Fotopasti HC-300 a HC-700G

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
kikin
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18.12.2008, 22:07

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od kikin »

lovekudu-základní chyba je v tobě,že jsi svými penězi (nákupem šitovýho zboží)podpořil ekonomiku ČLR.
První mám z Kanady od roku 2007,chodí furt.Další 4, čínský rasy, umřely všechny a vždy když je šel obsloužit,kroutila se mi kreditka v kapse.Poslední kravinu jsem provedl před 3mi měsíci,nákupem WIFI sledovací sady.V sadě 4 kamery v provedení pro venkovní umístění.Do dnes 2 kamery chcíply.Mohl bych pokračovat sekačkou,která má v záručních podmínkách,že se záruka nevztahuje na ložiska a po třech měsících klekne,přes vířivku atd.
Raději si připlať a nebudeš se cítit podveden.Živý ohlas prodejců mě nechá chladným.Obávám se,že pokud by zdejší obchodníci z Číny přivezli ho+no,přestane smrdět.
Venas
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12.7.2020, 11:48

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od Venas »

Zdravím, nedaří se mi zprovoznit odesílání na email u 300M. Simku mám bez pinu, nemá prosím někdo screenshot jak nastavit pro kartu od O2? Díky za pomoc
Uživatelský avatar
gonias
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: pát 27.7.2007, 5:04
Bydliště: Vyškovsko

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od gonias »

Tohle téma bude už z principu nesmrtelný...
Není třeba nad tím moc dumat.
APN: internet
Pak nastav nějakej SMTP server a e-mail účet přes kterej to bude chodit(odesílací e-mail, se správným heslem) a následně napiš přijímací e-mail. Nahrajte do fotopasti a zkontrolujte nastavení v pasti samotné! I třeba Bunaty umí
propsat nějaký nesmysl, pokud se vytváří nastavovací soubor v jiné verzi než má.
Někdy neposílá ze seznamu, někdy z gmailu.
Tyto fotopasti jsou dobrý, když si je majitel bez problémů nastaví sám. Leckdy ovšem nemusí být problém jen mezi fotopastí a židlí. Potom už rozdíl mezi touto a kvalitní stejně doplatíte ve stráveném čase, jízdách,vínech či flaškách pro ty, co si s tím možná pořadí. Nebo taky z důvodu vadného hardwaru ne.
Merkel KR-1 Black 7x64 + Docter Unipoint 2,5-10x50, osnova 4-0 na šíně + Norma Vulkan, Hornady InterLock SP, S&B SPCE
Meopta MeoStar B1 8x42
Drsnosrstý jezevčík Asta
RAV
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21.3.2020, 21:42

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od RAV »

Zdravím,nemáte někdo softwer na hc 700G. Pořad posíla po 30 minutách. Možná by tam šel i s třístovky. Děkuji
aldrtik
Nový návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: sob 07.12.2019, 15:14

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od aldrtik »

Zdravim, zaznamenal jsem "nepatrny" rozdil v tom, jak je funkcionalita fotopasti s GSM modulem popsana v dokumentaci chapana rozdilne uzivatelem a podporou vyrobce.

O co jde - uzivatel si fotopast na SIMku opatril nejspis proto, aby dostaval nejake obrazky a mohl dle dokumentace pomoci SMS prikazu treba vydat nejaky povel - vypnout, aby se nevybila baterie a nezaplnila SD karta
nesmyslnymi obrazky pri silnem vetru, ktery mlati s vetvemi. A po tom, co odejde vitr, zase past zapnout.

Pro tento ucel maji GSM pasti sadu SMS prikazu - v tomto pripade se jedna o fotopasti Suntek a Denver.
Ale co se nestalo - pri reklamaci nefunkcniho firmwaru mi podpora tvrdi, ze SMS prikazy jsou pouze pro "testovaci ucely", coz v navodu samozrejme nenajdete - uzivatel na to neni upozornen.
Takze tento rozdil v chapani dokumentace a chovani podpory neni nic jineho, nez klamani spotrebitele, nebo nekala
obchodni praxe:
-----
Support Denver support@denver-electronics.com
14. 8. 2020, 10:38
SV: SV: SV: SV: SV: 2G wildlife camera Denver WCM-8010, PO 12636
Hello
...
SMS commands should only be used for testing. It is not made to use those all the time. (sms codes will for example not work if the camera is seeing movement at the same time)
...
Best regards
INTER SALES A/S
DENVER ELECTRONICS A/S

Morten Pannen
--------------
Moje zkusenost s FW od Sunteku a Denveru je takova, ze 95% verzi neumi ty SMS povely podle manualu provadet.
A ty verze ktere SMS umi podle manualu, maji jine problemy s kvalitou zpravidla nocnich obrazku mailem/MMS, apod. - obvykle jsou nekvalitni tak, ze nelze rozeznat treba oblicej.
Denver podpora na rozpor manualu s nefunkcionalitou FW prestane reagovat, Suntek podpora posle bud dalsi verzi FW, ktery je opet co do SMS povelu nefunkcni, anebo uz mlci jako zarezani.

Pokud jste si u sve pasti vsimli nefunkcnosti SMS povelu, bude vhodne pomasirovat podporu o funkcni verzi FW, aby se dovtipili, ze uzivatel neni rnejaka ohozka, nebo jeste neco horsiho. Pokud se nedovtipi, pak uz jen zbyva hromadna zaloba za klamani spotrebitele. Ono tech podvedenych spotrebitelu v Evrope mohou byt spousty.
Naposledy upravil(a) aldrtik dne pát 18.9.2020, 23:24, celkem upraveno 1 x.
Chimera
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11.9.2020, 18:06

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od Chimera »

Dobrý den, mám prosbu. Koupil jsem z druhé ruky fotopast HC-300M a když jí chci nastavit, obrazovka "bliká" jako že přijímá signál z DO, ale nespustí se mi žádné menu na nastavení. Co dělám špatně?
orgal
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08.9.2020, 21:21

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od orgal »

Dobrý den,
mam velkou prosbu. V roce 2019 jsem koupil 5 fotopasti hc-300m kamardum vse funguje jak posilá nfotky na email.
Letos 2020 pres leto jsem koupil 4 kusy hc-300m nemuzů je nastavit i kdyz používám stejný parametr stejnou simku od T-mobile. Na jedne to funguje na druhe ne nechapu. Jsem z toho na nerva psal jsem i do sunteku dostal firmware a moc to nepomohlo. Tak fakt nevim Budu rad za každou radu.
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od jiri »

Jsou na sim zrusene piny?
orgal píše: stř 23.9.2020, 21:45 Dobrý den,
mam velkou prosbu. V roce 2019 jsem koupil 5 fotopasti hc-300m kamardum vse funguje jak posilá nfotky na email.
Letos 2020 pres leto jsem koupil 4 kusy hc-300m nemuzů je nastavit i kdyz používám stejný parametr stejnou simku od T-mobile. Na jedne to funguje na druhe ne nechapu. Jsem z toho na nerva psal jsem i do sunteku dostal firmware a moc to nepomohlo. Tak fakt nevim Budu rad za každou radu.
rolee
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 29.3.2013, 9:07

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od rolee »

Skús tam dať tie staré SIM ky do týchto nových prístrojov. Mne to robilo tiež. Nové typy SIM nepodporujú tieto fotopasce. Jednoducho staršie typy SIM fungujú.
orgal
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08.9.2020, 21:21

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od orgal »

Dekuji za radu piny jsou tam zrušené na staré fotopasti 2019 simky t-mobile fungují ale na te nove 2020 ne. Kde vzít stare simky zkusil bych to ale nemam daji se nekde koupit. Nebo mam zmenit operatora. děkuji moc za odpoved
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od jiri »

Nemyslim si, ze by byl rozdil mezi sim. Bud bude problem ve fotopasti, nebo v konfiguraci. Idealně se dopracovat k nějaké funkční fotopasti a s tou otestovat sim.
Zkus tu jeste hodit obrazek nastavení plikace.
Pro známého jsem v srpnu rozcházel fotopast Denver(je to vlastně HC 300M) a sim Kaktus(od T mobile) a fungovalo to.


orgal píše: sob 03.10.2020, 15:21 Dekuji za radu piny jsou tam zrušené na staré fotopasti 2019 simky t-mobile fungují ale na te nove 2020 ne. Kde vzít stare simky zkusil bych to ale nemam daji se nekde koupit. Nebo mam zmenit operatora. děkuji moc za odpoved
JSvec
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: sob 31.10.2020, 17:07

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od JSvec »

Zdravím,
máte někdo zkušenost s fotopastí HC900M? Vypadá vcelku kvalitně, fotky má také dle některých videí na youtube dobré. Původně jsem chtěl HC300M, ale když tady čtu ty problémy s FW...
Děkuji
JSvec
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: sob 31.10.2020, 17:07

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od JSvec »

A ještě jedna otázka.. jsem v tom úplný laik, ale nevíte někdo, zda nehrozí, že když už si koupím fotopast HC-801G nebo HC-900M (2G), bude v nejbližší době síť 2G v ČR vypnuta? V ostatních státech to už takhle je a nerad bych kupoval za půl roku novou fotopast. Navíc fotopasti na novější "géčko" (4G) stojí o dost více. Případně nedá se toto vyřešit třeba nějak pomocí výměny antény nebo FW?

Děkuji za případné zodpovězení na mé laické otázky, ale já tomuto prostě nerozumím.
Myslivecek18
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25.9.2019, 13:10

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od Myslivecek18 »

Zdravím, koupil jsem fotopast HC-900M. Nechtěla načíst parametr.dat z SD karty, pak se mi to nějakým pokusem podařilo a moje nastaví se načetlo do fotopasti vše fungovalo jak mělo. Pak jsem fotopast vypl a následně znovu zapl do polohy TEST a na displeji se objevilo "Clear Cfg file ok" a nasledně se restartuje a dělá to pořád dokola. Zkoušel jsem přehrát i firmware, ale nic nepomáhá. Neví někdo co s tím mám udělat???? Chtěl bych vrátit standardní menu na displej. Už jsem nějaké fotopasti nastavoval, ale s tímto jsem se setkal poprvé. Děkuji
jozef243
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03.1.2021, 12:57

Re: Fotopasti HC-300 a HC-700G

Příspěvek od jozef243 »

Zdravim, nemate niekto nahodou FW k HC300m, (20200717),resp. nejaky novsi? Pisal som na podporu,zatial sa nikto neozval.
Odpovědět