocka přes kterou se diváš,tak má neireálnější zobrazení ve středu a čím více ke krajům,tím vetší optická deformace a tím potom do chází k různým chybám pro korekcích a podobně.to znamená ,že základ ,je aby střelec koukal pokud možno přes střed optiky bez použití klikání(výškové a stanové korekce).následné jemné a přesné doladění již není na úkor přesnosti.Jestliže budu mít ale rozhozenou souosost Puskohled a hlavně a budu to dohánět korekcí, tak to nikdy nebude dělat dobrotu.Tohle každý dobrej střelec víííí!!!!!! A protože používáme v našich kamerách balistické počítače dálkoměry a různé jiné vychytávky pro přesnou střelbu,je logické že dbáme na to to aby byla kamera správně na pušce osazená.Jak jsem již psal výše, toto je záležitost nás výrobců a nebo našich prodejců, takže takovéto záležitosti může zákazník úplně vypustit z hlavy. Od nás jako výrobců a nebo od kteréhokoliv našeho dealera dostane kameru osazenou na zbrani, má od Nas změřenou labradarem i ustovou rychlost pro správnou funkci balistického kalkulátoru a pušku má také nastřelenou na vzdálenost na kterou požaduje ...posouvat s obrazem na displeji aby se tvářil kříž neustále ve středu a ořezávat obrazek je finta malých kluků kterým se o přesnosti může jenom zdát...Tak tolik asi na vysvětlenou proč nechceme aby byla záměrná osnova sejdrem.....:-))))Lovu zdar!!!!!
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Termo Archer

Příspěvek od dalas »

ARCHER> oceňuji Tvoji snahu o nestrannost, ale už tvrzení "jsme ve své kategorii nejlepší" není nestranné. Tvrdíš například, že "Innomount vyrábí speciálně pro Archer montáže". Proč nepíšeš "Pro Archer lze využít montáže Innomount"? Nenašel jsem totiž ve specifikaci Innogun žádnou zmínku o Archer. Tím se v žádném případě nechci nijak dotknout kvality Archer, ale ty informace jsou docela vágní. Ono totiž srovnání má dvě roviny. Porovnání dvou parametrů výrobků, a určení vlastností, které třeba jiný výrobek nemá. Souhlasím, že komplexní porovnání výrobků ve stejné třídě je komplikované a i hodně subjektivní. To jen několik málo postřehů.
Prosím, vezmi na vědomí, že i Archer má konkurenci, a to dost tvrdou. Pokud by ji neměl, všichni by kupovali jen Archer. :wink:
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Nighthunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: úte 19.12.2017, 16:38

Re: Termo Archer

Příspěvek od Nighthunter »

Mrkněte na videa Archer Oryx vs Archer Falcon.Jelen 230m,daňčí 300m,videonahrávka z Oryxe.
Prasata ve 179m měřeno laser.dálkoměrem,videonahrávka z Falcona.

https://www.youtube.com/watch?v=yeU2gShLs2A
https://www.youtube.com/watch?v=WkEpiWu_l1I

Je evidentní,že ty vzdálenosti u Oryxe jsou hodně zkreslené.
Nighthunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: úte 19.12.2017, 16:38

Re: Termo Archer

Příspěvek od Nighthunter »

Malá poznámka pro pana Baiera.Pokud nabízíte bezkonkurenční značku na českém trhu,jak jste napsal,čekal bych opravdu TOP produkt.Nechápu,jak může zástupce firmy Archer pan Kozák prezentovat na předváděcí akci termovizi Archer Oryx,u které bylo na displeji 6 mrtvých pixelů,záměrný kříž v optickém zvětšení několik cm vlevo dole a při digi. zvětšení už byl kříž asi ,,u sousedů,, a co chvíli kalibrace.Prý starší software.Původně jsem chtěl Oryxe,vzal jsem Eagle a jsem spokojený.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Termo Archer

Příspěvek od dalas »

Nighthunter> Právě toto je u videí strašně zavádějící. Ty terma by se měly porovnávat ve zcela shodných podmínkách. Stejná scéna, stejné "termopočasí", stejné barevné schéma atd.
Vezmu-li Oryx, tak ten má na základní zvětšení šířku zorného pole ve 100m cca 13m, takže 1m zabere cca 29,4 pixelů bolometru.
U Falcona je zorné pole ve 100m 21,6m a 1m zabere 29,6 pixelů bolometru. Má tedy přibližně stejnou rozlišovací schopnost jako Oryx. Vtip je v tom, že jednou musíš zmáčknout na display s 800 pixely 384 pixelů bolometru a podruhé 640 pixelů bolometru. t toho plyne že u Falcona se jeví obraz menší jak u Oryxe při stejném základním zvětšení objektivu. Tohle bych u těch videí nezpochybňoval.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

[i[/img][/img]
dalas píše: úte 07.1.2020, 10:58 ARCHER> oceňuji Tvoji snahu o nestrannost, ale už tvrzení "jsme ve své kategorii nejlepší" není nestranné. Tvrdíš například, že "Innomount vyrábí speciálně pro Archer montáže". Proč nepíšeš "Pro Archer lze využít montáže Innomount"? Nenašel jsem totiž ve specifikaci Innogun žádnou zmínku o Archer. Tím se v žádném případě nechci nijak dotknout kvality Archer, ale ty informace jsou docela vágní. Ono totiž srovnání má dvě roviny. Porovnání dvou parametrů výrobků, a určení vlastností, které třeba jiný výrobek nemá. Souhlasím, že komplexní porovnání výrobků ve stejné třídě je komplikované a i hodně subjektivní. To jen několik málo postřehů.
Prosím, vezmi na vědomí, že i Archer má konkurenci, a to dost tvrdou. Pokud by ji neměl, všichni by kupovali jen Archer. :wink:
Dalasi,diky za tve postrehy.Dovolim si na nektere reagovat.zacnu od konce.Nenapsal jsem,ze Archer nema konkurenci to tam nenajdes.napsal jsem ,ze jsou urcite cenove levely,treba do 100 tis. Do 150 a podobne.S tim co Archer umi a nabizi v cenovem levelu kde se pohybuje nema konkurenci.Je otazka casu,kdy to trh ukaze sam.Vezes li v uvahu,ze jsme zacali prodavat puskohledy pro myslivce pred trema mesicema a jiz dnes jsou cisla prodeju a objednavek dost vymluvna,nenjou to me vymysly ale fakta..To ze inomount vyrabi specialne pro Archer montaze je taky pravda.Hned jak prijdu na to jak sem dat fotku,tak ti ji sem dam a poznas to rychle....to ze pisu,ze jsme ve sve kategorii nejlepsi,je pravda a je nestranne.Souhlasim s tebou ze by nebylo,kdyby toto tvrzeni pochazelo ode mne,ale tyto informace jsou podlozeny a overeny takovymi autoritami a nejpovolanejsimi uzivateli,ze si to bez problemu sem troufnu napsat.Jestli te to zajima vice,potom si napiseme soukrome...Jinak Rolls Royce take nema konkurenci,a nekupujou vsichni pouze tato vozidla.To asi tolik na vysvetlenou k tomu,ze je jasny ,ze kdyz nemuzes poridit kameru za 150-200 musis koupit levnejsi,to tak bude vzdycky.A ja jsem nikde nenapsal ze chci prodat Archer vsem lidem..:-)))
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

Nighthunter píše: úte 07.1.2020, 14:28 Malá poznámka pro pana Baiera.Pokud nabízíte bezkonkurenční značku na českém trhu,jak jste napsal,čekal bych opravdu TOP produkt.Nechápu,jak může zástupce firmy Archer pan Kozák prezentovat na předváděcí akci termovizi Archer Oryx,u které bylo na displeji 6 mrtvých pixelů,záměrný kříž v optickém zvětšení několik cm vlevo dole a při digi. zvětšení už byl kříž asi ,,u sousedů,, a co chvíli kalibrace.Prý starší software.Původně jsem chtěl Oryxe,vzal jsem Eagle a jsem spokojený.
Udělal jsi dobře,nezbývá než pogratulovat k super nákupu.a co ten Oryx,nechrochtal ještě???
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Termo Archer

Příspěvek od dalas »

Jen malé upřesnění. Já chápu kategorii jako "termovizní zaměřovač". V rámci této kategorie si výrobky konkurují celým komplexem vlastností včetně ceny. To jen na vysvětlenou z mé strany.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

nechci se přít, ale úplně s tebou nesouhlasím.Termovizni zameřovač je něco podobného jako osobní automobil. a zeptám se, myslel by jsi vážně, když by jsi například řekl, že třeba Trabant je konkurenci pro Audi? ale je to naprosto nepodstatné, klidně řekněme že má Archer obrovskou konkurenci.:-)))Je to takto lepší???
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Termo Archer

Příspěvek od dalas »

:lol: Nemusí být zrovna obrovská, ale řekněme že je. No a kupodivu i Trabant je konkurencí pro Audi (má oblíbená značka). Představ si, že se Trabant nevyrábí. Část méně solventních bude dále chodit pěšky, ale část zatne zuby, bude dále usilovně pracovat a pak si koupí Audi. Je li Trabant, o tuhle část zákazníků Audi přijde. No a v praxi to vypadá tak, že výrobci a prodejci nových aut tlačí na legislativu (emise, ekologický daně a pod.), aby zatnuli tipec kšeftu s ojetinami. Oni dobře ví že část lidí se stane opěšenými, ale část došetří na to nové auto. Omluva čtenářům za OT. :oops:
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
ARCHER
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 10.11.2019, 21:36
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termo Archer

Příspěvek od ARCHER »

dobře Dalasi,tak jinak, zkusíme to přes ženský:-)) budou v baru dvě lehké děvy, jedna nevídaná kočka a ta druhá bezzubá oskivá no prostě fuj.obe budou stát 2000,-kc na hodinu ,bude pro tu kočku ta ošklivá konkurenci?
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Termo Archer

Příspěvek od dalas »

Předně jsem získal od Archera obrázky zakázkové montáže pro jejich termo.

Jinak k těm děvám. Asi ani jednu. Ta škaredá je asi úplně blbá a nesoudná a umře hlady, nebo má jinou přednost, která nespočívá ve vzhledu. Ta druhá bude taky asi úplně blbá, protože buď jde za dumping a za krátkou dobu bude sedřená jak kartáček na zuby. Proč? Nebo má nějakou skrytou vadu? Ano, konkurují si, ale bez znalosti dalších faktů půjdu jinam. :wink:
Nechme ale téhle polemiky, neb bych nás oba musel zabanovat. :evil:
Přílohy
aaa.jpg
aaa.jpg (88.3 KiB) Zobrazeno 5633 x
bbbb.jpg
bbbb.jpg (88.43 KiB) Zobrazeno 5638 x
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět