Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od Patrik D »

Co vy zkušenější říkáte na tento přístroj na bízí ho jeden za 56tis brali by jst eto?????
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od tonny »

Proč ho prodává, kupuje lepší? Je to méně jak za půlku. Já dal na radu Kikina a vzal raději XQ50 kvůli většímu základnímu zvětšení, XQ pro běžný lov naprosto dostatečný. U XP při zvětšení na základní zvětšení XQ se kvalita obrazu srovná, čímž postrádalo smysl si připlácet za XP50.
Za ty prachy XP50 proč ne.
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od Patrik D »

Je to nainzerováno, důvod neuvádí, vidím, že je za půlku, ale proč jsem nedůvěřivý ptám se na zkušenosti s tímto zařízením.
Nighthunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: úte 19.12.2017, 16:38

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od Nighthunter »

Jestli nechcete být o 56 háků lehčí,tak na ten inzerát zapomeňte!Jedná se o podvodníka ze zahraničí.
Patrik D
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: úte 10.9.2019, 14:14

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od Patrik D »

Hm je to divný, no já už jsem vyléčen, pořídil jsem ATN marsh4 384 2-8x USA v lednu poŕízen v lednu reklamován pak zase a v žaŕí úspěšně vrátili prachy zkušenost -15tis lechčí už nikdy, ale termo na flintě na škodnou super tak hledám. Diky
Nighthunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: úte 19.12.2017, 16:38

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od Nighthunter »

Já jdu do Eagla 54/384px.Koukal jsem do Archera Oryxe a žádná sláva.Pokud nemáš přesně vycentrovanou montáž s osou hlavně,tak záměrný kříž budeš mít na displeji třeba vlevo dole a při digi.zvětšení bude tato odchylka ještě markantnější.
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: Termovizni zaměřovač Pulsar Treil xp50

Příspěvek od tonny »

Nighthunter píše: stř 04.12.2019, 22:13 Jestli nechcete být o 56 háků lehčí,tak na ten inzerát zapomeňte!Jedná se o podvodníka ze zahraničí.
Asi máš pravdu, nenapadlo mne to, přestože jsem ty podvodné nabídky občas četl i nějaké ty "recenze", že toho "obchodníka" tuším z GB... Prostě určitě neposílat dopředu ani zálohu.

Já myslel, že prodával někdo ojetý a šel do vyšší třídy.
Odpovědět