Fotopast na ochranu majetku

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
Artesis
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11.3.2020, 17:51

Fotopast na ochranu majetku

Příspěvek od Artesis »

Dobrý den/Ahoj všem,

potřeboval bych poradit ohledně výběru fotopasti na ochranu majetku, měl jsem
Fotopast Bentech 2.6CM ale tu mi někdo dokázal ukradnout i když byla zamčená v kotci pro psa. I když má odesílání fotky na mail/mms tak mi za celou dobu nedokázala poslat fotku, kdo to udělal a přesto, že to nebylo zrovna lehké ji vyndat. Často to posílalo fotk,y kde nikdo nebyl i když právě prošel kolem, jak jsem zjistil z fotek na SD kartě. Prostě odeslaná fotka byla třeba až po 15s od vyfocení první. Zkusil jsem i zapnout aby fotopast udělala 1 fotku aby se proces zasílání urychlil, přesto to nepomohlo a tak jsem nechal nastaveni 3fotky bez videa aby tam bylo zachyceno alespoň něco a zobrazitelné při manuální kontrole. Potřeboval bych něco co dokáže zaslat fotku jako první a v dobré odezvě od zachycení senzorem a pokdu možno v dobré kvalitě i v noci. Hodlám pořídit zabezpečovací budku a přidělat ji do kotce na zeď a obojí dát pod zámek. Dobré by bylo i kdyby např. uměla pořizovat i video se zvukem. Navíc byla fotopast dost pomalá, šíleně dlouhé odezvy při startu i používání, i přes 4G sim kartu a zakoupený balíček dat na celý rok (jak jsem zjistil stačil by na tisíciletí vzhledem k tomu, že fotky mají pár KB) to dle zvuku odesílání posílalo fotku třeba klidně 10-15s, při odesílání to mělo slabí bzučiví zvuk patrný jen v tichu a ve větší blízkosti. Pokud má někdo dobrou zkušenost s něčím pohotovým tak budu rád za rady.
Odpovědět